Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

anne olmak isteyen bir kadın için, anne olamamak demek; baktığın her bebekte yüreğinin kalması demek…
Geceleri uyanıp sabaha kadar senden sonra evlenip, senden önce çocuk sahibi olanları saymak demek…
Hiç sebep yokken iki de bir ‘belki hamileyimdir’ deyip gidip test yaptırmak demek…
Her test için gittiğinde seni gören sağlık personelinin sana acıyarak bakması demek…
Gördüğün hamile kadınlara gözlerinin takılıp kalması, nazarının değeceğinden korkup bir sürü dua etmek demek…
Çocuk tedavisi görürken ‘ben kısır mıyım, neden ben burada tedavi görüyorum’ diye gözyaşı dökmek demek…
Etrafındaki yakınlarının, komşularının, büyüklerinin durmadan ‘çocuk yok mu?’ diye sorup, yaranı kanatması demek…
Türbelere gidip “Rabbim burada yatanın yüzü suyu hürmetine hayırlı, sağlıklı bir evlat nasip et” diye gözyaşlarıyla dua etmek demek…
Doğmamış çocuğun için her gün mektuplar yazmak, ‘hadi gel artık tükeniyorum’ diye yalvarmak demek…
anne olmak isteyip de anne olamamak demek; kendini yarım kalmış, eksik bırakılmış, unutulmuş hissetmek demek…
Yıllarca bekleyip anne olabilmek demekse; gülümseyerek ölmek ve yavrunla yeniden doğabilmek demek…
anne olamamak demek hiç bir zaman çekirdek aile fotoğrafında 3 kişi olamamak demek
hiç bir zaman tam bir aile gibi olamamak,eksik hissetmek demek...
bebek mağazalarının önünden bazen hızlıca geçmek,bazende eşinden gizli gizli minik eşyalara bakıp,ağlamamaya çalışmak demek...
arkadaş toplantılarında çocuğuyla ilgilenmeyen tek aile olmak demek...
anne olamamak demek anne olamamanın acısını yaşayanların sözleriyle yazılarıyla avunmak demek...
bir yerlerde benim gibi acı ceken var rabbim onlarada banada ver demek...
anne olamamak demek artık hayal kurmak istememek,hayal kurunca olamayacağını düşünerek kafadan silmesi zor olsada sadece bir iki saniyeliğine kafadan atabilmek demek...
anne olamamak demek hayata tutunma dalının olmaması demek..
anne olamamak demek yanlız öleceğini düşünmek demek...
anne olamamak demek çok sevdiğin eşinle önceden onu hissetmek için sevişmek yerine sadece bebek sahibi olabilmek için sevişmek demek..
anne olamamak demek rüyanda bebeğini gördüğün zaman seni uyandıranlara gıcık olmak demek...
anne olamamak anne şarkılarında herhangi bir duygusal ortamda durduk yere ağlamak demek...
anne olamamak her duyduğu karışımları yapmak demek...
anne olamama

:KK43:((((çok zorrr yaaa içim gidiyor yeter içim eriyor kıskanma değil bu gercekden çok farklı bir duygu ama hamile gördümde bebek gördümde içim gidiyorr bide bu ara çevremde herkes hamileeee:KK43:(

:KK43:((((çok zorrr yaaa içim gidiyor yeter içim eriyor kıskanma değil bu gercekden çok farklı bir duygu ama hamile gördümde bebek gördümde içim gidiyorr bide bu ara çevremde herkes hamileeee:KK43:(

bilmezmiyimmmmmmmmmmmmmmm:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:evet ya ne kadar çok var etrafda hamişş (rabbim hepsinede sağlıkla kucaklamayı nasip etsin )rabbim inşş bizlerede nasip etsinnnn Eki Görüntüle 499013 Eki Görüntüle 499013 Eki Görüntüle 499013 Eki Görüntüle 499013 Eki Görüntüle 499013 Eki Görüntüle 499013 Eki Görüntüle 499013

Evet güzel anne adaylar umarım herkes iyidir ve her şey yolundadır .
Ayşecim ben yasinlerimi bitirdim Rabbim kabul etsin inşl . Arkadaşım da 10 tane okudu .
Şimdi söylediğim gibi bizim sayılar tamam oldu tatlım .

Ben - 15 tane okudum
arkadaşım dilek - 10 tane okudu .

Allahım niyet edip okuduğumuz arkadaşlarımızın kucakları boş kalmaz inşl meleklerine kavuşurlar ...

sonraki hafta listesi için yine gelirim canlar kendinize çokkkkkkkkkkkk iyi bakın .

moonlıght heyacan varmı canım ne alemdesın
tam cuma gunu hayırlı gunde alıcaz bebeişlerıı ınsallah hiç bırakmayackalrı 9 ay bızı:)

Iyiyim canim. bu benim 2. tup bebegim. ilkinden daha fazla umutlu, ilkinden daha az heyecanliyim. insallah cuma gununun hurmetine Rabbim hayirli evlarlar nasip etsin rahmimize. ve devamini da nasip etsin. diyorum. olmayinca uzulecek zaman cok. simdiden olumsuzu dusunmeyim. insallah siki siki tutunurlar. dualarimdasin benim, ve kanbarda vee tedavide olan olmayan herkes. Allahin hazinesi genis. Dilerse hepmize nasip edebilir. Nasip eder insallah.

anne olmak isteyen bir kadın için, anne olamamak demek; baktığın her bebekte yüreğinin kalması demek…
Geceleri uyanıp sabaha kadar senden sonra evlenip, senden önce çocuk sahibi olanları saymak demek…
Hiç sebep yokken iki de bir ‘belki hamileyimdir’ deyip gidip test yaptırmak demek…
Her test için gittiğinde seni gören sağlık personelinin sana acıyarak bakması demek…
Gördüğün hamile kadınlara gözlerinin takılıp kalması, nazarının değeceğinden korkup bir sürü dua etmek demek…
Çocuk tedavisi görürken ‘ben kısır mıyım, neden ben burada tedavi görüyorum’ diye gözyaşı dökmek demek…
Etrafındaki yakınlarının, komşularının, büyüklerinin durmadan ‘çocuk yok mu?’ diye sorup, yaranı kanatması demek…
Türbelere gidip “Rabbim burada yatanın yüzü suyu hürmetine hayırlı, sağlıklı bir evlat nasip et” diye gözyaşlarıyla dua etmek demek…
Doğmamış çocuğun için her gün mektuplar yazmak, ‘hadi gel artık tükeniyorum’ diye yalvarmak demek…
anne olmak isteyip de anne olamamak demek; kendini yarım kalmış, eksik bırakılmış, unutulmuş hissetmek demek…
Yıllarca bekleyip anne olabilmek demekse; gülümseyerek ölmek ve yavrunla yeniden doğabilmek demek…
anne olamamak demek hiç bir zaman çekirdek aile fotoğrafında 3 kişi olamamak demek
hiç bir zaman tam bir aile gibi olamamak,eksik hissetmek demek...
bebek mağazalarının önünden bazen hızlıca geçmek,bazende eşinden gizli gizli minik eşyalara bakıp,ağlamamaya çalışmak demek...
arkadaş toplantılarında çocuğuyla ilgilenmeyen tek aile olmak demek...
anne olamamak demek anne olamamanın acısını yaşayanların sözleriyle yazılarıyla avunmak demek...
bir yerlerde benim gibi acı ceken var rabbim onlarada banada ver demek...
anne olamamak demek artık hayal kurmak istememek,hayal kurunca olamayacağını düşünerek kafadan silmesi zor olsada sadece bir iki saniyeliğine kafadan atabilmek demek...
anne olamamak demek hayata tutunma dalının olmaması demek..
anne olamamak demek yanlız öleceğini düşünmek demek...
anne olamamak demek çok sevdiğin eşinle önceden onu hissetmek için sevişmek yerine sadece bebek sahibi olabilmek için sevişmek demek..
anne olamamak demek rüyanda bebeğini gördüğün zaman seni uyandıranlara gıcık olmak demek...
anne olamamak anne şarkılarında herhangi bir duygusal ortamda durduk yere ağlamak demek...
anne olamamak her duyduğu karışımları yapmak demek...
anne olamama

yetercim öyle güzel dile getirmişsin iş yerindegözyaşlarım eşliğinde okudum..hala da etkisinden çıkmış değilim... çünkü ben d bu söylediklerini birebir yaşıyorum.. bizi bizden başka anlayabilecek kimse yok ... Allah tez vakitte hayırlsıyla meleklerimizi nasip etsin hepimize...

günaydınlarrrrrrrrrrrrrrr kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE30 ağustos zafer bayramımız kutlu olsunnnnn En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEATAM ruhun şad olsunnn senin emanetin olan bu bayrak bu toprakları son nefesimize kadar koruyacağız En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

yetercim öyle güzel dile getirmişsin iş yerindegözyaşlarım eşliğinde okudum..hala da etkisinden çıkmış değilim... çünkü ben d bu söylediklerini birebir yaşıyorum.. bizi bizden başka anlayabilecek kimse yok ... Allah tez vakitte hayırlsıyla meleklerimizi nasip etsin hepimize...

İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

o zaman size de günaydın şekerler . herkesin zafer bayramı kutlu olsun .
bugün evdeyim şükür :))) kızlar Ayşecim yok mu acep gelmemiş halen .

Evet güzel anne adaylar umarım herkes iyidir ve her şey yolundadır .
Ayşecim ben yasinlerimi bitirdim Rabbim kabul etsin inşl . Arkadaşım da 10 tane okudu .
Şimdi söylediğim gibi bizim sayılar tamam oldu tatlım .

Ben - 15 tane okudum
arkadaşım dilek - 10 tane okudu .

Allahım niyet edip okuduğumuz arkadaşlarımızın kucakları boş kalmaz inşl meleklerine kavuşurlar ...

sonraki hafta listesi için yine gelirim canlar kendinize çokkkkkkkkkkkk iyi bakın .

canım Allah kabul etsin dualarını,Allah razı olsun canım arkadaşım....

benım 4 okumam gerekıyordu. zor olsa da bıtırdım. cunku cok grıbım dun sabahtan berı.

kızlar nasılsınız ? ben moral olarak daha ıyıyım. dıyetıme odaklandım zayıflayıf anne olacagım dıyorum artık

kızlar nasılsınız ben dr. geldim hayırlısı ile başlıyorum durumum gayet iyimiş ilaçlarımı alamadım sadece her yer kapalı yarın artık alıcam birde kan sulandırıcı coraspin kullanıyordum iğneye geçiçez transferden sonra ve hamilelik boyunca kullanıcakmışım bakalım hayırlısı olsun ve son olsun inşallah sizde ne var ne yok pek uğrayan yok sanırım

kızlar nasılsınız ben dr. geldim hayırlısı ile başlıyorum durumum gayet iyimiş ilaçlarımı alamadım sadece her yer kapalı yarın artık alıcam birde kan sulandırıcı coraspin kullanıyordum iğneye geçiçez transferden sonra ve hamilelik boyunca kullanıcakmışım bakalım hayırlısı olsun ve son olsun inşallah sizde ne var ne yok pek uğrayan yok sanırım

canım tedavin hayırlı olsun . inşlllllllllllllll sonuna kadar sorunsuz devam eder tatlım . güzel haberlerini hep birlikte duyarız kutlarız buralarda :))

canım tedavin hayırlı olsun . inşlllllllllllllll sonuna kadar sorunsuz devam eder tatlım . güzel haberlerini hep birlikte duyarız kutlarız buralarda :))[/QUOTE

canım çok teşekkür ederim inşallah güzel sonuçlanacak bu kez moralimi bozmucam hiç sizlerde dualarınızdan eksik etmeyin bizi sen nasılsın bebişte iyidir duydunmu kalp atışını

benım 4 okumam gerekıyordu. zor olsa da bıtırdım. cunku cok grıbım dun sabahtan berı.

kızlar nasılsınız ? ben moral olarak daha ıyıyım. dıyetıme odaklandım zayıflayıf anne olacagım dıyorum artık

benimde kilo vermem lazım ama inan şukadar içimden yemek yememek gelmiyor ne yiyoz diyorum hep kesin kararlı bir şekilde başlamam lazım ama çeraseretim yok benim nerden buluyonuz kilo vermeye cesaret :KK43:

benimde kilo vermem lazım ama inan şukadar içimden yemek yememek gelmiyor ne yiyoz diyorum hep kesin kararlı bir şekilde başlamam lazım ama çeraseretim yok benim nerden buluyonuz kilo vermeye cesaret :KK43:

bebegın olmuyor degıl mı ? benım gıbı. kılo gercekten onemlıymıs. benım takıp ettıgım dıyet konularını takıp et bak ben bır haftadır cok azımlıyım lutfen hem kendı saglıgın ıcın hem bebıs olması ıcın bıze katıl. ben cok cesaretlendım ılk kez.

oznehayat, 29 yasındayım dıye konum var ona bak, kurban bayramına kadar dıye konu var ılgılendıgım ona bak, bır de zayıflamak ıcın yola cıktım dıye var. son ıkısı baska arkadasların konusu. faal durumdayız. benı ekleyınce konuları rahat gorebılırsın.

bebegın olmuyor degıl mı ? benım gıbı. kılo gercekten onemlıymıs. benım takıp ettıgım dıyet konularını takıp et bak ben bır haftadır cok azımlıyım lutfen hem kendı saglıgın ıcın hem bebıs olması ıcın bıze katıl. ben cok cesaretlendım ılk kez.

benim başka olma ihtamili yok bebeğimin sadece tüp bebek şansımız var
ben bunu duyduğumdan beri daha bir yorgunum sanki psikolojik olarak çökmüşüm bile bile yiyiyorum ya kilo ver dedikçe birileri daha fazla yemek istiyorum yeniden o pisikolojiye nasıl geçicem hiç bilmiyorum

X