Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

benim başka olma ihtamili yok bebeğimin sadece tüp bebek şansımız var
ben bunu duyduğumdan beri daha bir yorgunum sanki psikolojik olarak çökmüşüm bile bile yiyiyorum ya kilo ver dedikçe birileri daha fazla yemek istiyorum yeniden o pisikolojiye nasıl geçicem hiç bilmiyorum

ıkı kez tuo bebek yaptım cok da kıloluyum zaten. bana detaylı msj atarmısın durumunu. yasadıklarının aynısını yasadım ve yasıyorum. ama ıster tuo bebek olsun ıster dogal, kılolu olmamak avantaj. gel bıze katıl, kılonu at ve herkesın bana dedıgı ve cogu kısının tecrube ettıgı seyı yasarız belkı : bebısler kendılıgınden gelır bıle belkı.

bızı takıp et,anlastık mı ? senın de yılların gıtmesın benım gıbı. dıyete ıkı yıl once baslasaydım bebısım sımdı emeklıyor olurdu belkı.

kızlar nasılsınız ben dr. geldim hayırlısı ile başlıyorum durumum gayet iyimiş ilaçlarımı alamadım sadece her yer kapalı yarın artık alıcam birde kan sulandırıcı coraspin kullanıyordum iğneye geçiçez transferden sonra ve hamilelik boyunca kullanıcakmışım bakalım hayırlısı olsun ve son olsun inşallah sizde ne var ne yok pek uğrayan yok sanırım

tedavin hayırlı olsun canım inşalla hemencik our bebişinnn bizede umut olurr:)

kızlar tüp bebek tedavisinde ananas çok iyiymiş bebişin tutunmasına faydası varmış bugün öğrendim komşumunda tüp bebekle oldu ananas tavsiye etmiş doktoru oda bol bol yemiş ve sonuc pozitiff.ve kendini rahat bırakmak çok önemliymiş kendisini olmazsa bidaha denerim tutana kadar deneerim diye rahatlatmış.şimdi çok şükür dünya tatlısı bir bebeği var ..

kızlar tüp bebek tedavisinde ananas çok iyiymiş bebişin tutunmasına faydası varmış bugün öğrendim komşumunda tüp bebekle oldu ananas tavsiye etmiş doktoru oda bol bol yemiş ve sonuc pozitiff.ve kendini rahat bırakmak çok önemliymiş kendisini olmazsa bidaha denerim tutana kadar deneerim diye rahatlatmış.şimdi çok şükür dünya tatlısı bir bebeği var ..

tedavin hayırlı olsun canım inşalla hemencik our bebişinnn bizede umut olurr:)

çok teşekkür ederim inşallah güzel haberler veririm sizlere
komşun tedaviye başladığı gibi yemeğe başlamışmı ananası transferden sonra 4-5 gün yiyip bırakmak lazımmış öyle okudum ama
valla bu sefer bende öle diyorum olursa olur çünkü kısmetten ötesi yok ben elimden geleni yapıyorum allah nasib ettiyse olur

ilk denememde bende çok ananas yemiştim ama benim 3. gün kanama m başladı . ananasında kan sulandırıcı özelliği olduğu için ananas sayesinde kanamam adet kanamasından bile fazla olmuştu ç ve ben 10 gün o şekilde sonucu beklemiştim resmen eziyet gibiydi . bence bol bol badem yiyin arkadaşlar ben bol bol badem , fındık , ceviz , kaju yedim . hergün 1 avuç badem yedim . kalanları aralıklarla tükettim bademinde rahim dokusuna faydası çok tavsiye ederim .

kızlar nasılsınız ?

ben hıc ıyı degılım. gece cok agladım. esıme duygularımı uzun uzun anlattım uzuldu ama bırkac cumleden baska bırsey soylemedı ona kızdım benı anlamadıgı ıcın bana destek olmadıgı ıcın. aglayacak omuz arıyorum resmen. yoruldum guclu gorunmekten. ıcımdekı uzuntuyu saklamaktan, herkesın bebegıne hedıyeler almaktan, etrafımdakı tek cocuksuz kadın ve cıft olmaktan...... cok agladım. aglamaktan grıp olmusum sanırım.
Canım üzülme diyeceğim ama haklısın tabiki kolay değil:KK5:Hepimizin başında Allah sınavımızı böyle vermiş işte inşallah en kısa sürede hepimizde evlat sahibi oluruz.Eşinde üzülüyordurda biz bayanlar daha hassas oluyoruz yoksa eşinde üzlüyordur canım.Eşinle mutlu olda bebeğinde gelir inşallah.Birbirinizi kırmayın.Allah yardımcımız olsun canım:KK16::KK34:
kızlar nasılsınız ben dr. geldim hayırlısı ile başlıyorum durumum gayet iyimiş ilaçlarımı alamadım sadece her yer kapalı yarın artık alıcam birde kan sulandırıcı coraspin kullanıyordum iğneye geçiçez transferden sonra ve hamilelik boyunca kullanıcakmışım bakalım hayırlısı olsun ve son olsun inşallah sizde ne var ne yok pek uğrayan yok sanırım
Hayırlı olsun inşallh güzel haberler alırsın:KK16::KK3:
bebegın olmuyor degıl mı ? benım gıbı. kılo gercekten onemlıymıs. benım takıp ettıgım dıyet konularını takıp et bak ben bır haftadır cok azımlıyım lutfen hem kendı saglıgın ıcın hem bebıs olması ıcın bıze katıl. ben cok cesaretlendım ılk kez.
Kilo vermek çok önemli gerçekten bendede pko var ve kilo sorunum var biraz diyet ve spor yaptım biraz verdim ama dahada vermem gerekiyor.Tam bir kısır döngü kilo vermek istiyorsunuz ama bu hasatlıkta kilo yaparak kilo vermeyi zorlaştırıyor.Allah yardımcımız olsun gerçekten:KK5::KK16:

kızlar naptınız. yasinler bitti mi. ben hala okumadım. bu akşam okucam inş :KK43:

benım 4 okumam gerekıyordu. zor olsa da bıtırdım. cunku cok grıbım dun sabahtan berı.

kızlar nasılsınız ? ben moral olarak daha ıyıyım. dıyetıme odaklandım zayıflayıf anne olacagım dıyorum artık

benimde diyet yapmam lazım zaten kiloluydum tedaviyle şiştim negatifi aldım oturdum

cnm benim inşallah herşey güzel olacak

kızlar günaydın yeni yasin listesi belli değil değilmi ayse de 3-4 gündür girmemiş sanırım umarım herhangi bir sıkıntı yoktur.

Allahımmmmm
Bu mübarek Cuma GÜNÜ sana el açtım yalvarıyorum, ne olur SEVDİKLERİMİZİ bizlere bağışla, evlatlarına ve tüm sevdiklerine... Nerede varsa tüm hastalarımıza hayırlı şifalar ver, dertlilere devalar, borçlulara edalar, iş bekleyenlere hayırlı iş, evsizlere hayırlı bir ev, çocuk isteyenlere sağlıklı ve hayırlı evlat, eş dileyene hayırlı eş, nasip et en kısa sürede Ya Rabbimmmm... Daralan yüreklerimize ferahlık ver, bilerek bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızı bağışla affet bizleri Allahımmmm... Amin.

kızlar günaydın yeni yasin listesi belli değil değilmi ayse de 3-4 gündür girmemiş sanırım umarım herhangi bir sıkıntı yoktur.

Günaydın şeker :)
canım evet Ayşe gelmemiş okunanların duası yapılacaktı . bir sorun yoktur inşl . bugün gelmezse ben akşam işten eve gittiğimde yeni liste ile ilgilenebilrim . yada burada yardımcı olmak isteyen arkadşalar vardır bence vakit kaybetmeden yeni listeyi yapalım .
Ayşe gelir gelmez buraya uğrayacaktır eminim .

Günaydın şeker :)
canım evet Ayşe gelmemiş okunanların duası yapılacaktı . bir sorun yoktur inşl . bugün gelmezse ben akşam işten eve gittiğimde yeni liste ile ilgilenebilrim . yada burada yardımcı olmak isteyen arkadşalar vardır bence vakit kaybetmeden yeni listeyi yapalım .
Ayşe gelir gelmez buraya uğrayacaktır eminim .

arkadaşlar selam
yeni listeye benim ismimi de yazabilirsiniz.tatilden döndüm artık.

hoşbulduk
benim için farketmez canım ben herşeye uyarım

akşama kadar bekleyelim Eğer Ayşe gün içerisinde gelmezse yeni listeyi yapar yayınlarız . Ayşe geldiğinde yine o devam eder. yeni arkadaşlarımızın vakit kaybı olmasın . ben eski listeyi bulup bir yerde çıkarayım :KK70:

==asel_ ==15 tane okudu
==kanbar ==4 tane okudu
==masal01 ==4tane okudu
==ruveyda ==4tane okudu
==blowhole ==4tane okudu
==perlanore ==4tane okudu
==ozne_hayat ==4tane okuyacak
==moonlight ==4tane okudu
==ahunisa ==4tane okuyacak
==pegasu ==4tane okudu
==bahar27 ==4tane okudu
==ayse035 == 4tane okudu
==aruna ==4tane okudu ==mda ==4tane okuycak
==tweety7883 ==4tane okuyacak
==gayem07 ==4 tane okudu
==bahar85 ==3tane okuyacak
==ay_she ==3tane okuyacak
==antik deniz ==3tane okuyacak
==erce41 ==4Tane okudu
==POMOGRANATE ==4 TANE OKUYACAK
==VCK == 4 TANE OKUDU
==TOPEGUK == 4TANE OKUYACAK
==ASBEBEK == 3TANE OKUYACAK
==geridonusumkutusu =3TANE OKUYACAK
==yeteeer =3TANE OKUdu
asel_k nin arkadaşları ==10 tane okundu

arkadaşlar.masal kanbar ve moonlight için okuyoruz..allah kabul etsin inşallah
perşembe günü bitirmiş olup bana özel mesajla haber verirseniz çok memnun olurum [/LEFT

Son düzenleme:
X