Evlendik ve Bitti....:(

ne guzel ne guzel böle devam etsın..
kıloyu dert etme senın elındee spor yap az ye tmmdıt dıcem ama bende veremıyorum =(

esın ne ıs yapıodu senın?

o zaman tam gaz vermeye devam güzelim
harika bir takımdasın daha ne olsun kallisle mehalimin elinde dal gibi olursun yaza kadar inşallaha.s.

ayy hilalll çok sevindim gülüm yaa mutlu bi haftasonu geçirmene...daim olur inşallah canım.. a.s.

ayy hilal inan çok mutlu oldum herşey düzelicek inşallah çok güzel günleriniz olucak canım benim sen herşeyin en güzelini hakediyosun biraz daha sabır :)

iyiye doğru gidiş var galibaaaaaaaaa
sevindim vallaaaaa
kız sende ver kiloları çıtırr ol....
böylede fıstık gibisin, olsun azcukun kilo verince sende kendini daha iyi hissedersin

cok sagolun kalbi guzel seker arkadaslarim... guc verdiniz bana...

ama su kiloma olan takintisi beni sinir ediyor...
tamam fazla kilolarim var ama inanin boyle cok cirkin gorunmuyorum,sadece genel anlamda kalin duruyorum,tabii ki hos degil ama beni surekli ignelemesi cok skiyor canimi...
gorur o :jeyyar:

ben de sendenim gülümmm ama eşim allaha şükür iğneleme yapmıyor...
ama hırs ettim zayıflıcam..gel beraber verelim...kaydirigubbakcemile5
sıkma canını bunun da üstesinden gelebiliriz...

kiloları hiç düşünme canım arkadaşım :1hug: hep beraber halledicez biliyosun :nazar: diyette olduğunu söyledin mi sen ona? ben söylemiyorum artık çünkü.

sevgili arkadaslar,
izninizle konumu sonlandiriyorum. burasi derdi olanlarin kosesi ve benim derdim tabii ki tamamen bitmese de artik konusulacak pek fazla birsey de kalmadi...
esimle bosanma asamasina geldik ve araya birilerinin de girmesiyle birbirimize bir sans daha verdik.dilerim ikimiz icin de hayirli olur...
hepinize o zor gunlerimde beni yalniz birakmadiginiz,yorumlarinizla desteklediginiz,fikir verdiginiz icin cok tesekkur ederim.
en yakin arkadasimdan bile daha yakin oldunuz hepiniz...
hicbirinizi gormesem de artik sizler de benim yakin arkadasimsiniz...
dilerim dertsiz,huzurlu yasamlariniz olur hepinizin...sevgiler a.s.

canım 15 gündür kaynvalidemdeydim dün döndüm... seni bıraktığım gibi bulmadığıma çok sevindim:) umarım her şey gönlünce olur tatlım...

canım bu kötü günlerinin güzel sonlanmasına sevindim
sadece şunu tekrarlamak istiyorum başımdan geçtiği için
zamanın tüm dertlere ilaç olduğunu ve evliliğin ilk yıllarında çiftlerin birbirini anlamısı için zamana ihtiyaç var
çok mutluyum çok senin adına

sevgili arkadaslar,
izninizle konumu sonlandiriyorum. burasi derdi olanlarin kosesi ve benim derdim tabii ki tamamen bitmese de artik konusulacak pek fazla birsey de kalmadi...
esimle bosanma asamasina geldik ve araya birilerinin de girmesiyle birbirimize bir sans daha verdik.dilerim ikimiz icin de hayirli olur...
hepinize o zor gunlerimde beni yalniz birakmadiginiz,yorumlarinizla desteklediginiz,fikir verdiginiz icin cok tesekkur ederim.
en yakin arkadasimdan bile daha yakin oldunuz hepiniz...
hicbirinizi gormesem de artik sizler de benim yakin arkadasimsiniz...
dilerim dertsiz,huzurlu yasamlariniz olur hepinizin...sevgiler a.s.

Arkadaşımız eşiyle yaşadıklarını tekrar gözden geçirip evliliğine bir şans vermek istediği için konusunun kapatılmasını istemiştir.
İsteği üzerine konu kilitlendi.

X