Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

herkese iyi bayramlar . esma ve hümeysa arkadaşlarımızın duasını okudum rabbim kabul etsinyarın dua sıradsı bende çok mutlu oldumm

arkadaşlar bir şey sormak istiyorum sizze yarın dua sırası bende ben kaçtane okuyacağım kendime cevap verirmisiniz.

26 ekim

mirror ve aybish in dualarını okudum rabbim şu bayralar hürmetine kabul olsun duaları

esma ve humesa arkadaşlarımızın dualarını okudum canım.. Rabbim kabul etsin İNŞALLAH..

canım allah kabul etsin.

okudum ALLAH kabul etsin inşallah....

MİRROR ve AYBİSH duaları okundu.Rabbim tez zamanda kabül etsin inşallah
NAZLIEFE ve SEBİLEM duaları okundu.Rabbim tez zamanda kabül etsin inşallah

Son düzenleyen: Moderatör:
NAZLIEFE ve SEBİLEM dualarını okudum.Rabbim en kısa zamanda hayırlı evlarlar nasip etsin inşalllah

kardeşlerimize okudum Rabbim kabul etsin inş. geç haber verdim hakkınızı helal edin :)

kızlar selam ben birkaç gündür giremiyordum ama sebilem bana haber verdi ben de her gün iki adet 175 tane okudum haberiniz olsun hiç atlamadım yani bugün de dahil olmak üzere benim eksiğim yok Allah bütün arkadaşlarımıza bir an evvel sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşaallah:)

Hayırlı bayramlar herkese kızlar ben adet oluyorum sanırım kahverengi lekelenmem var bugün bu ayda olmadı yine ben döndüm eve bu arada kime okuyacağımı yazarmısınız yarın okumaya başlarım bugün çok yorgunum

arkadaşlar bugün dua sırası ben ve aybishde idi bize dua eden arkadaşlar ALLAH razı olsun sizden rabbim dualarımızı kabul etsin çoçuksuz geçirdigimiz son bayram olur inşallah seneye çoçuklarımızla bayram yapma dileğiyle rabbim hapimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar vererek yuvalarınıma neşe katsın

Mirror ve aybish için okudummm canımmmmmmm.
Allah kabul etsin......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…