Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

cnm Allah yardımcın olsun.. guzel haberlerını beklıyorum..dualarımdasınız..

canım benım sımdı gordum ..aklım sende dualarımda senınle ..habersız koyma bızı rabbım yardımcın olsun ıns

canım nasılsın var mı bi değişiklik. dualarım seninle

canım hiç korkma yegenim 900 gr dogdu. taş gibi şimdi. yeterki sağlıkla doğsun. seviyoruz seniiii

Allah hepinizden razı olsun candostlarım.
Dualarınızla bekleyecek inşallah.

feelcrying canım bebiş 29+5 günlük.Erken doğum riskim hep vardı zaten enfeksiyon yüzünden.
Rahimde yumuşama vamış bu da rahimde açıklık ve incelmeye sebep olmuş.Artık ne kadar dayanabilirse bebiş.Rabbime emanet.
Muhatcım yeğenin kaç aylık doğdu maşallah ona
Bende sizi çok seviyorummmmmmmm

Canim 5.5 aylik doğdu. Rahim duvarini kalinlaatirici besinler tuket. Bak doğum falan yaparsan hemen haber ver ;@

Canim 5.5 aylik doğdu. Rahim duvarini kalinlaatirici besinler tuket. Bak doğum falan yaparsan hemen haber ver ;@

Oyyy yavrummm benim çok küçük doğmuş kıyamam ben ona.
Rabbim anne babasına bağışlasın inşallah.
O besinlere bakayım hemen canım hiç aklıma gelmemişti Allah razı olsun.
Haber veririm inşallah canımıniçi

Canim ben yurtdisindayim oyuzden sordum zaten nerde yaptirdin nekadara falan diye artik az da olsa bir fikir edinmeye calisiyorum buyuk ihtimal Istanbula gideriz insallah ogunlere gerek kalmaz.Oyuzden benim rapor vs yaptirmam imkansiz yurtdisinda yasadigimiz icin olmuyor Eskiden babam uzerinde bakilirdim evlenince kalkti tabii.Ben 3 yillik evliyim 1.5 yildir cocuk istiyoruz ama iste malesef basimiza varikosel belasi geldiBizimde iste 2 milyon oldugu icin normal hamile kalamazsin bosuna bekleyip zaman kaybetme diyor doktorlar normalden umidi kestim gibi birsey artikAmeliyat sonrasi kac oldu bilmioruz daha bekliyoruz test icin.Esime keciboynuzu buldum onu aldim yapiyorum cogu zaman vitamin iciyor birde bitkisel bir hap aldim sayi hizda etkiliymis onu veriyorum+bazi zamanlar butun findik fistik bal corekotu ne bulduysam koyudumkeciboynuzu pekmezi macun yaptim
bakalim artik ne olur bilmiyorum.

Allah yardimcin olsun canim dikkatet kendine.Amin once Allah'a sonra sana emanet

Meraba Arkadaslar benide Araniza alirsaniz cok sevinirim ben 3 yillik evliyim hic korunmadik ama hamile kalamadim bir turlu ne onerirsiniz bu konudA dr gittik hersey nolmal dedi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Nerdesin canm sen nerde oturuyosun

İyi bak kendine de bebise de:) seninki dunyayi çok iyi bi yer saniyo sanirim
Gelmeye can atiyo

Elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorum canım Allah razı olsun dualarınızda unutmayın beni

Hoşgeldin aramıza canım inşallah en yakın zamanda güzel hayırlı haberlerini alırız.

İyi bak kendine de bebise de:) seninki dunyayi çok iyi bi yer saniyo sanirim
Gelmeye can atiyo

Hiç sorma canım nedir acelesi anlamadım.Yarın doktora gidecem bakalım ne diyecek son durum hakkında.
Dualarınızı bekliyorum canımmm

Hosbuldum canm amin isallah en kisa zamanda herkes hayirli haberlerle gelier

canım nasılsın var mı bi değişiklik. dualarım seninle
muhat hsg genelde isteniyo eğer bi tıkanıklık falan varsa ilaçla açılabiliyo doktorum istemezse ve tıkanıklık varsa boşa gider aşılamada.....Allah muhafaza

Nerdesin canm sen nerde oturuyosun

Ben Kanadadayim cnm

Kizlar asilamadan önce hsg şart mi

Sanirim sart cunku tuplerinin acik olup olmamasi da cok onemli baktirki hem icin rahat etsin hemde aciksada tutar kapaliysada tedavini yaptirirsin bende bu sali yaptirdim sukur acik dediler ama pko supheleniliyor en son sozu doktor soyleyecek bakalim.

kızlar özür diliyorum geçen haftaki dualarımı okuyamadım ema için yarın onun niyetine okuyacagım inş benim yerımede okuyan olduysa kim bilmiyorum bende onun yerine bi arkadasa okuyayım hak geçmesin.bu hafta banaymış allah razı olsun hepınızden.gelemedım bu hafta oğlum hastaydı bilibilimiz iltihaplı iştahtan dustu yavrum ve huysuz .gecemle gunduzum bırbırıne gırdı nasıl geçtiğini anlıyamadan bu haftada bitmiş bile .ve ben kendıme bıle okuyamadım daha yarın tamamlarım umarım dualarımı.hakkınızı helal edın

Oyyy kıyamam çok geçmiş olsun canım.

emacım Allah korusun ikinizide inşallah herşey yolundadır şuanda.Dualarımız seninle

Allah razı olsun dafnimmm.
Yatıyoruz ve bol bol dua ediyoruz erken gelmesin bebiş diye canım.
Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.

yeni listeyi bulamadım kaç tane okuyoruz bilen varmı?

HAYALOT arkadaşımız için 6 NİSAN pazara kadar okuyoruz...

Kays= 55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin.............
Nfy_9185= 55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin......
Seyyan=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin............
Slyns=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin..............
E_m_a=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin...........
Hayalot=66 ihlas,18 elem neşrah,1 yasin.........
elanor=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin.............
Feelcrying=55 ihlas,4 elemneşrah,1 yasin........
Eslemliva=55 ihlas,4 elemneşrah,1 yasin............
berirem=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin............
optimist3=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin............
sibel koçak=55 ihlas,4 elem meşrah,1 yasin........
melek181=55 ihlas,4 elemneşrah,1 yasin...........
seybil=53 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin...............
Dafniya=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin............
zehra46=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin...........
Gayed=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin.............
ED2006=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin..........

İşte liste canımcım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…