Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

======ruveyda ve blohowle için ayetel kursi listesi====
ayse035==> 200 tane okudu
ynz06 ==> 20 tane okudu
orlic==>200 tane okudu
askbebek==>100tane okudu
ozay37barış==>100 tane okudu
perlanore==>50tane okudu

tandora==>100 tane okuyacak
seminay84==>150tane okudu
turkolog==>140 tane okuyacak
burcu_81==>130 tane okudu
ssonmez==>85 tane okudu

merve_02==>100 tane okuyacak
aruna==>50tane okudu

1425 tane dağıtıldı . 1085tanesi okundu okumak isteyenler eklenecektir allah kabul etsin inş

kızlar mrb nihayetinde aranızdaydım yeni bir aya umutla başlıyom umarım bu ayy hedefi on ikiden vururuz tedavimiz son sürat devam edio bu ay yenileride eklenecek inşalla olurr..benide ekleyin ne yapılacaksa ayetel kürsü okunuyo sanırım bende okuyabilirim eksikleri alaibilirim geçmişi fazla takip edemedim yeni listede yasinede ekleyin beni..bu arada bekliyorum kızlar ayetel kürsü sayısı için rabbimmm dualarımızz kabul etsinnn inşallaaaaaaa

ayse035==> 200 tane okudu
ynz06 ==> 20 tane okudu
orlic==>200 tane okudu
askbebek==>100tane okudu
perlanore==>50tane okudu

ssonmez==>85 tane okudu

aruna==>50tane okudu

1425 tane dağıtıldı . 1085tanesi okundu okumak isteyenler eklenecektir allah kabul etsin inş

canım bende akşam 120 tane okudum beni de ekleyebilirsin bugünde okur sayıyı sana bildiririm

canım bende akşam 120 tane okudum beni de ekleyebilirsin bugünde okur sayıyı sana bildiririm

Dün 9 gün gecikme ile kırmızılar geldiğinden okuyamıyorum,elimde olmayan sebeplerden ötürü..
Bitsin son hızla katılacağım ben de dualara...
Allah kabul etsin...

kızlar mrb nihayetinde aranızdaydım yeni bir aya umutla başlıyom umarım bu ayy hedefi on ikiden vururuz tedavimiz son sürat devam edio bu ay yenileride eklenecek inşalla olurr..benide ekleyin ne yapılacaksa ayetel kürsü okunuyo sanırım bende okuyabilirim eksikleri alaibilirim geçmişi fazla takip edemedim yeni listede yasinede ekleyin beni..bu arada bekliyorum kızlar ayetel kürsü sayısı için rabbimmm dualarımızz kabul etsinnn inşallaaaaaaa

canım hoşgeldin nasılsın..inşallah hakkında hayırlısı olur.sağlıklı bi evladın olur inşallah..ayet el kürsü için 1000 demiştim okumak isteyenler çıktıkça sayıyı önemsemedim fazlalaştırdım rabbim kabul eder inş.yasin için okumayanlar olursa yardım ederdin bize artık bu cuma eklerim yeni listeye

canım yanlışım yoksa bana tedavi ile ilgili bişeyler yazmıştın ama mesajı tekrar bulamıyorum.. ben 21 gün incir ve havuç suyu içtim 7 gün ara verdim suan 2. 21deyim bu kür 2 defalık zaten..bide bugün klomene başladım bi hafta sonra dra gidicem.. jel kullanıcam bakalım allahım nelerle karsılastıracak bizi inş.zor üzücü sınavlara tabii tutmaz bizi.. dr a kür uyguladığımı söyledim zararı olmaz uygula dedi

evet ya ben seni diğer topikten bi arkadaşla karıştırdım ikimizin tedavileri çakışıyodu ne yapıyosun diye sormuştum ,karıştırdıımı fark edince sildim msjı ondan görememişsindir,ben tüp bebek tedavisine başlıcam ayın 15i gibi

canım hoşgeldin nasılsın..inşallah hakkında hayırlısı olur.sağlıklı bi evladın olur inşallah..ayet el kürsü için 1000 demiştim okumak isteyenler çıktıkça sayıyı önemsemedim fazlalaştırdım rabbim kabul eder inş.yasin için okumayanlar olursa yardım ederdin bize artık bu cuma eklerim yeni listeye

iyiyim canım saolasın.aminnnnnn canım allah kimsenin gözünde bırakmasın bu duyguyu inşallah tamam o zaman canım ben ayetel kürsü okur yazarım sana

geçtiğimiz pazartesi akşamı 18 yasındaki kızkardeşim kaçtı ve ben salı sabahı eşimle ailemin yanına gittim.sevdiğine gitmiş kendini bi defa bile istettirmeden..niye böyle yaptı bilmiyorum ama gitti..yerini yurdunu kime gittiğini öğrendik şükür ki gittiği aile hakkında en ufak dahi kötü bişey duymadık.. ama sorunumuz daha büyüktü kardeşim hem pişman geri gelmek istiyordu ve hem akrabalar herkes ölüm diyor.. belki çoğunuza komik gelecek kaçmayla ölüm olurmu diye ama günlerdir ailemin yanındaydım perişanlar akrabalar babamı sıkışştırıyorlar ölümde ölüm diye .. şimdide kardeşimi evlatllıktan reddetmesini istiyorlar babam annem ağlıyor evladımız o bizim yapamayız diyorlar..babam akrabalarına rest çekti kızı için kızımı affedeceğim dedi şimdi akrabalar düşman oldu..belki kısa anlattım ama 1haftadır perişanız..ne internet vardı kaldığım yerde ne de bende girecek hal vardı hepinizden özür diliyorum affedin ve belli bi zaman ben kendimi toparlayana dek başkasının gönüllü ilgilenmesinii istiyorum..dualarımız bitmesin arkadaşlar
Geçmiş olsun canım zor günler geçirmişsiniz.Allah yardımcınız olsun.Akrabalarınızın aklı başındamı ne demek o öyle ölüm ???Allah'ın verdiği canı Allah alır.Sevdiğine kaçmışsa düğün dernek yaparlar iş tatlıya bağlanır.Akrabalarınızı karıştırmayın bence.İnşallah bundan sonraki hayatlarında mutlu olurlar.:KK16:
tondora ==== 5 adet okuyacak
oya81 ==== 3 adet okuyacak
perlanore ==== 5 adet okuyacak
gayem07 ==== 5 adet okuyacak
patsy ==== ?
Sardunyam ==== ?
Masal01 ==== 4 adet okuyacak
kanbar ==== 4 adet okuyacak
moonlıght ==== 3 adet okuyacak
asel_k ==== 5 adet okuyacak
sardunya ===== 2 ader okuyacak.
bu hafta bahar85 ve perlanore arkadaşlarımız için 41 yasin okuyoruz arkadaşlar . Katılımlarınızı bekliyoruz . Allah razı olsun

*******************************************************************************************************
Kızlar ben evde değildim kayınvaldemlerde kaldık.Yurt dışından eşimin akrabası geldi.Birde adet olduğum için okuyamadım.Şuan yasini şeriften 3 adet okuyabilirm.Kimin adına okunucaksa biri bana açıklayabilirmi?:44:
kızlar günaydın:KK16::KK16::KK16:
dr.geldim şimdi de bir günaydın diyeyim dedim.kontrolüm güzel geçti yumoşlarım büyümeye başlamış yasinleri okuyan arkadaşlarım var allah sizden razı olsun
İnşallah dualarımız kabul olurda bebeğin seninle olur:emir_bebek::KK16:
saol baharcım dün aldım bebişimi göbişime :KK49:
9 ay benimle kalır inş :KK49:

saol canım inş sizlere 15 eylülde hamile haberimi vermek nasip olur :KK16::KK16::KK16:

teşekkürler canım inş bu topikte tek tek güzel haberlerimizi paylaşıcaz :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

saol tatlım aminnnnnnnnnnn rabbim sanada nasip etsin bu aşamalara gelmeyi canım arkadaşım :KK70:

İnşallah canım aminnn:nazar::KK49::emir_bebek:

canım, benim yasinler bitti ve bende 100 tane ayetel kürsi okudum onuda eklermisin..Rabbim kabul etsin inşlhh

=======yasini şerif listemiz=======
Blowhole==8tane okuyacak
sardunya==4tane okuyacak
bucu_81==5tane okuyacak
perlanore==4 tane okudu
masal01==4 tane okudu
askbebek==3tane okudu

redhairredgirl==4tane okuyacak
orlic==8tane okuyacak
ruveyda12==4tane okuyacak
aruna==4tane okuyacak
seminay84==4tane okudu
asel_k==5 tane okuyacak
yaramaz_kedicik==4 tane okuyacak
topeguk==4tane okuyacak
ynz06==4tane okuyacak
yeteeer==1taneokudu
ozay37barış==4 tane okudu
ayse035==4tane okuyacak
merve02==>4 tane okuyacak

arkadaşlar bu hafta blowhole ve ruveyda12 arkadaşlarımız için okuyoruz
perşembeye kadar bitirip özel mesajla haber verirseniz çok sevinirim

cnm ben yasinlerimi okudum

ayse035==> 220 tane okudu
ynz06 ==> 20 tane okudu
orlic==>200 tane okudu
askbebek==>100tane okudu
perlanore==>50tane okudu
ssonmez==>85 tane okudu
aruna==>50tane okudu
sebilem==>250ane okudu
özne_hayat==>50 tana okudu
blowhole25==> 30 tane okudu
sssonmez==>35 tane okudu
1790 tane dağıtıldıokumak isteyenler eklenecektir allah kabul etsin inş

=======yasini şerif listemiz=======
Blowhole==8tane okuDU
sardunya==4tane okuyacak
bucu_81==5tane okuyacak
perlanore==4 tane okudu
masal01==4 tane okudu
askbebek==3tane okudu

redhairredgirl==4tane okuyacak
orlic==8tane okuyacak
ruveyda12==4tane okuyacak
aruna==4tane okuDU
seminay84==4tane okudu

asel_k==5 tane okuyacak
yaramaz_kedicik==4 tane okuyacak
topeguk==4tane okuyacak
ynz06==4tane okuyacak
yeteeer==1taneokudu
ozay37barış==4 tane okudu

ayse035==4tane okuyacak
merve02==>4 tane okuyacak

arkadaşlar bu hafta blowhole ve ruveyda12 arkadaşlarımız için okuyoruz
perşembeye kadar bitirip özel mesajla haber verirseniz çok sevinirim

Yarın akşama kadar yasini şerifleri okmuş olursanız çok sevinirim.. Eğer okuyamayacaklar varsa biz diğer arkadaşlarla tamamlarız..mesajlarınızı bekliyorum

ayse035==> 220 tane okudu
ynz06 ==> 20 tane okudu
orlic==>200 tane okudu
askbebek==>100tane okudu
perlanore==>50tane okudu
ssonmez==>85 tane okudu

aruna==>50tane okudu
sebilem==>255ane okudu
özne_hayat==>50 tana okudu
blowhole25==> 30 tane okudu
sssonmez==>35 tane okudu

1795 tane dağıtıldı okumak isteyenler eklenecektir allah kabul etsin inş

Yarın akşama kadar yasini şerifleri okmuş olursanız çok sevinirim.. Eğer okuyamayacaklar varsa biz diğer arkadaşlarla tamamlarız..mesajlarınızı bekliyorum

canım benim yasinler bitti okudum...birde bizim diğer topikdeki dünki ve bugün ki arkadaşın besmelelerini okudun mu haber vermemişsin

Son düzenleme:
X