Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

200 aldim canm. hepinizden Allah razi olsun kucaklarimiz tez zamanda dolsun ins

kizlar hayirli cumalar. hafta sonu nasipse kayinvalidemlere gidecez ayni şehirde yasamiyoriz ayda 1 defa gidiyoruz gidebildigimizde. ve bu gitmeler hep benim adetli oldugum zamana denk geliyor. namaz kilamiyorum anliyolar adetli oldugumu ve biraz surat asiyolar benden sonra evlenen eltimin bebegi digdu masallah 6 aylik. ama ne yapabilirim kismet . soruyolar bisey yok mu diye. ya olsa hemen aramazmiyim diyorum. benimde moralim bozuluyor surat asan bi gelin olmakta istemiyorum sizce adetli oldugumu gizlesem mi namaz kilar gibi mi yapsam ..

namaz kılar gibi yapmaktansa adet olmadığın zamanlrda gidin

Bence öyle bir şey yapmayın. Ben 8 yıllık evliyim ve 4 yıldır istiyoruz ama olmuyor. Arkamdan konuşmalar ayyuka çıkmış.
Ne yapalım bizimde sınavımız bu. Soranlara vakti gelmemiş henüz diyorum, sizde öyle yapın, bırakın surat assınlar, laf soksunlar. Bizler sabrımızın mukafatını en güzel şekilde alacağız ben buna inanıyorum.
Allah ü Teala bazı kullarının cezasını burada bazılarınında ahirette veririmiş. Şimdi siz yalan söyleyeceksiniz de ne olacak, günahlarınıza günah ekleyeceksiniz, belkide affedilmek üzereyken bebeğinizi kendinize dahada uzaklaştıracaksınız.

ne guzel yazmissin tesekkur ederim :) gunah isleyerek bebegimi uzaklaştirmayayim

canim bencede yapma.onlari allaha havale et. nekadar günah islediklerinin farkinda degiller. sanki senin elinde olan bisey. maalesef bizim insanlarimiz bu konuda cok cahil ve terbiyesiz. inan ben hala sevincimi paylasmak istemiyorum cogu insanlarla zamaninda beni cok üzdükleri icin. rabbim büyük icini biliyo sabir cek dua et.cuma günü basladi duan rabbim bu mübarek günün hürmetine en tez zamanda hayirlisiyla kucagini doldurur insallah hepimizin ve buradakii tüm arkadaslarin.

kizlar birde bisey sormak istiyorum sizlere..ben hala duayi okumakdayim ve katilmak da istiyorum. ama siz ne düsünüyorsunuz bilmiyorum. uygun görürseniz daha katilayim ne dersiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…