Evleneceğim ama hemoroidim var diye çok utanıyorum 🤧

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben agrısına takılma demedim ki benımde hamileliğimde oldu agrısı inanılmaz kötü ama görüntüsüne be yapacaksın hastalık yani

Orayı görmesi mümkün değil görse de neden soğusun insan değil mi, hastalıklar hepimiz için yarın başka ameliyat olursunuz ameliyat izi olur ya da kilo alırsınız böyle şeyler çok doğal kafanıza takmayın, sevgiler

Aklınız kalmasın bence de bir dr’a görünün . Ama siz kendiniz için yapın bunu . Bu dünyada nice güzeller aldatıldı , nice güzeller boşandı . Karşınızdaki adam ortalama bir Türk erkeğiyse horlayacak muhtemelen. Size laf ederse sen de burnunu aldır deyin , çok horluyorsun deyin .
Evleneceğiniz kişiyi çok abartmayın yeter . Evlenince de evimin direği moduna girdirmeyin. Sen evi süpür ben sileyim gibi iş paylaşımı yapın .

Hemoroid makatta olan bişey biliyorsunuz değil mi? Açıp bakılacak bir yerde değil. Vücudun dışında.
Ben makatın içinde şişlik şeklinde bir meme diye düşünmüştüm, ondan dolayı görünmez dedim. Ama dışında da olsa sağlık açısından yaratacagı problem düşünülmeli bence sadece. Benimde farklı bir rahatsızlıktan dolayı ameliyat izim var mesela baya da büyük, hiç eşim benden soğur mu diye düşünmedim. İnsanın böyle birşeyden utanmasını hala anlamsız buluyorum. Sağlık bu sonuçta elimizde olan bir şey değil

Bunlar bambaşka şeyler. Ben sadece görünmesi mümkün değil kısmına yorum yaptım.

Haklısınız. Bugün doktora gittim. Hap verdi. Bu çok normal dedi. Herkeste vardır ameliyatlık bir durum yok eğer ameliyat edersek de makat darlığı yaşayabilirsin ilerde daha büyük sorunlar da yaşayabilirsin dedi. Hatta 1. Evre bile değilmiş. Çok normal gördü yani

Bunun söylenecek bir tarafı yok ki. Sık kabız olurum demek gibi gereksiz bir şey.

Valla 5 yıllık evliyim kocam bi kere g.tüme bakmadı yani :) ne var bunda utanılacak sağlık bu. Bende kalçamdan ameliyat oldm kocaman dikiş izim var eşime söylediö farketmemiştim dedi. Takılmayın bunlara

Gözler iyi gözlemci

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…