evlendikten bir ay sonra esimin baska bir kadindan baba olucagini ögrendim...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah mazlumun ahını kimsenin yanına bırakmaz emin olun.. çok üzüldüm yaşadıklarınıza ama gerçekten her işte bir hayır oluyo.. bazen geçmişte yaşadığımız bir acının nedenini seneler sonra öğreniyoruz.. sakın ümitsiz olmayın. onlara inat mutlu olun.. eminim yeryüzünde aşkının size yakışacağı bir adam vardır. gidin ve onu bulun! kendiniz için yapın bunu

çocuğunu sahiplenmesi iyi de o kişiden çocuğu olacak iken senle niye evlenmiş bunu yapması çok kötü ...
ama bunu çoğu erkek yapıyor iki üç kadınla aynı anda beraber oluyor kadınlardada yapan var gerçi ammaan şu dünyayı çok mu ciddiye alıyoruz :/

gene tarihe bakmadım ve 4 sene önceki olaya üzüldüm. gerçek mi yalan mı yahu bi dönerseniz cevap yazın gerçekse zaten hayatı normale dönmüştür belki kendisini çok seven adam gibi adamla evlenmiştir :)

Boşanın ve kendinize zaman verin. Umarım çok güzel biri tarafından çok sevilir ve dilediğiniz tüm hayalleri o kişi ile yaşarsınız. Gönülden diliyorum
Konu eskiymis. Umarım konu sahibi şuan mutlusundur

Gerçekten dondum kaldım. Allah karşına en iyi insanları çıkartsın inşallah. Toparlan..

Konu eski ama fake oldugunu düsünmüyorum, bunlar yasanıyor cünkü..cocuk kısmı dısında ben de 7 yıllık sevgilimle evlenip rüya gbi 2. Ayda nisanlıyken aldatıldıgımı öğrendim. Simdi de önüme düstü. Umarım konu sahibi simdi cok mutludur

O kadının çocuğu dediğin çocuğun babası eşin canım maalesef
Boşa gitsin o yolunu seçmiş
Senle uzun sürelik bir ilişkisi olduğu için evlenmiş hata yapmış affedilir birşey değil tabi
Adam uçkurunun kurbanı olmuş işte kısaca
Gerçekten defolsun gitsin ya hayatından
Sen daha iyilerine layıksın

Benden de etkilenen bir adamın alman eski sevgilisinden bir çocuğu vardı 6 yasında nüfusu dedesinin üstüne hiç evlenmemişler ama yazları alabiliyor kızını yada gidiyor görüntülü konuşuyor ama bunu ilk bana dedi mesela kimse bilmiyor açık açık eşiniz dese sorun yoktu ama adam hep sizi aldatmış hem de ağır karaktersizmiş kani bozuk boşanın gitsin

Ne desem ne yazsam diye düşündüm gerçekten çok sey yaşamışsınız. Evet hepimiz zor günler geçiriyoruz. Bende hayatımın aşkını bulmuştum evlendik hemen çocuğumuz olsun evimiz şenlensin dedik cok sukur bir 2 ay sonra hamileydim ve oyle mutluydum anlatamam . Kizim olacağını öğrendim oyle agir geçti ki hamileligimen sonunda suyum geldi doğuma gittim binbir hayaller kura kura . Kızımı kucağıma aldım evegeldik hem annem hem kayinvalidem cocugu cok sevme iyi değil dediler . Kızımı sevemedim doya doya bazen baktığımı bile hatırlamıyorum. 8 gün olmuştu saat 12ye geliyor kizim öldü. evethayat herkese iyi davranmıyor kuzum ama senin icin böylesi hayirliymisgerçek yüzünü gördüm . Üzme kendini karşındaki senin gibi insanı kaybettiği için üzülsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…