Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

Kızlar 55 tane ihlas,5 tane elem neşrah okudum eklersiniz.

Son düzenleme:
QUOTE=elanor01;34566452]EMA arkadaşımız için 30 mart pazara kadar okuyoruz...

Kays= 55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin.............
Nfy_9185= 55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin......
Seyyan=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin............
Slyns=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin..............
E_m_a=66 ihlas,18 elem neşrah,1 yasin...........
Hayalot=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin.........
elanor=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin.............
Feelcrying=55 ihlas,4 elemneşrah,1 yasin........okudu
Eslemliva=55 ihlas,4 elemneşrah,1 yasin............
berirem=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin............
optimist3=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin............
sibel koçak=55 ihlas,4 elem meşrah,1 yasin........
melek181=55 ihlas,4 elemneşrah,1 yasin...........
seybil=53 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin...............
Dafniya=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin............
zehra46=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin...........
Gayed=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin
ED2006=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin[/QUOTE]

Okundu Dermisin Allah kabul etsin rabbim inşallah bebeğini kucağına almasını nasip eylesin.

Son düzenleme:
iyiki okumusum benim sevilmeyen misafir geldi.Okuyamasaydim kendimi kotu hissederdim.Kimseyi atlamak istemiyorum

Canim bi taneyle girip selam veremiyorum oğluşum gelince hepten kopmaktan korkuyorum:KK43: sizleri özledim umarım hersey yolundadir sen ne yaptın oldun mu histeroskopiyi inşallah hersey yolunda gider güzel güzel haberler alırız teker teker dua ediyorum bol bol Rabbim kabul eyler inşallah bu arada oğluşum da böyle giderse bi kaç haftaya evde teyzeleriii:)) öpüyorum

canım benim yeter iyi olsun teyzoşlar biz sana ulaşırız merak etme.aslan parçasının durumu nasıl bende onu merak ediyorum en kısa zamanda O da gelir eve inşallah.Benim hist yine ertelendi canım ya koskoca hastane de hist yapacak aletleri yokmuş yaaaalaaaan.Alt tarafı optik kamera ya nasıl olmaz hem benden başka aynı gün hist olacak 7 tane hasta daha vardı onlarınki iptal olmadı talihli kişi benmişim vardır bunda da bir hayır başka hastanelere bakıyorum artık.Allaha emanet olun canım:KK16:

Amin cnm Allah hepimizden razi olsun insallah.Isteyen herkese bebek versin burdaki.

Canim sizde de mi varikosel var degerler dustu derken?Insallah asiya gerek kalmaz

Amin canımmmm dualarımdasınız :KK16:

Yok canim. Sayimiz ve hizimiz az. 36 milyona cikmistik. Göreve gitti Esim 1 ay ilaç biraktik 9 milyona düştü. Tekrar basladik ama gene de asilamaya karar verdik.

Demek aşılamaya karar verdiniz.Rabbim hakkınızda hayırlısını nasip etsin canımmm.
İnşallah mucizene kavuşursun hayırlısıyla canım arkadaşım :KK16:

Elanorcum ben Ema için dualarımı okudum,Rabbim kabul etsin..Hayırlısıyla sağlıkla kucağına alman nasip olsun evladını,salihlerden güzel ahlaklı olsun yavrun Emamm :KK16: :KK16:

Ahhh kuşum Allah razı olsun duaların için.Rabbim bana da hepinizin yavrusuna kavuştuğu günleri göstersin inşallahhhh :KK16:
Çok canım sıkılıyo ya çok mutsuzum :KK31: :KK31: Allahım hayırlı kapılar aç bizlere :KK31:

Ne oldu hayırdır canımıniçi bir sorun yok inşallah merakta bırakma bizleri.
Beklemek mi seni gerdi acaba canım.

slm millet nasılsınz? sıra emaya gelmiş hamdolsun bizim işlerin bi kıs mı bitti bi kısmı ertelendi eçhul bi tarihe neyseki mutfağımız adam oldu... ema için de slyns içinde henüz okuyamadım inşaallah pazara kadra okur bildirim yaparım kızlar... hepiniz aeo dua eder dua beklerim......

Allah işlerinizde kolaylıklar versin canım.Bebiş nasıl canım ikinizde iyisinizdir inşallah :KK16:

50 tane ihlas ben alayım canım..

emanın duaları bitti arkadasım

Allah razı olsun canımmm :KK16:

Okundu Dermisin Allah kabul etsin rabbim inşallah bebeğini kucağına almasını nasip eylesin.

Amin canımmm.Allah razı olsun.Rabbim hayırlısıyla sizleri de çok bekletmesin inşallah.

Son düzenleme:
EMA arkadaşımız için 30 mart pazara kadar okuyoruz...

Nfy_9185= 55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin......okudu
Slyns=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin..............okudu
Eslemliva=55 ihlas,4 elemneşrah,1 yasin............okudu
Gayed=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin.............okudu
ED2006=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin

Ahhh kuşum Allah razı olsun duaların için.Rabbim bana da hepinizin yavrusuna kavuştuğu günleri göstersin inşallahhhh :KK16:

Ne oldu hayırdır canımıniçi bir sorun yok inşallah merakta bırakma bizleri.
Beklemek mi seni gerdi acaba canım.

Amin canım Allah senden de razi olsun...

Pek hayır değil Emacım,canım çok sıkkın..Hem beklemek yoruyo,hem adetimin habercisi sancılarım bunaltıyo hemde yazamadığım birsürü şey..Maddi manevi sıkıntı içindeyiz,çok bunaldım canım çok...Vefalı arkadaşım benim,can dostum eksik etme dualarından..

burdamısın.... nasılsın ? olumsuz şeyler yazıorsun olumsuz düşünme lütfen sancı mancı dert etme sterse sokma kendini...

burdamısın.... nasılsın ? olumsuz şeyler yazıorsun olumsuz düşünme lütfen sancı mancı dert etme sterse sokma kendini...

Yazdım yazdım sildim..Herşey yazılmıyo malesef,anlıyosundur..Kısacası çok sıkıldım..Bazı şeylerin youlunda gitmesi ve koşturacak kadar güçlü hissetmek için minik bir mucizeye hiç olmadığım kadar ihtiyacım var....Eksik etme dualarından,Rabbim herkesin hakkında en hayırlı olanı versin.

Nfy_9185= 55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin......okudu
Slyns=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin..............okudu
Eslemliva=55 ihlas,4 elemneşrah,1 yasin............okudu
Gayed=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin.............okudu

E_m_a=66 ihlas,18 elem neşrah,1 yasin........... veee

ema ve hayalot için hepsini okudum allah kabul etsin

Amin canım Allah senden de razi olsun...

Pek hayır değil Emacım,canım çok sıkkın..Hem beklemek yoruyo,hem adetimin habercisi sancılarım bunaltıyo hemde yazamadığım birsürü şey..Maddi manevi sıkıntı içindeyiz,çok bunaldım canım çok...Vefalı arkadaşım benim,can dostum eksik etme dualarından..

Canımsın kıyamam sana.
Maddi manevi sıkıntının ne demek olduğunu o kadar iyi anlıyorum ki dostum.Bir de üstüne bu bekleyiş seni iyice gerdi anlaşılan.
Ama Rabbim çok çokkkkk büyük.Maddi manevi aydınlığınıza çıkarsın sizi ve bütün darda kalanları inşallah.
Ve bebek müjdesiyle mükafatlandırsın sizi canım.
İnan bana her zaman dualarımdasınız.Hayırlı haberler getir bize inşallah canımıniçi

E_m_a=66 ihlas,18 elem neşrah,1 yasin........... veee

ema ve hayalot için hepsini okudum allah kabul etsin

Allah razı olsun canım.

Benim ve meleğin duaları tamam canım.Melek 100 ihlas 10 inşirah okumuş canım.Allah kabul etsin inşallah.
Okuyan arkadaşlarımdan da Allah razı olsun.Bütün hayırlı dualarını kabul etsin Mevlam inşallah

Son düzenleme:
Canımsın kıyamam sana.
Maddi manevi sıkıntının ne demek olduğunu o kadar iyi anlıyorum ki dostum.Bir de üstüne bu bekleyiş seni iyice gerdi anlaşılan.
Ama Rabbim çok çokkkkk büyük.Maddi manevi aydınlığınıza çıkarsın sizi ve bütün darda kalanları inşallah.
Ve bebek müjdesiyle mükafatlandırsın sizi canım.
İnan bana her zaman dualarımdasınız.Hayırlı haberler getir bize inşallah canımıniçi

Evet canım anladığına eminim beni...Zaten hayırlısıyla bir bebeğim olsa,bana tüm bunlar zor gelmez,katlanmak kolay olur en azından..Amin o güzel dualarına,Allah ebeden razi olsun senden...

Bugün iğnenin,15. günü ve tam adet günüm...Normalde bugün olmam gerekiyor ama Şubatın 28 çekmesi kafamı karıştırdı,Şubattaki eksik günleri sayarsam en fazla 3 gün var olmama...Sağ tarafımda sancı var,midem de bulanıyor ama üşütmüşümdür kesin...Evde test var ama yapmıcam,günüm baya bi geçerse öyle yapcam..Hakkımda ve herkesin hakkında en hayırlısı olsun...Ezan-ı Muhammedi başladı okunmaya,Rabbim dualarımızı en hayırlı şekilde,Rızasına uygun şekilde kabul etsin tez zamanda,hayılı haberlerde buluşalım inşaallah :KK16: Canımm bu arada iyiki varsınn :KK69:

eslam s.a bence sen hamilesin.... seni arayacam ama kont yok iyi güzel şeyler düşünüyorum hakkında:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34: yada düşündürülüyorum rabbim hayr eylesin inşaallah....

eslam s.a bence sen hamilesin.... seni arayacam ama kont yok iyi güzel şeyler düşünüyorum hakkında:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34: yada düşündürülüyorum rabbim hayr eylesin inşaallah....

Ve aleykümselam Kayscım.Düşünmen yeter Allah razi olsun..İnşaallah öyledir,yani ben hissizim şuan,hissetmiyorum hiçbirşey...Haftasonu annemler gelecek,kayınvalidemler falan hep beraber olcaz nasipse;keşke olsa da müjde versek hayırlısıyla..

Biliyomusun nedense ikindi vakti edilen duaların daha çabuk kabul olduğuna inanıyorum,çok şahit oldum bunada...Ben şimdi çıkayım hem borcumu ödeyim hemde dua edeyim hepimize inşaallah,sende eksik etme..İnşaalllah hayırlı haberler vermek nasip olur...

Son düzenleme:

Nfy_9185= 55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin......
Slyns=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin..............
Eslemliva=55 ihlas,4 elemneşrah,1 yasin............
Gayed=55 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin

canım benim dualarımı okudu yazabilirsin.Allah kabul etsin

X