Evlenebilmek için yapıp kisa sürede olmuş dua zikir vs. Benimle paylaşır mısınız? Çok ihtiyacım var.

srcnmtlhn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2024
4
4
31
Hayırlı bir yuvam olsun istiyorum. Yalnizliktan ve sevilmemekten çok yoruldum. ALLAH rızası için evlenebilmek için okuduğunuz olan özellikle hızlı kabul olduğunu düşündüğünüz zikir dua vs. Benimle paylaşır mısınız?

Rabbim size hayırlı bir es nasip etsin nasibin vakti zamanı vardır halen evlenemediyseniz belki hakkınızda hayırlısı budur yada zananı gelmemiştir keske insanların birbirini tanıma imkanı olsa hemencecik istese inanki korkar olduk bizde abimize hayırlı bir es arıyoruz ama bulamıyoruz

Amin. Bende korkar oldum. Hep saçma sapan tipler karşıma çıkıyor. Gına geldi. Ya evli çıkıyor ya tek gecelik isteyen kişiler. Yuva kurmak isteyen ahlaklı bir insan karşıma çıkmıyor.

Şekerim evlenen de pişman, evlenince boyut değiştirmiyoruz. Hayat daha zor oluyor. Bekarlığın keyfini çıkar sonra illa her körün bir alıcı çıkar derler biri denk düşer

Valla evlendikten sonra bu konunu hatirla gel oku. Pişman olucaksin erkek için dua etmeye degmez. Gerçekten de bekarlik sultanlik.

Pişmansanız ayrılın bekar yaşayın, evlenmek istiyorum diyen birine bu forumda hep böyle şeyler söyleniyor madem öyle siz niye evlendiniz ya da niye boşanmıyorsunuz? Konu sahibi umarım sevdiğiniz sevildiğiniz bir evlilik yaparsınız

Teşekkür ederim inşallah

Evliliğin zor olduğunun bilincindeyim. Maddi manevi evlilik sorumluluğunu alabilirim. Hayatta çoğu seye sahibim ancak sevgiyle bakan bir insanın varlığı eksik. Maalesef parayla sevgi satın alınmıyor. Para yada cinsellik için sadece anlık ihtiyaç için erkeklerin yaklaşması onur gurur kırıcı bir durum. Ben zinaya karşıyım. Çocuğum olsun istiyorum. Hayırlı bir insanla tanışıp hayırlısı ile yuva kurabilmek için dua etmek ıstiyorum. Bir kaç dua okudum taha suresi vs. Duamin tam tersi insanlar karşıma çıktı. Konuyu açma nedenim belki birinin duasi ile yada söylediği dua ile hayat arkadaşımın Hayırlı biri olmasına vesile olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…