Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

[QUOTE="nurusima81, post: 37224488, member: 26461 kızlar benimde bugün transferim oldu dualarınızda benide anmanız dileyiğle[/QUOTE]
Nurusima ins bu sefer olur canim allah yardimcin olsun
İns 12 gun sonra sende yazarsin bize hamileyim diye

TE="seyyan, post: 37227741, member: 420816"]s.a kızlar..uzun zamandır giremiyorum topiğe...kimler kaldı bilmiyorum.şöyle bir göz attım.ayşe ve bazı arkadaşlar ikinci bebeklerini bekliyormuş...hayırlı olsun çok sevinddim.
evet bende 13 yıl sonra anne adayıyım....neler yaşadığımı eskiler az çok bilirler..ama hepsi bitti.şimdi bebeğime kavuşacağım zamanı sabırsızlıkla bekliyorum...yenilerede şunu söylüyorum ki asla umudunuzu yitirmeyin...[/QUOTE]
Allahim yaa bu sayfada bir mucize hikaye daha seyyancim tebrik ederim inan okuyunca gozlerim acildi cok sasirdim cok sevindim :-) harika bi haber ben tam umudumu yitirdigim zamanda ne guzel bi haber umut oldun bana peki nasil okldu normalmi tedaviyle mi anlatirmisin bana

MELEKiim MELEKiim canim 100 mg si 75 TL.canim rosaman magazasina sipariş verip getirilebiliyor muş. Canim bu vitamini mutlaka al birazdan resimde atarim

Canim resmi atamadim.benim kullandigim 50 mg 6€ a getirttim. Rosaman dan getirtiliyormus. Vatsap varsa resmi öyle atabilirim

Muhat sagol canim vatsap yok peki bu ilac ne kadar sure gidiyo bir kutu sen ne kadar sure kac kutu kullandirmistin esine

s.a kızlar..uzun zamandır giremiyorum topiğe...kimler kaldı bilmiyorum.şöyle bir göz attım.ayşe ve bazı arkadaşlar ikinci bebeklerini bekliyormuş...hayırlı olsun çok sevinddim.
evet bende 13 yıl sonra anne adayıyım....neler yaşadığımı eskiler az çok bilirler..ama hepsi bitti.şimdi bebeğime kavuşacağım zamanı sabırsızlıkla bekliyorum...yenilerede şunu söylüyorum ki asla umudunuzu yitirmeyin...
Seyyan selam canim. Coktandir gitmedim buraya. Ama aklima dustun dedim bi bakiyim bebek varmi. Nasil sevindim bi bilsen. Agliyorum yaa. Allah im ne buyuk. Gizun aydin. Bu ne guzel haber uzun zamandir aldigim en guzel haber. Opuruyom seni guzel anne adayi. Rabbim hayirla kucagina almak nasip etsin insallah

MELEKiim MELEKiim 4 kutu 2 ay gidiyor canim. 4kutusu75 e falan geliyor. Bibarkadas daha kkullanmak onun esindede iyi değişim olmuş.
Ölüler o kadar çok azaldiki 2 ayda.sasirmamak elde değil Hizlilariniz artti.zaten 2. Ayimizda hamile kalmisim:)

Sa kızlar benimde bugün transferim oldu dualarınızda benide anmanız dileyiğle

Canımmm inşallah güzel haberlerini alırız dualarımız seninle

s.a kızlar..uzun zamandır giremiyorum topiğe...kimler kaldı bilmiyorum.şöyle bir göz attım.ayşe ve bazı arkadaşlar ikinci bebeklerini bekliyormuş...hayırlı olsun çok sevinddim.
evet bende 13 yıl sonra anne adayıyım....neler yaşadığımı eskiler az çok bilirler..ama hepsi bitti.şimdi bebeğime kavuşacağım zamanı sabırsızlıkla bekliyorum...yenilerede şunu söylüyorum ki asla umudunuzu yitirmeyin...

Seyyannnn bu ne güzel bir haber dostum.Duyunca o kadar etkilendim ve sevindim ki anlatamam.
Uzun zaman sonra buraya anne adayıyım yazman ne büyük bir mucize.
Bu mucizeyi sana ve bizlere yaşatan Rabbime şükürler olsun.
Darısı bütün arkadaşlarımızın başına inşallah.

nekadarzor nekadarzor sen nerdesin!!! Gittin unuttumbizleri.
Canimsin unutmadim hep aklimdasiniz. Ama bilmiyorum bi zaman girmek istemedim. Panik atak oldum uzun sure kalamiyorum internette. Ama yemin olsun dun aklima dustuniz ozellikle seyyan bi bakiyim dedim. Hamis olmus. Sende olmussun iyiki girmisim morel oldunuz bana. Ozledim kiz hepinizi Valla

Canimsin unutmadim hep aklimdasiniz. Ama bilmiyorum bi zaman girmek istemedim. Panik atak oldum uzun sure kalamiyorum internette. Ama yemin olsun dun aklima dustuniz ozellikle seyyan bi bakiyim dedim. Hamis olmus. Sende olmussun iyiki girmisim morel oldunuz bana. Ozledim kiz hepinizi Valla

Çok geçmiş olsun canımmmm.
Şimdi nasılsın.

Bi

Bitkisel sakinlestirici cay felan kullaniyorum. Iyi geliyor simdi cok daha iyiyim sukurler olsun.sen nasilsin?hayat nasil gidiyor

Sevindim iyi olmana canım.Çok iyi bilirim panik atak hastalığını.Rabbim kimseye yaşatmasın.
Sana da şifa versin inşallah arkadaşım.
Bende iyiyim hamdolsun canım.
Arada gel böyle özletme kendini.

TE="seyyan, post: 37227741, member: 420816"]s.a kızlar..uzun zamandır giremiyorum topiğe...kimler kaldı bilmiyorum.şöyle bir göz attım.ayşe ve bazı arkadaşlar ikinci bebeklerini bekliyormuş...hayırlı olsun çok sevinddim.
Allahim yaa bu sayfada bir mucize hikaye daha seyyancim tebrik ederim inan okuyunca gozlerim acildi cok sasirdim cok sevindim :-) harika bi haber ben tam umudumu yitirdigim zamanda ne guzel bi haber umut oldun bana peki nasil okldu normalmi tedaviyle mi anlatirmisin bana[/QUOTE]
canım sağolasın.tedaviyle oldu.6.tüp bebek denememdi.ben çok isteksiz başladım aslında ve çokta önemsemedim.çok üstüne düşmedim.çok şükür ki bebeğim benimle....şunu söyleyebilirim umudunuzu kesinlikle yitirmeyin.ben çok zor şeyler yaşadım.5 tedavi iki ameliyat.ama değdiğini düşünüyorum şimdi.o yüzden vazgeçmeyin.

Seyyan selam canim. Coktandir gitmedim buraya. Ama aklima dustun dedim bi bakiyim bebek varmi. Nasil sevindim bi bilsen. Agliyorum yaa. Allah im ne buyuk. Gizun aydin. Bu ne guzel haber uzun zamandir aldigim en guzel haber. Opuruyom seni guzel anne adayi. Rabbim hayirla kucagina almak nasip etsin insallah

canımmm.nekadarzorumm..özlemişim seni ya...Rabbim seni en kısa zamanda sevinçten ağlatsın...en kısa zamanda sanada yaşatsın...biliyosun çok bekledim...sakın umudunu yitirme olurmu arkadaşım...dualarımdasınız herzaman..sizde dualarınızı eksik etmeyin.ben sizler sayesinde atlattım o zor günlerimi...hepiniz iyiki varsınız...

“Ey Rabbimiz! Bizi Sana boyun eğenlerden kıl, neslimizden de Sana itaat eden bir ümmet çıkar, bize ibâdet usûllerimizi göster, tevbemizi kabul et. Zîrâ, tevbeleri çokça kabul eden ve çok merhametli olan ancak Sen"sin.” Hayırlı cumalar.

[QUOifşa nurusima81, post: 37186517, member: 264615"]maşallah topiğin müdavimleri hep hamiş kalmış gizli hamişler çıkın ortaya yoksa deşifre ederim sizi:))
canimmm ay ne güzel bir haber bu hikayeni de okudum maşallah size Rabbim sağlıkla hayirla kucağına almayi nasip etsinnn

Dur ifsa etmeeeee :)

Kızlarrr çok sevindim sizin adınıza.Rabbim hayırısıyla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah canlar.
Muhattttttttttttttttttımmmmmm özellikle sen büyük sürpriz oldun.Çok mutlu oldum canım.[/QUOTE]
Aminn canım aminn
Dur ifsa etmeeeee :)
Senide tebrik ederim arkadasim senin bebeginde mucize bebek erkek infertilitesi bolumunde okudum mesajini darisi basimiza olsun, sayilariniz kacti peki[/QUOTE]
Sağol arkadaşım inşallah en kisa zamanda sizlerden de alırız bu güzel haberleri
Sa kızlar benimde bugün transferim oldu dualarınızda benide anmanız dileyiğle
Canim dualarimdasin inşallah 12 gün sonra çok güzel haberler alacağız senden de
Canimm bi muhatta bi sende gozyaslarima hakim olamadım nasıl güzel bir haber bu yaa sıra nurusima da inşallah Rabbim sağlıkla hayirla zamanında kucaginiza almayi nasip etsin inşallah
Çok geçmiş olsun canım Rabbim acil şifalar nasıp etsin

Ayy canim arkadaslarim topige bakinca havalara uctum ya ne güzel haberler varmis.çok şükür çok sukr rabbime . seyyanmuhat asbelove hepinizi tebrik ediyorum .. Rabbim ddiğer arkadaslarimiza da nasip etsin inş. Evde net yok telden girince de zorlaniyorum ama takipteyim.hayirli ggüzel haberler devam eder inş..amiiiinnnnnnn

X