Evleneceğim ama hemoroidim var diye çok utanıyorum 🤧

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öyle demeyin hem görüntü olarak hemde verdiği acı gerçekten çok tatsız bir durum. Zavallı annem çok cekti hemoroidden , sürekli ped kullanmak zorundaydı her an kanama durumu oluyor diye. Ayrıca evlenecek olan geç bir bayan haliyle bu durumdan endişe duyuyor.
Ben agrısına takılma demedim ki benımde hamileliğimde oldu agrısı inanılmaz kötü ama görüntüsüne be yapacaksın hastalık yani

Merhaba arkadaşlar. Belki güleceksiniz ama başlıkta da gördüğünüz gibi. Tedavi oldum aslında. AmeliyAt sonrası makat kısmım öyle kaldı. Doktor hepsini alırsak ağrı çekersin demişti. Tekrardan doktora gittim. Onlar da öyle dedi. Ama beni fazlasıyla sıkmaya başladı bu durum. Pazartesi tekrardan doktora gideceğim. Ya yapmazlarsa diye de korkuyorum. Evleneceğim ve gerçekten utanıyorum. Bu durumda olup evlenip sorun yaşamayan var mı? Acaba benden soğur mu diye de korkuyorum 🥲
Orayı görmesi mümkün değil görse de neden soğusun insan değil mi, hastalıklar hepimiz için yarın başka ameliyat olursunuz ameliyat izi olur ya da kilo alırsınız böyle şeyler çok doğal kafanıza takmayın, sevgiler

Aklınız kalmasın bence de bir dr’a görünün . Ama siz kendiniz için yapın bunu . Bu dünyada nice güzeller aldatıldı , nice güzeller boşandı . Karşınızdaki adam ortalama bir Türk erkeğiyse horlayacak muhtemelen. Size laf ederse sen de burnunu aldır deyin , çok horluyorsun deyin .
Evleneceğiniz kişiyi çok abartmayın yeter . Evlenince de evimin direği moduna girdirmeyin. Sen evi süpür ben sileyim gibi iş paylaşımı yapın .

Hemoroid makatta olan bişey biliyorsunuz değil mi? Açıp bakılacak bir yerde değil. Vücudun dışında.
Ben makatın içinde şişlik şeklinde bir meme diye düşünmüştüm, ondan dolayı görünmez dedim. Ama dışında da olsa sağlık açısından yaratacagı problem düşünülmeli bence sadece. Benimde farklı bir rahatsızlıktan dolayı ameliyat izim var mesela baya da büyük, hiç eşim benden soğur mu diye düşünmedim. İnsanın böyle birşeyden utanmasını hala anlamsız buluyorum. Sağlık bu sonuçta elimizde olan bir şey değil

Ben makatın içinde şişlik şeklinde bir meme diye düşünmüştüm, ondan dolayı görünmez dedim. Ama dışında da olsa sağlık açısından yaratacagı problem düşünülmeli bence sadece. Benimde farklı bir rahatsızlıktan dolayı ameliyat izim var mesela baya da büyük, hiç eşim benden soğur mu diye düşünmedim. İnsanın böyle birşeyden utanmasını hala anlamsız buluyorum. Sağlık bu sonuçta elimizde olan bir şey değil
Bunlar bambaşka şeyler. Ben sadece görünmesi mümkün değil kısmına yorum yaptım.

Ahahah utanılacak bir şey olduğunu bilmiyordum valla bende de var hatta ülkecek hepimizde var artık bu virüsten daha hızlı yayıldı kendisi :KK70: Afedersin ama orana bakmayıversin yani asdfgh sağlık sorunu bu. Benim ilk çıktığı günü hatırlıyorum da hastaneye ağlayarak gitmiştim bağırsak kanseri sandım kendimi afedersin klozet kanlar içinde kalmıştı içten gelen bir şey sandım hemoroid olduğunu öğrenince rahatlama gelmişti :KK70: :KK70:
Haklısınız. Bugün doktora gittim. Hap verdi. Bu çok normal dedi. Herkeste vardır ameliyatlık bir durum yok eğer ameliyat edersek de makat darlığı yaşayabilirsin ilerde daha büyük sorunlar da yaşayabilirsin dedi. Hatta 1. Evre bile değilmiş. Çok normal gördü yani

Geçmiş olsun

Hastalık bu

Baştan söyleyin böyle bir rahatsızlığınız olduğunu ama özür diler gibi değil gayet doğal bir şekilde benim böyle bit rahatsızlığım var ciddi bir şey değil bilmeni istedim deyin
Bunun söylenecek bir tarafı yok ki. Sık kabız olurum demek gibi gereksiz bir şey.

Merhaba arkadaşlar. Belki güleceksiniz ama başlıkta da gördüğünüz gibi. Tedavi oldum aslında. AmeliyAt sonrası makat kısmım öyle kaldı. Doktor hepsini alırsak ağrı çekersin demişti. Tekrardan doktora gittim. Onlar da öyle dedi. Ama beni fazlasıyla sıkmaya başladı bu durum. Pazartesi tekrardan doktora gideceğim. Ya yapmazlarsa diye de korkuyorum. Evleneceğim ve gerçekten utanıyorum. Bu durumda olup evlenip sorun yaşamayan var mı? Acaba benden soğur mu diye de korkuyorum 🥲
Valla 5 yıllık evliyim kocam bi kere g.tüme bakmadı yani :) ne var bunda utanılacak sağlık bu. Bende kalçamdan ameliyat oldm kocaman dikiş izim var eşime söylediö farketmemiştim dedi. Takılmayın bunlara

Ay sanki heriflerin vücudu Yunan heykeli gibi. :olamaz: Hani bilmesek ortalama bir Türk erkeğini de... Ya düdük gibiler ya da boğum boğum. :deli: Ama Türk kadını da çatlağına ayrı takılır, tüyüne ayrı takılır. Kokmayayım diye makatına roll-on süreni gördü bu gözler.
Gözler iyi gözlemci 🥴😂😂😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X