Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

slm kızlar liste ne oldu tamamlandı mı son iki kişi tamamlanmadı mı yani benimki de okunmamış görünüyo inşallah bir an önce okumayan arkadaşlar okur ve okuduklarını yazarsa yeni listeye başlayabiliriz yeni liste için beni de ekleyin özelden de yazabilirisiniz :KK54:

elenor allah kolaylık versin canımm :KK54:

merhaba canim ben okuyamadim bikac haftadir bana kalan bisey varsa yada okumam gereken ne varsa yazarsan bikac gune okurum ..

selamınaleyküm arkadaşlar nasılsınız hepiniza hayırlı sahurlar....eskilerden bir arkadaş :)
:KK53::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kizlar nasilsiniz kimsecikler sohbet etmez olmus artik halbuki eskiden ne guzldi neyse ben berin beyzayla hicbirseye vakit ayiramiyorum insallah sizde benim gibi olursunuz ve bu arada ikinciyede kendiliginden hamile kaldim Rabbim bana verdi hepinize nasip etsin artik bekletmesin insallah

kizlar nasilsiniz kimsecikler sohbet etmez olmus artik halbuki eskiden ne guzldi neyse ben berin beyzayla hicbirseye vakit ayiramiyorum insallah sizde benim gibi olursunuz ve bu arada ikinciyede kendiliginden hamile kaldim Rabbim bana verdi hepinize nasip etsin artik bekletmesin insallah

ALLAH CC bağışlasın evladlarını inşALLAH maşşallah

bende aynı düşüncedeyim nerde bu millet :KK50::KK20:

SİBEL KOÇAK arkadaşımızın 242 ihlası kalmıştır,kendisine yazıyorum okuyunca haber verecekti ama henüz bildirim yapmadı..

Kays= 14 elem neşrah,1 yasin......................okudu
Nfy_9185= 66 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin......okudu+27 ihlas
Seyyan=66 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin............okudu
Slyns=66 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin..............okudu
E_m_a=58 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin...........okudu
Hayalot=66 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.........
elanor=66 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.............12 ihlas okudu
Feelcrying=66 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin........okudu
Eslemliva=66 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin..........
berirem=66 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin............okudu
optimist3=66ihlas,5 elem neşrah,1 yasin..........okudu
sibel koçak=77 ihlas 16 elem meşrah,1 yasin........okudu+23 ihlas 16 inşirah+242 ihlas
melek181=38 ihlas,.............................................okudu
seybil=62 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin...............okudu
Dafniya=66 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin............okudu+3 inşirah

canım ya hakkınızı helal edin nolur...telefondan haber edemedim tl yok maalesef.henüz alamadım.bilgisayara da fırsatım olmuyor oğlumdan..duaları okuyamadım...:KK5::KK5::KK5: beni listeden çıkar daha fazla hakkınıza girmeyeyim..ama bana eksikler için mesaj at.okudukça haber vermeye çalışayım.en iyisi bu olacak... melek181,seybil ve Dafniya için 5er tane.yani toplam 15 elem neşrah okudum..yasinleri okuyamayabilirim..ihlasları da hafta içinde okuyup haber veririm inşallah.dualar tamamlanmış olsa bile okumak istiyorum..tamamlanmış olursa yeni listeden düşersin sayıları canım...

Son düzenleme:

maşallah.suphanallah..hayırlı olsun 2 bebiş :emir_bebek:...başka topikte gördüm ilk mesajını..oraya yazmıştım önce :) :21: çok sevindim

SİBEL KOÇAK arkadaşımızın 242 ihlası kalmıştır,kendisine yazıyorum okuyunca haber verecekti ama henüz bildirim yapmadı..

Kays= 14 elem neşrah,1 yasin......................okudu
Nfy_9185= 66 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin......okudu+27 ihlas
Seyyan=66 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin............okudu
Slyns=66 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin..............okudu
E_m_a=58 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin...........okudu
Hayalot=66 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.........
elanor=66 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.............12 ihlas okudu
Feelcrying=66 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin........okudu
Eslemliva=66 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin..........
berirem=66 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin............okudu
optimist3=66ihlas,5 elem neşrah,1 yasin..........okudu
sibel koçak=77 ihlas 16 elem meşrah,1 yasin........okudu+23 ihlas 16 inşirah+242 ihlas
melek181=38 ihlas,.............................................okudu
seybil=62 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin...............okudu
Dafniya=66 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin............okudu+3 inşirah

canım ben melek181,seybil ve Dafniyanında 66 ihlasını okudum..sadece yasin okuyamadım..haberin olsun..hala tl yok telefonumda.o yüzden mesajla haber veremiyorum.

selamınaleyküm arkadaşlar nasılsınız hepiniza hayırlı sahurlar....eskilerden bir arkadaş :)
aleykümselam canım hoşgeldin...ama tanıt kendini eskilerden derken:26:
ayy canım hoşgeldin :KK16:çook sevindim senin adına sen ilkine tüp bebekle hamile kalmamışmıydın :26:
ne kadarlık oldu kızın ne büyük bir sürpriz:KK16::KK16:demek ki rabbim istedimi ol dedimi herşey oluyo
sizin sorun neydi ne için yaptırmıştınız tüp bebek:26:
canım ben melek181,seybil ve Dafniyanında 66 ihlasını okudum..sadece yasin okuyamadım..haberin olsun..hala tl yok telefonumda.o yüzden mesajla haber veremiyorum.
allah razı olsun canım sağol ama benim dualarım tamamlanmıştı zaten:26:diğer arkadaşların eksikleri var mı bilmiyorum:26:

Olsun canim.benim payima duseni okudum yinede..hakkinizi helel edin pek firsatim olmuyo eskisi gibi oturup dua okumaya.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ca nim bende giremiyorum evde de net yok .Ys çok sevindim denek ikinci yolda maşallah .Rabbim kucagina almayi nasip etsin..çok opuyorum sizi.allaha emanet olun

Son düzenleme:
Meraba canlarim benim bi arkadasimin bebegi olmuyodu ve bi tesbihat okuttu 70000 yetmis bin tane lemyelid okutmus ve hemen hamile kalmis bende okutcam sizede haber veriyim dedim

" aşk-ı sehadet "

Canim çok tebrik ederim. Çok sevindim. Hayirli evlatlarin olsun insaallah

Reyyan, sen misin kiz :)

Ca nim bende giremiyorum evde de net yok .Ys çok sevindim denek ikinci yolda maşallah .Rabbim kucagina almayi nasip etsin..çok opuyorum sizi.allaha emanet olun

sagolasin aysecim rabbime sukur beklemeden geliyor minik kuzum sen nasilsin aysecim minik melegimiz nasil buyuyormu?

maşallah.suphanallah..hayırlı olsun 2 bebiş :emir_bebek:...başka topikte gördüm ilk mesajını..oraya yazmıştım önce :) :21: çok sevindim

tesekkurler sibelcim nasilsin nasil gidiyor bebisle?

aleykümselam canım hoşgeldin...ama tanıt kendini eskilerden derken:26:

ayy canım hoşgeldin :KK16:çook sevindim senin adına sen ilkine tüp bebekle hamile kalmamışmıydın :26:
ne kadarlık oldu kızın ne büyük bir sürpriz:KK16::KK16:demek ki rabbim istedimi ol dedimi herşey oluyo
sizin sorun neydi ne için yaptırmıştınız tüp bebek:26:
allah razı olsun canım sağol ama benim dualarım tamamlanmıştı zaten:26:diğer arkadaşların eksikleri var mı bilmiyorum:26:

canim evet ilki tup bebekti sebepsiz interfililiteydi canim dedigin gibi Rabbim ol deyince oluyor berin beyzam 11 aylik olacak teyzesi ayin 6sinda

sagolasin aysecim rabbime sukur beklemeden geliyor minik kuzum sen nasilsin aysecim minik melegimiz nasil buyuyormu?

tesekkurler sibelcim nasilsin nasil gidiyor bebisle?

canim evet ilki ins.bebekti sebepsiz interfililiteydi canim dedigin gibi Rabbim ol deyince oluyor berin beyzam 11 aylik olacak teyzesi ayin 6sinda

Canim şükür ama kilo problemimiz var ortalamanin altında gidiyor yeniyor ve cabuk hastalaniyo simdilik bayramda yürümeye başladı..evde netim yok fazla giremiyorum.kaç aylik hamilesin Rabbim saglikli olmasini nasip etsin ins.Berin Beyza nasil

Cnm gozunaydin cok sevindim rabbim saglicakla kucagina almayi nasip etsin. Berin beyza nasil?

X