Evleneceğim ama hemoroidim var diye çok utanıyorum 🤧

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Seni her şeyinle insan olarak kabul etmeyecek; sadece " kadın" olarak görmeyi bekleyecek biri ise utanmana gerek yok. Ameliyatını biliyorsa ve doğru bir kişiyse sana bunu hissettirmemeli bile.

bende oldum aynı şekilde ama abartttığınız kadar bir belirti yok ki minicik bişey dr lar onu bilerek bırakıyorlar hatta evlendikten sonra tekrar oldum eşim bebekler gibi baktı bana sağlık bu utanılacak bişey değil

Ben de hemoroid ameliyatı oldum ve benim de dışkılamamı etkilemeyen bir parça halen durmakta ve sevdiğim kişi bir keresinde kavga ettiğimiz zaman bununla dalga geçti ama daha sonra istemeye devam etti. Ama zaten sonradan adam olmadığını başka şeylerle kanıtladı ayrıldık. Böyle bir şeyi söz konusu bile edecekse kavgada ya da sinirli olduğu zaman bile bilin ki adam değil yol verin gitsin.

Ben söyleyince AA evet vardı gördüm dedi asla dile getirmedi sizi seven biri kusur falan görmez bende çok takıyordum evlenmeden önce bazı şeyleri ama boşuna takmışım

Sanki adam 4/4'luk..
Belki onda da var ?
Gördun mu ? Yahut başka bir rahatsızlığı var,sözü geçti mi?
Yani bunun için soğuyacak adamla evlenme zaten.

Daha sonra istemeye devam etti derken? Basurunuzu mu istedi?

Ay akşam hiç.güleceğim yoktu Allah ta seni güldürsün...
Ya düdük gibi ya boğum boğum cok doğru
Makata rollon sürmek nedir abi yaa ahahaha peki adam bişi.sürüyor mu acaba çüküne

Ay akşam hiç.güleceğim yoktu Allah ta seni güldürsün...
Ya düdük gibi ya boğum boğum cok doğru
Makata rollon sürmek nedir abi yaa ahahaha peki adam bişi.sürüyor mu acaba çüküne
:) Forumdaki en efsane mesajım herhalde bu. Hala bildirim geliyor, altı ay oldu.
Güldüyseniz ne mutlu.
Erkekler de dişlerini fırçalayıp kıçlarını silerlerse bakımlı diyorlar işte.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…