Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

Kozlar merhaba gecen mutlu bi haber verdim ama simdi çok üzgünüm.kizimm çölyak hastasi olabilirmiş doku testi için kan verdik sonucu on giun sonra NEOLUR dua edin ne olur çok zor bi hastslik kurban olayim dua edin yalvaririm evladimin testi temiz ciksin adi buglem Rana Rabbim sifasini versin ind
Canim benim buglem ranamizla dualarimiz.insallah temiz cikar. Verdigin mujdeyede cok sevindim sag salim kucagina al insaallah.tebrik ederim canim

Kizlarrr nasilsiniz
Biliyorum ne zamandır gelemiyorum ne deseniz haklisiniz bebelerim çok zamanimi alıyor sizleri çok özledim. Belki Sibel söylemiştir ama bende paylaşmak istedim Rabbim 3. mucizemizi yolladı bize. 2 aylıkken oğlum ateslenince farkettik. Sizler nasılsınız inşallah hersey yolundadir

@melek181 canim 1 milyonla basladik proxeed plusve zinco kullandik 2.5 yyol. Artis oluyordu ancak Esim ya rahatsizlabiyor ya da göreve gidiyordu. Q10 diye bi vitamin keşfettim:) 2 ayda komple yeniliyormus.tr de çok pahaliydi almanyadan getirttim.orda roseman mağazalarında varmis ama burdakinde yok. Çok fazla vitamin de var iiçinde.bunu alinca zincoyu biraktik.çünkü fazlasi zarar veriyor sperme.tam 2ay sonra Esim test yaptirdi sonuç acayip değişmişti.asilamam için Dr te gittim.o da bu değerler e sahipseniz yapmam dedi.1ay daha bekleyin dedi. Meğer hamileymisim:) bugün kesemizi de gördük.

s.a kızlar..uzun zamandır giremiyorum topiğe...kimler kaldı bilmiyorum.şöyle bir göz attım.ayşe ve bazı arkadaşlar ikinci bebeklerini bekliyormuş...hayırlı olsun çok sevinddim.
evet bende 13 yıl sonra anne adayıyım....neler yaşadığımı eskiler az çok bilirler..ama hepsi bitti.şimdi bebeğime kavuşacağım zamanı sabırsızlıkla bekliyorum...yenilerede şunu söylüyorum ki asla umudunuzu yitirmeyin...
kızlar şükürler olsun ne güzel haberler var öyle Rabbim hayırlısıyla sağlıkla kucaginiza almayı nasip etsin inşallah nasıl mutlu oldum anlatamam :KK66:
Ben bebislerimden fırsat bulup pek gelemiyorum :KK66: ama aklım sizde
Eslemliva canım çok yakında hayırlı haberlerini alicaz inşallah :KK66:
Herkesi çok öpüyorum Allaha emanet olun

merhaba kızlar dualarınıza ihtiyacım var ikizlerimi kaybettikten sonra yeniden anne olmak istiyorum uzun zaman gecti bi türlü olmadı mantar varmış ilaaca başladım hem bana dua edin hemde vajina mantarını bilen bilgisi olanlar bana yardımcı olursanız sevinirim.

Ayşeeeeeeeeeeeee aklım sizde bir fırsatını bulup haber ver ya :KK43:

Taze hamişler nerelerdesiniz nasıl gidiyor hamilelik.Başladı mı mide bulantıları.Umarım herşey yolundadır.

Canlarim sagolun allah razrazi olsun fazla kalamiyorum bi sonucu negatif biri pozitif var galiba ama henüz eshis konamaddi haftaya endoskopi yapilack çok zor günler gecriyoruz dualarinizi belli orm

Ne yazıkki istenmeyen bir sonuç inşallah canım bizlerde mucizelerimize kavuşuruz Rabbim daha fazla bekletmeden nasip etsin bize evlat sahibi olmayı

Amin canım inşallah.Dualarda buluşalım.

Canlarim sagolun allah razrazi olsun fazla kalamiyorum bi sonucu negatif biri pozitif var galiba ama henüz eshis konamaddi haftaya endoskopi yapilack çok zor günler gecriyoruz dualarinizi belli orm

Oy kıyamam :KK43: Rabbim şifa versin prensesime inşallah.Dualarımız sizinle canım.

burda pek cvp veren arkadaşlar yok sanırım yazılana:KK61::KK61:

Kusura bakma canım arada kaynamış yazın görmemişim.Buraya çok fazla uğramaz olduk malesef.İkizlerini kaybetmişsin çok zor bir acı seni anlıyorum.Ne kadarlıktı kaybettiğinde.Rabbim bir daha aynı acıları göstermesin en kısa zamanda evladını kucağına alırsın inşallah.

Amin canım inşallah.Dualarda buluşalım.

Oy kıyamam :KK43: Rabbim şifa versin prensesime inşallah.Dualarımız sizinle canım.

Kusura bakma canım arada kaynamış yazın görmemişim.Buraya çok fazla uğramaz olduk malesef.İkizlerini kaybetmişsin çok zor bir acı seni anlıyorum.Ne kadarlıktı kaybettiğinde.Rabbim bir daha aynı acıları göstermesin en kısa zamanda evladını kucağına alırsın inşallah.
3 aylıktı cnm allah razı olsun allah kimseye aynı acıyı yasatmasın çok zor 1 sene gecti ve ben hala atlatmış değilim ama psikolojimi toplamak zorundayım yeni bebekler için bunu yapmak zorundayım şimdide mantar sorunuyla uğraşıyorum allah izin verirse atlatıp hamiş kalmak istiyorum olma olasılığı çok yüksek oyüzden duaya ihtiyacım var

Uzun zaman oldu topige girmeyeli.herkese selamlar...cok zor bir surec gecirdim ama Rabbim sonunda benim de yuzumu guldurdu.Allah herkese nasip etsin evlat sevgisini.hergun dualarimdaydiniz.cok guzel haberlerde gorunce cok daha mutlu oldum.asbelova seyyan muhat tebrik ederim cok sevindim.Asbelova hidirellezde agacin altina koydugum dualarimiz kabul oldu.sukurler olsun..dafniya yi cok merak ediyorum...herkese sevgiler

3 aylıktı cnm allah razı olsun allah kimseye aynı acıyı yasatmasın çok zor 1 sene gecti ve ben hala atlatmış değilim ama psikolojimi toplamak zorundayım yeni bebekler için bunu yapmak zorundayım şimdide mantar sorunuyla uğraşıyorum allah izin verirse atlatıp hamiş kalmak istiyorum olma olasılığı çok yüksek oyüzden duaya ihtiyacım var

İnsaallah hayirli haberlerini duyariz canim.Rabbim bir daha evlat acisi yasatmasin insaallah.

Uzun zaman oldu topige girmeyeli.herkese selamlar...cok zor bir surec gecirdim ama Rabbim sonunda benim de yuzumu guldurdu.Allah herkese nasip etsin evlat sevgisini.hergun dualarimdaydiniz.cok guzel haberlerde gorunce cok daha mutlu oldum.asbelova seyyan muhat tebrik ederim cok sevindim.Asbelova hidirellezde agacin altina koydugum dualarimiz kabul oldu.sukurler olsun..dafniya yi cok merak ediyorum...herkese sevgiler

Gozun aydin canim.

merhaba kızlar hangi dualar okunmalı bir kaybım var korunmayı bıraktım olmuyor yardımcı olurmuusnuz

Su an hamilesiniz galiba.Allahim hayirlisiyla saglikla kucaginiza almayi nasip etsin

Selamun aleykum arkadaşlar endoskopi temiz cikti çok şükür simdi takip edilecegiz .biraz kilo aldirmaliyiz ama yemiyor

Cok sukur canim benim.Kiloda alir benim prensesim insaallah.

X