Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

canım ben ve hayalot slyns için okumuştuk yazdım ama gözünden mi kaçtı?ben yazdıktan sonra paylaştığın listelerde okudu yazmıyoda..

evet cnm hayalotu yazmışım ama seni yazmamışım ama merak etme ayrıca defterede not aldığım için orada okuduğunu yazmışım genelde hesaplamaları defterde yapıyorum,kusura bakma gözümden kaçmış:KK17:

EMA arkadaşımız için 70 ihlas kaldı,almak isteyen arkadaşlar varmı...

Kays= 55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin.............
Nfy_9185= 55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin......okudu
Seyyan=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin............okudu
Slyns=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin..............okudu +100 ihlas
E_m_a=66 ihlas,18 elem neşrah,1 yasin...........okudu
Hayalot=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin.........
elanor=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin.............okudu
Feelcrying=55 ihlas,4 elemneşrah,1 yasin........okudu
Eslemliva=55 ihlas,4 elemneşrah,1 yasin............okudu
berirem=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin............okudu
optimist3=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin............okudu
sibel koçak=55 ihlas,4 elem meşrah,1 yasin........okudu
melek181=55 ihlas,4 elemneşrah,1 yasin...........okudu
seybil=53 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin...............okudu
Dafniya=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin............okudu
zehra46=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin...........
Gayed=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin.............okudu
ED2006=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin..........[/QUOTE]

EMA arkadaşımız için 60 ihlas kaldı,almak isteyen arkadaşlar varmı...

Slyns=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin..............okudu +100 ihlas
elanor=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin.............okudu
sibel koçak=55 ihlas,4 elem meşrah,1 yasin........okudu +10 ihlas
ED2006=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin..........
[/QUOTE]

geri kalan 60 ihlasıda ben alıyorum arkadaşlar..

Kızlar dun ogleye dogru kanamayla hastaneye geldım rahımde acıklık var her an dogum da olabılır dualarınızı beklıyorum

Saolasin canimm yataga hapsolmuş durumdayim inşallah buna bise olmaz..tüp bebek canim ikinci tüp bebek tedavi si ile oldu cok şükür sendemi yaptirmayi düşünüyor sun.diger bebek saglikli degil dedi canim yavrum su toplamis seklide bozuktu dedi doktor hayırlısı rabbimden zor imtihanimiz :KK43:((

Dikkat et canim tuvalet ihtiyaci disinda kalkma kipirdamadan yat hatta o derece tehlike gecene kadar.Insallah Allahim bebegini korur icini ferah tut.Benim aklimda bile yoktu esimin degerleri cok dusuk olunca doktor asi bile olmaz diyince gecen hafta doktorun onunde hickira hickira agladim normal yoldan cocugumuz olmazmis.Insallah rabbim verirde bir mucize olur benim icin.Mucize derken bile zor mucize szin icin dedi oyuzden artik bende aklimdan normal fikrini cikarip tup fikrini sokmaya calisiyorum su aralar:KK25:

Dikkat et canim tuvalet ihtiyaci disinda kalkma kipirdamadan yat hatta o derece tehlike gecene kadar.Insallah Allahim bebegini korur icini ferah tut.Benim aklimda bile yoktu esimin degerleri cok dusuk olunca doktor asi bile olmaz diyince gecen hafta doktorun onunde hickira hickira agladim normal yoldan cocugumuz olmazmis.Insallah rabbim verirde bir mucize olur benim icin.Mucize derken bile zor mucize szin icin dedi oyuzden artik bende aklimdan normal fikrini cikarip tup fikrini sokmaya calisiyorum su aralar:KK25:
Anliyorum canim erkek infertilesi cok zor 5 yildir mücadele ediyoruz cnmm ve hic ilerleyemedik.cok zor gunler yasadik gitmedik doktor birakmadik ama bize care olamadılar.ve görünür de hic bir problem yoktu esimde hani varikosel fln olsa neyse oda yok dneredeyse iki tüp paramiz gitmistir kullandimiz ilaclara ve gittimiz doktora. .bende cok agladim tüp bebek yaptirma karari aldimizda bizede direk tüp dediler..ama kismet tüp den korkarkern allah yardim etti histeroskobi bile oldum..sana nacizene tafsiyem esin icin bi takim şeyleri denediyseniz ve buna rağmen artis olmuyosa deneyebilirsin çünkü cok nankör bir rahatsız lik erkek infertilesi aylarca kuruydu ilaciydi iciriosun az biraz yukselio ufak bi soğuk algınlığı bile sil baştan yapabilio...istedin her konuda ben yardimci olabilirim cnm
.

günlerdir yazamıyorum yazdıklarımın kimi gidiyo kimi gitmiyo benm dualar tamamdır geçmiştekilerde ay inşaallah bu gelir bidaha böyle bildirim yapamazsam okuduğumu bil okunmadı yazma pc demi sorun kk damı bilmiyorum

Kızlar dun ogleye dogru kanamayla hastaneye geldım rahımde acıklık var her an dogum da olabılır dualarınızı beklıyorum

canım benım sımdı gordum ..aklım sende dualarımda senınle ..habersız koyma bızı rabbım yardımcın olsun ıns

Anliyorum canim erkek infertilesi cok zor 5 yildir mücadele ediyoruz cnmm ve hic ilerleyemedik.cok zor gunler yasadik gitmedik doktor birakmadik ama bize care olamadılar.ve görünür de hic bir problem yoktu esimde hani varikosel fln olsa neyse oda yok dneredeyse iki tüp paramiz gitmistir kullandimiz ilaclara ve gittimiz doktora. .bende cok agladim tüp bebek yaptirma karari aldimizda bizede direk tüp dediler..ama kismet tüp den korkarkern allah yardim etti histeroskobi bile oldum..sana nacizene tafsiyem esin icin bi takim şeyleri denediyseniz ve buna rağmen artis olmuyosa deneyebilirsin çünkü cok nankör bir rahatsız lik erkek infertilesi aylarca kuruydu ilaciydi iciriosun az biraz yukselio ufak bi soğuk algınlığı bile sil baştan yapabilio...istedin her konuda ben yardimci olabilirim cnm
.
Sagolasin canimgercekten cok zor anliyorum seni neler hissettigini sanki kadinlarin cozumu daha kolay galiba valla bilmemiyrum artik hersey gittikce zorlasiyor gibime geliyor.Sen nerde hangi hastahanede yaptirdin tupu?Kac milyonla transfer yapildi sana?Esim ocakta ameliyat oldu daha bilmiyoruz sonuclari nasil arttimi dustumu ama ddoktorlarin dedigine gore cok artis olmazmis cok ilerlemis ve sayimiz cok dusukmus cunku oyuzden tup diyorlar bize.Hayatimda bunlari yasayacagim aklima gelmezdi nekadar cahilmisim birkac kez yapinca hamile kalirim saniyordum.Simdi tup bebek konusuyoruz ve bu beni cok uzuyor.Ne diyeylim hayirlisi olsun.Allahim isteyen herkese versin dusmanima bile diyorum.Dusmanim yokta iste..Tuplerime baktirdim bende bugun acik dedi tabi kesin ayrintiyi kadin dogumcu soyleyecek esimin duruma gore artik bizde bir yol cizecegiz beklemek zaman kaybi varikoselde.:KK50:

Canlar kanamam devam ediyor ama nst de sanci cikmiyor ilac ve serumlarla dogumu ertelemeye calisiyor doktorum bugun cikacaz hastaneden ama suyum gelirse sanci olursa duzenli hemen hastaneye gidecem ciger gelistiricinin iki dozunu olduk ilaclara evde devam edecem ne olur dua edin oglum daha cok kucuk 1.400 gr en azindan 2 kilo olsa rahatlayacaz Allah'in izniyle

Canlar kanamam devam ediyor ama nst de sanci cikmiyor ilac ve serumlarla dogumu ertelemeye calisiyor doktorum bugun cikacaz hastaneden ama suyum gelirse sanci olursa duzenli hemen hastaneye gidecem ciger gelistiricinin iki dozunu olduk ilaclara evde devam edecem ne olur dua edin oglum daha cok kucuk 1.400 gr en azindan 2 kilo olsa rahatlayacaz Allah'in izniyle

Canim kac ay olmustu senin bebek kanama neden oluyormus bol bol istirahat et kalkma yataktan hatta bosver interneti falan stres yapma lutfen bebegini etkilemesin rahat olmaya dusunmemeye calis kotu seyler.Insallah zamani gelince sag salim kucagina saglicakla alacaksin.

canım hiç korkma yegenim 900 gr dogdu. taş gibi şimdi. yeterki sağlıkla doğsun. seviyoruz seniiii

Ema'mm dualarım seninle kuzum,Rabbim yariniz yardımcınız olsun...Hayırlı haberlerini alıcaz,sen gönlünü ferah tut canım benim...

Dafniyam evet kuzum biliyorum;Rumi Nisan ayının 7sinden ay sonuna kadar toplanması gereken günler..İçine okunacak bir sürü dua var.Süzülmemesi gerekiyor,direk yağmur inen yerde toplanması gerekiyor vs...Konuyla ilgili geniş açıklamaları ve toplanmaya başlanacağı-biteceği tarihi müsait bir vakitte yazarım inşaallah...Rabbim şimdiden şifalar ihsan eylesin...

Bu ay doktora gitmiyoruz.Dinlenmek istesem de zorla da olsa gidecektim bu ayda..Ama 3. günüm haftasonuna denk geldi,sonra başka sebepler araya girdi gidemedik.Bugün bal-çörek otu-tarçına başladım,Rabbim şifasını nasip etsin..14. günden itibarende nasipse havuç suyu yapıcam...Ayrıca Nisan Yağmuru da içicez eşimle...Şifa Rabbimden artık...Bu ay böyle geçsin,diğer aya Allah c.c Kerim...Rabbim emanetini hayırla sağlıkla en kısa zamanda göndersin tüm isteyenlere de bize de...

Gunaydin arkadaslar...dun bende doktora gittim bebeklerden biri karnimda ölmüş. .cok zorr yaa 3 oldu bunla inşallah diğeri saglikla dewam eder..evde full yatıyorum inşallah buna Bise olmaz cansiz kardesi ona zarar vermez inşallah :KK43:((
canım..dularımız seninle...Allahın izniyle bebişin sağlıkla kavuşacaktır annesine....
EMA arkadaşımız için 30 mart pazara kadar okuyoruz...

Slyns=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin..............okudu
elanor=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin.............
sibel koçak=55 ihlas,4 elem meşrah,1 yasin........
ED2006=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin..........

kaysın kk da problem varmış.ema için dualarını okumuş..özelden haber verdi....

Sagolasin canimgercekten cok zor anliyorum seni neler hissettigini sanki kadinlarin cozumu daha kolay galiba valla bilmemiyrum artik hersey gittikce zorlasiyor gibime geliyor.Sen nerde hangi hastahanede yaptirdin tupu?Kac milyonla transfer yapildi sana?Esim ocakta ameliyat oldu daha bilmiyoruz sonuclari nasil arttimi dustumu ama ddoktorlarin dedigine gore cok artis olmazmis cok ilerlemis ve sayimiz cok dusukmus cunku oyuzden tup diyorlar bize.Hayatimda bunlari yasayacagim aklima gelmezdi nekadar cahilmisim birkac kez yapinca hamile kalirim saniyordum.Simdi tup bebek konusuyoruz ve bu beni cok uzuyor.Ne diyeylim hayirlisi olsun.Allahim isteyen herkese versin dusmanima bile diyorum.Dusmanim yokta iste..Tuplerime baktirdim bende bugun acik dedi tabi kesin ayrintiyi kadin dogumcu soyleyecek esimin duruma gore artik bizde bir yol cizecegiz beklemek zaman kaybi varikoselde.:KK50:
Cnm mrb., ben urfadayim ve calistim icin sehir disi ni dusunemedim burda yaptirdim tek tüp bebek merkezinde kismette varsa bura baska yer belli olmaz dedik denedik ama nerdeyse bir yildir gidip geliyorum doktoraa..önce 3 ay bi tedavi sonra tup derken olmadi histeroskobi rahim filmi derken bayagi zaman gecti..cnm bizim sayimiz degisiodu sanırım o esimin psikoloji si ile alakali tupden once ml 16 miluonken tüp yaptimiz gun 3 milyona düştü:KK43:(ama bak sizde varikosel varmis en az 6 ay bekleyin belkide artis olur bu arada kür fln yap esinee ..bide kac yillik evlisin bilmiyorum ama bu arada tahlil vs rahim filmini fln aradan cikarip rapor icin basvurabilirsin..ben raporlu yaptirdim cokda uyguna geldi...

Emaa canimmm dualarm seninle yakisikli oglusun annesini uzmeyecek inşallah

X