Evleneceğim ama hemoroidim var diye çok utanıyorum 🤧

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay sanki heriflerin vücudu Yunan heykeli gibi. :olamaz: Hani bilmesek ortalama bir Türk erkeğini de... Ya düdük gibiler ya da boğum boğum. :deli: Ama Türk kadını da çatlağına ayrı takılır, tüyüne ayrı takılır. Kokmayayım diye makatına roll-on süreni gördü bu gözler.

Bir de nasıl gördü o gözleriniz 🤭🤭😁😁 yakınınız mıydı?

Hemoroid in evliliğe nasıl bi ters etkisi var bilemedim. 6 senedir evliyim benim herifin ağrıdan uyuyamaması dışında bi sıkıntı olmadı çok şükür.

bende hemoroidin alası vardı eşimde gördü hiçte utanmadım sağlık ya bu ameliyatta oldum en kötü anlarımı da gördü. utanmadım niye utanılacak bir şey mi yapmışım.

Hayır aslında öyle bir şey düşünmüyoruz ama görünür yAni farklı pozisyonlarda 🙄😅

O zaman işin kolay görünme ihtimali az olan pozisyonları deneyebilirsin ama ona bir tuhaflık varmış gibi hissettirmemen lazım misyoner en mantıklısı. Bu arada misyonerde olsa seks esnasında görecek gibi olursa eğer nohut tanesi gibi ama fazla şiş bir halde değilse elinle içeriye itebilirsin kendini okşuyormuş gibi yaparak 😅

Arkadaşım alacağınız zevke bakın siz. Ne kendinizi kısıtlayın ne de eşinizin size bakmasını, dokunmasını. Baştan kendinizi görmesin, dokunmasın diye kısıtlarsanız adam da bir zaman sonra sizi zorlamamak için bırakacaktır. Al sana monoton bir hayat! Sonra da orgazm rolü yaparak geçer hayatınız. Dokunun, görün, gösterin, keşfedin hem kendinizi hem birbirinizi :cool:

Ya bende lazer hemoroid ameliyatı olan birini arıyordum bende oldum lazerle bir ay oldu şişlikler hafiften indi tam inmesi ne zman olur bir de tamamen yok oluyor mu deri kalıntısı şeklinde mi kaliyo rica etsem bilgi verir misiniz
Benim de lazerdi. Deri kalıntısı kaldı maalesef. Şişlik vardı bende de. İnsallah sizin de olmaz böyle. Çok kötü duruyor 🥺

Benim de lazerdi. Deri kalıntısı kaldı maalesef. Şişlik vardı bende de. İnsallah sizin de olmaz böyle. Çok kötü duruyor 🥺
Evet dr dedi öyle kalacak ama seni rahatsız etmez dedi ic kısımda benim peki kaç zaman sonra iyilestiniz tam olarak bi de tekrarlama konusunda bilginiz var mı benim bir buçuk ay oldu yapalı lazeri

Evet dr dedi öyle kalacak ama seni rahatsız etmez dedi ic kısımda benim peki kaç zaman sonra iyilestiniz tam olarak bi de tekrarlama konusunda bilginiz var mı benim bir buçuk ay oldu yapalı lazeri
Eğer ağrıdan bahsediyorsanız tam anlamıyla iyileşmem 3 ayı buldu. Tekrarlama olmadı aslında. Kabız olmamaya dikkat ediyorum ben de. 1 ay sonra o şişlikler indi. 3 ay sonra da ağrılarım tam anlamıyla bitti çok şükür. Benim doktorum da seni rahatsız etmez dedi. Evet ağrımıyor o çıkıntılar ama açıkçası kötü hissediyorum ben

Eğer ağrıdan bahsediyorsanız tam anlamıyla iyileşmem 3 ayı buldu. Tekrarlama olmadı aslında. Kabız olmamaya dikkat ediyorum ben de. 1 ay sonra o şişlikler indi. 3 ay sonra da ağrılarım tam anlamıyla bitti çok şükür. Benim doktorum da seni rahatsız etmez dedi. Evet ağrımıyor o çıkıntılar ama açıkçası kötü hissediyorum ben
Ağrı kanama olmasında artık yapcak bisi yok onlara zaten icerde benim dış kısımda daha oluşmamış daha da ilerlemesinden korktum lazer oldum

Ağrı kanama olmasında artık yapcak bisi yok onlara zaten icerde benim dış kısımda daha oluşmamış daha da ilerlemesinden korktum lazer oldum
Benim hic kanama olmadı. Dış kısımda et parçası gibi duruyor benim. Ağrımıyor. Doktor bilerek almadım onları demişti benim de. Benim de ic kısımdaydı. Ben de lazer oldum

Benim hic kanama olmadı. Dış kısımda et parçası gibi duruyor benim. Ağrımıyor. Doktor bilerek almadım onları demişti benim de. Benim de ic kısımdaydı. Ben de lazer oldum
hemoroid ameliyatında hemoroidi almadan ameliyat eden doktor neyi ameliyat etti ki ?
nereyi lazerledi yani
benim doktorda hijyen olarak sıkıntı alınması daha doğru olur dedi temizliği iyi yapılmazsa enfeksiyon kapılabilir nemli bölgeler olması gerektiği gibi olsun dedi bunu da ameliyat esnasında anlatıyordu bir yandan konuşuyor bir yandan cız bız :KK70: sesler ... dışarıda olması gereken birşey olsa hemoroidlerimiz dışarıda yaratılırdık bu meretler demek ki dışarıda olmamalı

kesinlikle onlardan kurtulmak istediğinizi belirterek başka doktora gidin bence

hemoroid ameliyatında hemoroidi almadan ameliyat eden doktor neyi ameliyat etti ki ?
nereyi lazerledi yani
benim doktorda hijyen olarak sıkıntı alınması daha doğru olur dedi temizliği iyi yapılmazsa enfeksiyon kapılabilir nemli bölgeler olması gerektiği gibi olsun dedi bunu da ameliyat esnasında anlatıyordu bir yandan konuşuyor bir yandan cız bız :KK70: sesler ... dışarıda olması gereken birşey olsa hemoroidlerimiz dışarıda yaratılırdık bu meretler demek ki dışarıda olmamalı

Başka bi dr a da danıştım o da ayn şeyi söyledi deri katmanı kalır diye ben de anlamadım daha lazer olmus oldum 🥲

nereyi lazerledi yani

Benim içten vardı baya büyüktü. Dıştaki hemoroid değil dediğine göre. Et parçası. Başka doktora da gittim aslında. Bana onu alırsam ağrın olur dedi bilemiyorum 🥺 siz hic makat darlığı ya da ağrı yaşıyor musunuz. Annem de hemoroid ameliyatı oldu. Onun hepsi alınmış. Annemin doktoruna gitmeyi düşünüyorum ben de

Başka bi dr a da danıştım o da ayn şeyi söyledi deri katmanı kalır diye ben de anlamadım daha lazer olmus oldum 🥲
ay şaka
:KK43:
eşimde bekarken olmuş onda da yok kalıntı falan üstelik onunki eski tip ameliyat böyle lazer falan yokmuş ona rağmen...

Benim içten vardı baya büyüktü. Dıştaki hemoroid değil dediğine göre. Et parçası. Başka doktora da gittim aslında. Bana onu alırsam ağrın olur dedi bilemiyorum 🥺 siz hic makat darlığı ya da ağrı yaşıyor musunuz. Annem de hemoroid ameliyatı oldu. Onun hepsi alınmış. Annemin doktoruna gitmeyi düşünüyorum ben de
benim hem iç hem dış toplam 12 mi 13 tanemiydi neydi ayrıca yırtıkda vardı aşırı ishal den oluşan çatlak ve hemoroid daha ağır oluyor yırtıklarımda çok derindi

hem estetik açıdan hemde nemli kalan bölge enfeksiyon riski olmasın diye et beni gibi o parçaları alıyor birçoğu sizinkilerin almamasına çok şaşırdım

ben ameliyat olduğumdan beri asla ağrı sızı bir sorun yaşamıyorum birdaha da tekrarlamadı hiç bir noktacık bile yok iç dış hepsini tertemiz yaptılar bende fissürleride çatlaklarıda tedavi ettiler 1 hafta hergün sıcak suya otur dedi sonra da geçti ki dediğim gibi sonrasında sınava girdim ben sizin iyileşmenizde acayip uzun sürmüş hem tam almamış hemde iyileşmesi uzun surmüş bu nasıl iş :KK43: ben olsam sizin yerinizde çoktan başka bir doktora daha giderdim sanırım niye hala böyle diye

benim hem iç hem dış toplam 12 mi 13 tanemiydi neydi ayrıca yırtıkda vardı aşırı ishal den oluşan çatlak ve hemoroid daha ağır oluyor yırtıklarımda çok derindi

hem estetik açıdan hemde nemli kalan bölge enfeksiyon riski olmasın diye et beni gibi o parçaları alıyor birçoğu sizinkilerin almamasına çok şaşırdım

ben ameliyat olduğumdan beri asla ağrı sızı bir sorun yaşamıyorum birdaha da tekrarlamadı hiç bir noktacık bile yok iç dış hepsini tertemiz yaptılar bende fissürleride çatlaklarıda tedavi ettiler 1 hafta hergün sıcak suya otur dedi sonra da geçti ki dediğim gibi sonrasında sınava girdim ben sizin iyileşmenizde acayip uzun sürmüş hem tam almamış hemde iyileşmesi uzun surmüş bu nasıl iş :KK43: ben olsam sizin yerinizde çoktan başka bir doktora daha giderdim sanırım niye hala böyle diye
Gittim aslında. Bir annemin gittiği doktor bunu alırım dedi. Diğerleri de alamayız alırsak ağrın olur makat darlığı yasarsın dediler. Hatta en son gittiğim doktor normal olması eğer alırsam çok ağrı yaşarsın biz normalde hemoroid ameliyatı önermiyoruz dedi. Bir hafta sonraya randevu aldım. Gideceğim annemin doktoruna. Soracağım bakalım o ne diyecek. Sonrasında darlık yasamak istemiyorum. Ayrıca benim dışta sadece nasıl o sorun olaxak onu da anlamadım 🙄 çalışıyorum ben bir haftada ayağa kalkabilirsem kesinlikle olacağım. Rahatsız oluyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X