Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

İnşallah hamilesindir canım.Dün akşam 8 yıl sonra hamile kalan bir arkadaşımızın kutlama yemeğine gittik.Onun da senin gibi tek taraflı kasık ağrısı var hadi bakalım sende sevindir bizi

Gunaydin arkadaslar...dun bende doktora gittim bebeklerden biri karnimda ölmüş. .cok zorr yaa 3 oldu bunla inşallah diğeri saglikla dewam eder..evde full yatıyorum inşallah buna Bise olmaz cansiz kardesi ona zarar vermez inşallah ((

İnşallah hamilesindir canım.Dün akşam 8 yıl sonra hamile kalan bir arkadaşımızın kutlama yemeğine gittik.Onun da senin gibi tek taraflı kasık ağrısı var hadi bakalım sende sevindir bizi

Dafniyam sağolasın Allah razi olsun...Ama dün kırmızıyı gördüm malesef,bugünde var..Adet gibi değil şimdillik çok az,ama devamı gelecek belli...Napalım bu ay nasip değilmiş demekki,önümüzdeki ay Nisan Yağmuru da toplayıp,bal çörek otu tarçında yapıcam bakalım,nasip kısmet artık...İnşaallah senin ve herkesin benim müjde vermemi nasip eder hayırlısıyla Rabbim..

Canım çok üzüldüm,Rabbim diğer evladına sağlık sıhhat uzun ömür versin inşaallah...Strese sokmamaya çalış kendini,Rabbim büyüktür,Allahın izniyle bişey olmaz canım.Rabbim korusun seni ve evladını...

evet dafniyanın dedigi gibi benim hiç umudum yoktu tutmayacak demiştim hatta digerinde hep yatmiştim bunda yatmadım bile ama şimdi tuttu çok şükür sende umutunu kaybetme inanıyorum rabbim herseyi zamanı gelince veriyor burdan herkese bu sevinci yasar inşallah

Sağlık olsun canımcım ya bu bekleyiş zor ama napalım ..nisan yamurunu iyi ki hatırlattın uzun zamandır niyetlenip hep unutuyorum.Şifa olsun inşallah sana da inşallah yanlız eski takvime göre nisan yağmuru olması gerekiyor galiba bilgin varmı kuzum

Kız kulağın mı çınladı yoksa adını andım hemencik bitivermişsin.

yok kız ben annamam paralerden ya bende neden hiç belirti yok acaba bebiş duruyormu yerınde

Bir daha belirti diye karşıma gelirsen seni çok kötü Pataklarım bak daha susam tanesi büyüklüğünde ne yapmasını bekliyorsun tekme mi atsın uşakcağız.La havle...

Arkadalar bu ihlas elemneşrah ve yasinin olması gereken bir adet var mı ? 313 ayetel kürsiyi yazan olmuş ama ben yine de hatırlatayım dedim,benim ve çevremdekilerin okuyup da kabul olmayan duaları olmadı ama bebek için henüz hiç okumadım. Meryem suresi kaç tane okunması gerekiyor ? Bir de fussilet suresi bebek isteyenler için çok şifalıymış ama adedini bilmiyorum öğrenebilirsem yazarım yine buradan

yok kız ben annamam paralerden ya bende neden hiç belirti yok acaba bebiş duruyormu yerınde

Sanmıyorum canım durmuyordur.Biraz önce dükkanın önünden geçerken gördüm senin bebişi..Hop teyzoş nereye dedim..bıktım ya ben bu anneden ömrümü yedi belirti diye kendime taşıyıcı anne bulmaya gidiyorum dediBir daha belirti diye karşıma gelirsen seni çok kötü Pataklarım bak daha susam tanesi büyüklüğünde ne yapmasını bekliyorsun tekme mi atsın uşakcağız.La havle...

Canım bilgim yok sadece meryem suresinin 42 tane okunduğunu her gün bir tane sonrasında 3 gün oruç tutulduğunu duymuştum.2 kere yaptım bende malesef rabbim emanetini göndermedi vardır bir bildiği ne eylerse güzel eyler O

Sağolasın regl giriyo araya kaldığın sayıdan mı devam ediyorsun ? Bi vakti zamanı var inşallah tez vakitte rabbim nasip etsin hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…