Evlendik ve Bitti....:(

keşke direk doktora gitseydin dayak yediğini söyleseydin doktor bu anlar bi şekilde. sakin olmaya çalış. gerçekten hayretler içinde kaldım. ama kimseye yapmaz dememek lazım delirdimi ve sıkışınca hepsi yapıyor bence. biraz bekle bence acele etme...

cnm antidepresan yerine anason çayı ve ada cayı da moral bozukluguna stresi yatıstırmaya iyi geliyor
bir de B vitamını depresyon bunalım gibi donemlerde ıyı geliyor direk anti depresan yerine bunları kullanabilirsin

Son düzenleme:

hilal canım benim,

en başından beri takip ediyorum yaşadıklarını, ara sıra yorum yazdım,konuştuk seninle hatırlarsın. ama inan bana işlerin bu raddeye geleceğini hiç tahmin etmiyordum başlarda. sana şiddet uygulaması affedilecek şey değil. bilio musun geçen gün anlatmıştın ya, sana iş gelmiyor mu, hep benim üzerimden mi geçineceğiz tarzında ki konuşmalarını,işte o an ben dedim ki,bu herif bu kızı gözden çıkarmış! bu yüzden de sana annenin babnın evine dön demiştim.
yine söylüyorum canım,canını daha fazla yakmak istemiyorsan ailenin yanına dön ve biraz kafanı dinledikten sonra da hukuksal işlemleri başlat yada onu dava açmaya ikna edersiniz ailecek.

ama sakın o evde kalma cnm bnm,yoksa bu defa daha cok canını yakmaya teşebbüs edecektir. daha çok vurabilir hatta ne bilim cinnet falan geçirir,evden atar üzerinde geceliğin,ya vala aklıma bin türlü şey geliyor.resmen adam psikopata bağlamış.tek çare onun olduğu ortamdan uzaklaşmak.

evet maalesef avukatlar 2 soru için bile ücret istiyorlar.ama adliyeye gidip dilekçe yazarsan,baronun avukatlarından ücretsiz faydalanabiliyorsun diye biliyorum.bence bir bilene danış.benim de avukat arkadaşlarım var,yarın arayıp soracağım,sana da haber ederim. ama bak ltfn bu akşam o herif eve gelince odandan dışarı çıkma,yine ve daha şiddetli bi kavga çıkabilir.netice de o şimdi ailenin yanında fırça yiyordur ve acısını ewe gelınce senden cıkarabılır.

opuyorum cnm seni,kendıne iyi bak ltfn.

okudukça çıldırıyorum ya o adamı yolasım geliyor.bak hilal sen rapor almaya gitmeliydin morluk önemli değil dr lar anlıyorlar sen meraketme ve sen bile açsan davayı maddi manevi madur oldum demen yeterli dilekçede sebep ailenin yaptığı masraflar ev kurma çabanız bir bayan olarak madursun para alırsın fakat bu çok uzun sürmez çünkü çocu yok arada dava süresince alırsın kaldıki bu adamı çektiğine deymez alıcağın para be güzelim bırak o küçülsün para vermemek için sen dimdik ol.evini bırakma o ev senin artık yarısı senin unutma bırakma ona.hayatının hatasını onuaffetmekle yaparsın.

Alllahta na vursun ne denir hasta adam

canım son gelişmeler nasıl o eşin demeye bile dilim varmıyo sana yine bişey yapmamıştır insallah canım benim sakin davranmaya calış suçlu duruma düşürmeye calışır belki seni temkinli davran

annem aradı...
inanilir gibi degil...
gitmis,aglamis onlara...
benim ona soylediklerimi soylemis,gerci annem de bos durmamis,sen de boyle demissin demis...
babam kestirip atmis,ben son zamanlarda evlenmenize karsi ciktim yapamiyorsunuz diye,dinlemediniz.simdi oyle keyfinize gore bosanamazsiniz demis...
telefon acti annem,bir saat sonra ucu geleceklermis...
hatta esim annemlerde uyuyormus !!!!!!!! midesi agriyormus da...
kandirdi annemleri goruyor musnz... babam acele etmeyin dusunun diyor,zaman verin diyor...
bilmiyor...bilmiyorlar bu evde neler yasadigimi...baba bu,nasil soylenir,git naparsan yap ,istersen aldat dedigini...
kafayi yiyecegim

içim acıdı satırlarını okurken...
Ne hayalrle evleniliyor ve ne hale geliyor.Keşke sana yardımcı olabilsem:teselli: ama ne yapılır bilmiyorum.Sana tek tavsiyem güçlü ol sabırlı ol...

ay canım ya bu nasıl bir insan nasıl gitmiş annenlere birde yatıp uyumuş haa pes yani pes canım senin yapıcan tek şey var annenle babanı karşına alıp her şeyi anlat heralde kendi evlatlarına inanırlar değilmi ben olsam böyle yapardım kesin kararlı olduğunu söyle her şeyi anlat o zaman ailen onu dinlemicektir bile canım çok üzülüyorum sana ve dua ediyorum hep senin için:Saruboceq::Saruboceq:

bencee babanaa söylee,saklamaa ..nezamana kadar sürecekki bu işkenceleriin..neden hergününü stres altında geçiresinkii bırak o üzülsün,bırak o anlasın kaybetiklerinii.allah korusun ilerde bir hastalık gelir başınaa ,hep bu günlerin acısını çıkarırsın ilerde..bu sefer aranız düzelse bilee sana bişey söylimmii asla hiçbirşey eskisi gibi olmiycak..herseferindee aklına onun ağır sözleri geliceek..ama ozamanda zaman geçebilirr..hazırda bebişin yokken biliyorum bunu söylemek kolay değil ama kurtar kardeşim kendiniii hayatını heba etme onun için..dağ gibi ailen varkeen ,gençkneenn..bu fırsatı,bu şansını iyi değerlendiiir...

ben ayrilmaya kararliyim arkadaslar...bu cumaya kadar dava acti acti.. acmazsa ben pzts (bu arada pzts dogumgunum) aciyorum,kendime hediye olarak..gerekirse anne babami bile dinlemeyecegm.

Canim bu hayat senin hayati
soylemesi zoe ama gercek bu
bir anne baba icin evladinin bosanmasi cok zor kabul edilecek bisey ama geride sen kalacaksin
senin yasadigini hicbirimiz hissedemeyiz
uzumuruz tuh deriz lanet edriz ama senin cektigin aciyi cekemeyiz gercekler bu
senin ne cektigini bie sen bilirsin
kocan olacak adam dahi bilmez
bence sen akli basinda bir insan olarak kendin icin karar ver
Anne babaya saygi sevgi sonsuz ama 5 yil sonra bosansan inan daha zor olacak
icin daha cok yanacak boyle gecirdigin yillara

canım sen ne yapmayı düsünüyorsun sans verecekmisin içinden ne yapmak geliyo ayyy cok zor bi durum umarım daha fazla canın yanmadan kurtulursun

acaba sinirindenmi öle dior bence sakin ol.biz nişanlımla en byük kavgalarımızı parasızlık zamanında yaptık. çok kel alaka konularda ama işte onun stresi adamı başka yerden patlatıyor.herşey geçince oda itiraf etmişti çok kötü olmştum die. biraz düşün bence. ailenin yanında sakince konuşursunuz. kestirip atmak çok kolay ama sonra dersin keşke sorsaydım die. belkide alışamadı yani savunmuorum sadece anlamlandırmaya çalışıorum. katillerin bile bir gerekçesi vardır... zaten annenlerin yanında konuşamazsanız daha uğraşılcak bişi yoktur. allah hayırlısını nasip etsin.

canım sen ne yapmayı düsünüyorsun sans verecekmisin içinden ne yapmak geliyo ayyy cok zor bi durum umarım daha fazla canın yanmadan kurtulursun

en fazla 2 yil sonra ben de cocugum olsun isteyecegim. ama bu adamla bunu yaparsam er ya da gec ortada kalacagim.bunu ne yazik ki evlendikten sonra anladim. annem zaten evli kalmami istemiyor.is babami ikna etmekde...
babama da "baba 2 yil sonra cocugumla gelsem ne hissedersin?" diyecegim... "senin benim ne hissedecegimi birak,ben cocugumu babasiz buyutmek istemiyorum.evet bir hata yaptim bu insanla evlendim,senin sozunu dinlemedim... ama bu hatayi hayatimla odemeyecegim.heralde bosanip gelirsem kapida da birakmazsin degil mi?" diyecegm...
kararliyim arkadaslar...nolur dua edin,cok aci cektim,artik cekmek istemiyorum...
evet,kocamla mutlu olmayi cok istedim,cok hayal ettim.ama bu saatten sonra onun bir nebze degisse de bir zaman sonra aynen devam edecegine yuzde yuz eminim...
hem babam yuzunden o da tamam demistir,saygili ya babama... ama bu is babam istiyor diye yurumeyecek...

ben ayrilmaya kararliyim arkadaslar...bu cumaya kadar dava acti acti.. acmazsa ben pzts (bu arada pzts dogumgunum) aciyorum,kendime hediye olarak..gerekirse anne babami bile dinlemeyecegm.
canım karar tabikide senin ama bencede en doğrusu bu aileninde karşı çıkıcağını sanmam çünkü çoğu olylardan haberleri yok ayrıca kendine doğum günü hediyen böyle bir (insan diyemeyeceğim) kişiden ayrılman kendine vericen en güzel hediye bu şimdiden doğum günün kutlu olsun canım

Braue,

ama eger bu cift kendi sorunlarini cozemiyeceklerse
birlikte insan gibi konusamayacaklarsa
herzaman onlar adina bu isi yurutecek anne baba olmuyacak yanlarinda
bir evlilik kari koca arasindadir
evlilik kararini nasil birlikte verdilerse
evlilik ici iletisimide kendi aralarinda halletmeleri lazim bence
yoksa temel saglam degil oyle yada boyle duvar birgun yikilacak demektir
10 yil sonra bunca yilini cope tmadan rahata ersin kiz bari

elbetteki haklısın. ben en azından bitsede neden böyle olduğunu yıllarca düşüneceğine kendi kendine yorum yapacağına onların yanında sorsun diorum.

haklisin hepimiz hep bi cevap isteriz
cunku en ufak biseyde biz bayanlar hemen kendimizle konusmaya baslari
benim neyim eksik, ben nerede yanlis yaptim...
ama ben yinede anne ve bbanin yaninda cesaret edip asil gercekleri soyleyecegini sanmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…