Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

tamam canım Allah razı osun..

canım merhaba,adetin bitsin sonra katılırsın inşallah.. hayız halinde ayet okunamaz canım .

slm kızlar 100 tane daaha ayetel kursu okudum inşallah
Allah kabul etsın inş.

selam kızlar ben geldim nihayet benim kırmızılar bitti bugünden itibaren bende okumaya katılabilirm. en son yasin okunuyordu ama sanırım değişmiş Ayetel Kürsü okuyorsunuz kime ne kadar okunacak ve okumadan önce kime dua edilecek nasıl olacak bi bilgi verirmisiniz bende başlıyayım bugün. Birde katılım listesi nerede ben göremedimde yani hangi hafta kimlere okunacak ve o listede yer almak için ne yapmamız gerekiyor ben bu ay tedviye ara verdim tedavisiz deneyeceğiz olmazsa ekim ayında tüp bebeğe geçiş yapıcaz o zamana kadar bende listede yer alabilirmiyim bu ay kendiliğinden hamiş kalmak istiyorum hemde çok

=======yasini şerif listemiz=======
Blowhole==8tane okuyacak
sardunya==4tane okuyacak
bucu_81==5tane okuyacak
perlanore==4 tane okudu
masal01==4 tane okudu
askbebek==3tane okudu

redhairredgirl==4tane okuyacak
orlic==8tane okuyacak
ruveyda12==4tane okuyacak
aruna==4tane okuyacak
seminay84==4tane okuyacak
asel_k==5 tane okuyacak
yaramaz_kedicik==4 tane okuyacak
topeguk==4tane okuyacak
ynz06==4tane okuyacak
yeteeer==1taneokudu
ozay37barış==4 tane okudu

ayse035==4tane okuyacak
merve02==>4 tane okuyacak

arkadaşlar bu hafta blowhole ve ruveyda12 arkadaşlarımız için okuyoruz
perşembeye kadar bitirip özel mesajla haber verirseniz çok sevinirim

======ruveyda ve blohowle için ayetel kursi listesi====
ayse035==> 200 tane okudu
ynz06 ==> 20 tane okudu
orlic==>200 tane okudu

blowhole25==>10 tane okuyacak
askbebek==>100tane okudu
ozay37barış==>100 tane okudu

perlanore==>50tane okudu
tandora==>100 tane okuyacak
seminay84==>150tane okudu
turkolog==>140 tane okuyacak
burcu_81==>130 tane okudu
ssonmez==>85 tane okudu

merve_02==>100 tane okuyacak
[COLOR="#FF0000"]aruna==>50tane okudu[/COLOR]

1135 tane dağıtıldı . 1185tanesi okundu okumak isteyenler eklenecektir allah kabul etsin inş

merhaba canım..yasini şerif ve ayet el kurside okuyoruz katılmak istersen bu cumaki listeye eklerim.şu an okuduğumuz yasin listesi için eksik olursa yardım isterim ..ayetl kursi için sayı vermiyorum ne kadar okursak.. topiğe katılım listesini bi kağıda yazmıstım o da evde suan işyerindeyim ve yarın yayınlarım listeyi.. canım tedavi zamanında sana yardımcı oluruz sıran gelmese bile okuruz merak etme canım

canım aramıza hoşgeldin..ayet el kürsi adet halindeyken okunmaz.. adetin bitince katılırsınn...iki listemiz var biri yasin biride ayet el kürsi .. okumak için müsait olunca eklerim sein canım

======ruveyda ve blohowle için ayetel kursi listesi====
ayse035==> 200 tane okudu
ynz06 ==> 20 tane okudu
orlic==>200 tane okudu

blowhole25==>10 tane okuyacak
askbebek==>100tane okudu
ozay37barış==>100 tane okudu

perlanore==>50tane okudu
tandora==>100 tane okuyacak
seminay84==>150tane okudu
turkolog==>140 tane okuyacak
burcu_81==>130 tane okudu
ssonmez==>85 tane okudu

merve_02==>100 tane okuyacak
aruna==>50tane okudu

1435 tane dağıtıldı . 1185tanesi okundu okumak isteyenler eklenecektir allah kabul etsin inş

tamam canım saolasın, yasini şerifte eksik olursa bana haber ver okuyayım. Ayetel Kürsi için de okurum sayıyı yarın bildiririm size yine aynı kişilere değilmi birde gerçek isimlerini bana mesaj atarsanız ona göre okuyayım

çıktın galiba yetişemedim görmemişsindir ben de nöbete gidiyoruuum yarın görüşürüz kızlar)

merhaba kızlar,
benim de bitti çok şükür. yarından itibaren okuyabilirim. sanırım yasin listesi tamam, 50 tane ayetel kürsi okuyayım.yasin eksik kalırsa ona da takviye okurum.

=======yasini şerif listemiz=======
Blowhole==8tane okuyacak
sardunya==4tane okuyacak
bucu_81==5tane okuyacak
perlanore==4 tane okudu
masal01==4 tane okudu
askbebek==3tane okudu

redhairredgirl==4tane okuyacak
orlic==8tane okuyacak
ruveyda12==4tane okuyacak
aruna==4tane okuyacak
seminay84==4tane okudu
asel_k==5 tane okuyacak
yaramaz_kedicik==4 tane okuyacak
topeguk==4tane okuyacak
ynz06==4tane okuyacak
yeteeer==1taneokudu
ozay37barış==4 tane okudu
ayse035==4tane okuyacak
merve02==>4 tane okuyacak

arkadaşlar bu hafta blowhole ve ruveyda12 arkadaşlarımız için okuyoruz
perşembeye kadar bitirip özel mesajla haber verirseniz çok sevinirim

canım aramıza hoşgeldin..ayet el kürsi adet halindeyken okunmaz.. adetin bitince katılırsınn...iki listemiz var biri yasin biride ayet el kürsi .. okumak için müsait olunca eklerim sein canım

daha adet olmadım gecikti olsa cumaya kesilir inşaallah. Yasin de okurum Ayetel Kürsi de okurum. sonraki hafta benide listeye eklermisiniz

canım gerçek isimlerini vermediler kullnıcı adlarına göre dua ediyoruz

daha adet olmadım gecikti olsa cumaya kesilir inşaallah. Yasin de okurum Ayetel Kürsi de okurum. sonraki hafta benide listeye eklermisiniz

merhaba canım tamam eklerim önümüzeki hafta eger adet olmadıysan ve okurum diyorsan ayetel kursi istediğin kadar okuyabiirsin..sonra kaçtane okudugunu bana mesajla bildir canım

canım, benim ayeteş kürsi silebilirmisin

canım, benim ayeteş kürsi silebilirmisin

çıktın galiba yetişemedim görmemişsindir ben de nöbete gidiyoruuum yarın görüşürüz kızlar)

canım yanlışım yoksa bana tedavi ile ilgili bişeyler yazmıştın ama mesajı tekrar bulamıyorum.. ben 21 gün incir ve havuç suyu içtim 7 gün ara verdim suan 2. 21deyim bu kür 2 defalık zaten..bide bugün klomene başladım bi hafta sonra dra gidicem.. jel kullanıcam bakalım allahım nelerle karsılastıracak bizi inş.zor üzücü sınavlara tabii tutmaz bizi.. dr a kür uyguladığımı söyledim zararı olmaz uygula dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…