evlendikten bir ay sonra esimin baska bir kadindan baba olucagini ögrendim...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet kızlar fake fake yazmışsınız ben okurken yurtdışında falanmı acaba dedim evet öyleymiş bende yurtdışında yaşıyorum evet burda dolu böyle olaylar türkiyede adam çapkınlık yaptımı yakalaması kolay gören bilen oluyor burda sadece telefon karıştırmakla iş saatlerini bilmekle yetiniyoruz 5 senedir türk komşumu kocası aldatıyor hemde kadına acayip ilgili geçen yüzük almış kocası fotografını atıyor birkaç kez demeye çalıştım herkes bizim mutluluğumuzu kıskanıyor millet fesat olmuş dedi bende bir daha cesaret etmedim adam hikayeleriyle yalanlarıyla dolanlarıyla kadını kandırmayı başarıyor hatta birgün spor salonuna gidiyorum diye çıktı bende aldığım bir ürünü değiştirmek için aynı yöne doğru giderken daha sokagın başında adam arabaya bindi kadınla dudak dudağa öpüşmeye başladılar ben şokkkkk yani demem o kiii biz kadınlar ilgi alakayı severiz heleki bir erkek mutluluk veriyorsa zannederizkiiii bizim için ölüyor yalanmı kızlar yalansa yalan deyin konu sahibide evliliğinin en güzel günlerinde nerden anlasın aldatıldığını yalnız karşıdaki hatun çok anasının gözüymüş bakdı evlenen yok ona sahip çıkan oturduğu yerde para veren yok patlattı bi çoçuk ohhh kolay yoldan para inanmakda zorluk çekersiniz ama burda doluuu böyle kadınlardan hem kendiiii milletimizden hemde yabancılardan konu sahibi arkadaşım ne hali varsa görsün eski eşin kimsenin ahı kimsede kalmaz ergeç rabbim veriyor cezasını çoookkk gördüm çok şahit oldum ah alanın ahı yerde kalmadığını

kendini eşine saklamak gibi saçma hayallerin sana ne kazandırdı dön bak?
gitti kendini eşine saklamayan almanı tercih etti değil mi? sen e öyle ol diyemem ama böyle sadece türk kadının yeşilçam havasında matah ettikleri şeylerin bir önemi yok. yuva muva hikaye karşında kendini eşine saklayan adam mı var da sen kapıldın bu hayallere..

ilgi konusunda yine de çok sevsen hissederdin kadın olarak hissederiz biz çok seversek adam isterse dünyayı sersin önüne his bu başka şeye benzer mi?
Canı yanan bi kadınla konuştuğunuzun farkında mısınız.Ayrıca çok büyük konuştuğunuzun.
En çok da şunu merak ediyorum,önceki yorumunuzda aldatılan bi kadına, diğer kadın için, "senden daha çok sevmiş demekki" diyerek yapılan bu alçaklığı savunduğunuzun,konu sahibinin bi kez daha canını yaktığınızın farkında mısınız?
Tüm bunları farkında olarak mı yazıyorsunuz, gerçekten inanamıyorum.

Gerçek olduğunu varsayarak yazıyorum..

Ben araba değerindeki yüzüğe, maldivlere takılmadım. Konu sahibinin bunları belirtme nedeni, verilen değeri, herşeyin ne kadar güzel olduğunu vurgulamak içindir bence.

İnsan ş.refsiz olur da bu kadar mı olur, eşiniz için yakıştırılacak sıfat bulamadım. Kadın da, eşiniz de beş para etmez adi insanlarmış. Sanmam mutlu olacaklarını, yazık olmuş günahsız bebeğe..

Aferim hissedin ozaman. Ama bence okadar buyuk konusmayin allah basiniza verince anlarsiniz. Her adamin altina yatmaktansa yesilmaci tercih ederim, kisilik meselesi.

sizin gibi olmayan her adamın altına mı yatıyor?
sanki evleneceğiniz adam yataklarda gezmemiş olacak ne bu erkeği yüceltip kadını aşağılama merakı?

Canı yanan bi kadınla konuştuğunuzun farkında mısınız.Ayrıca çok büyük konuştuğunuzun.
En çok da şunu merak ediyorum,önceki yorumunuzda aldatılan bi kadına, diğer kadın için, "senden daha çok sevmiş demekki" diyerek yapılan bu alçaklığı savunduğunuzun,konu sahibinin bi kez daha canını yaktığınızın farkında mısınız?
evt haklisin bosu bosuna demesiler kadin kadinin düsmanidir. Ah buu kadinlar ah

bu konu fake belli sanki roman yazar gibi yazılmış.

Kardeşim takılma. İnşallah Allah yardımcın olsun her şey yoluna girer. Ben almanca öğretmeniyim, ve gurbetçi öğrencim var bir yerde doğru yazıyor bir yerde yanlış bir yerde doğru söylüyor bir yerde yanlış. Yani böyle dedektifliğe soyunmanın anlamı ne, madem böyle düşünüyorsanız kendinizi yorup cevap yazmayın. İnsanlar biz de yaşadık diyor herkes oyuncu da bu kız senarist mi? Yorma kendini kardeşim, yalansa da hesabı Allaha doğruysa da hakkını v

Yazdıklarınıza inanin o kadar üzüldüm ki . Sanki bana yapılmış gibi hissettim. Bende başka bir türlü sorunlar yaşadım evlenince. Allah size güç kuvvet versin umarım hersey gönlünce olur. Rabbim o insanlarıda belasını versin sizin gibi masum bir insana bunları yaptığı için. Şuan aglamaktan yazamıyorum gerçekten çok üzüldüm dualarim sizinle olacak .
Bende çok üzüldüm sizin gibi ama arkadaşlar fake diyor çelişkiler var gerçekten yorumlara bakınca bende farkettim. Şimdi de kendime üzülüyorum ben niye bu kadar safım diye :KK43:

Birde sunu anlatmayi unuttim. Evlenmeden uc ay once birde bilikte ev begendik sattin aldik daha dogrusu 250.000 euro kredi cekip borc yuklendik. Baktigimiz ilk evdi yuzume bakti benim begendin mi dedi. Tam hayalimdeki ev dedim dondu ailemizde vardi bitanem begendi biz bu evi aliyoruz dedi. Bu nasil bir insan ?

Evet fake im ve can sikintisindan burda yaziyorum
Bencede şekerim..
Birde sunu anlatmayi unuttim. Evlenmeden uc ay once birde bilikte ev begendik sattin aldik daha dogrusu 250.000 euro kredi cekip borc yuklendik. Baktigimiz ilk evdi yuzume bakti benim begendin mi dedi. Tam hayalimdeki ev dedim dondu ailemizde vardi bitanem begendi biz bu evi aliyoruz dedi. Bu nasil bir insan ?
:KK70:

Icimi okudunuz cok tsk ederim

bu konu fake belli sanki roman yazar gibi yazılmış.
Konunun fake olduğundan nasıl emin olabiliyorsunuz.Ben de okudum fake diyen var inanan var, olabilir..Ama birde şöyle düşünün konu fake değil ve siz bu sözleri gerçekten bu olayı yaşamış bi kadına yazıyorsunuz.Yüzde bir ihtimal bile olsa ben yaralı bi kadının yarasını kanatmayı göze alamam.Lütfen ya nasıl bu kadar sert yazabiliyorsunuz..

Tovbe Estafurullah :KK57: konunun basligini okudugumda aaaaaaa dedim.. gercekten cok kotu seyler yasamissiniz.. cok uzuldum.. dusunuyorum acaba kac tane erkegin bu sekilde cocugu var ? Bildikleri yada bilmedikleri..

Malesef yabanci kadinlar bu konuda cok rahatlar cocuk dogurma 2.kadin olma gibi....
Ama kafami kurcalayan sey yurt disinda asla pesin parayla kredisiz ev alinmaz kredi cekip almissiniz az once belirtmissiniz ama evi kendime aldim demissiniz evi degil krediyi yuklemissiniz kendinize...birde bosanilmaz 1 sene dolmadan demissiniz kuzenim 1 ay dolmadan bosandi almanyada esinden sizi neden bosamiyorlar...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X