Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

tatlım liste yayınlanmadı ama BEN topiğe pek giremicem için
FLZASK VE BAHARIN DUASINI OKUDUM
RABBİM ONLARIN KUCAKLARINI DOLDURSUN HEMDE ÇİFTER ÇİFTER:13:

25 ekim esma ve humesa 350
26 ekim mırror ve aybısh 350
27 ekim nazlıefe ve sebilem 350
28 ekım atlata ve tülay 350
29 ekim blowhole ve kader1982 350

okudum cnm rabbım dualarımızı kabbul etsın.rabbım isteyen herkeze hayırlı saglıklı evlatlar nasıp etsı ınş.
İYİ BAYRAMMLAR

41zeynep veee vick kin dualarını okudum canımmm listeye ekleyebilirsiiiinnn....
rabbim tez zamanda bebişlerini gönderir inş

classs arkadaşımız için de okudumm böylelikleee tamamamlanmışş olduuu....bu arada listedeki seeweet ben oluyorumm değil miii.....azcık yanlış da başka birisi daha mı var seeweet diye

mavi menekşe arkadaşımız için de okudummm bu listede adım yok ama okumayan birisinin yerine yazacam demiştin

flzask ve bahar!!
dualarınızı okudum Allah kabul ederse. Rabbim size sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin tez zamanda :)

Allah razı olsun canım. 28 ekim benim ve tülayın günüymüş. İlk duamızı sen okudun sanırım. Allah razı olsun.
Canım sana daha bikaç gün önce dua okunmuştu, hemen hamiş mi kaldın:44:
Sağlıklı gebelikler dilerim canım,

Ben esma ve humesa nın dualarını okudum.Rabbim en kısa zamanda şu arife gününün yüzü suyu hürmetine çifter çifter hayırlı evlatlar nasip eylesin

nisanbu canım okudum

okudum kızlar.................

canım ben mavi menekşenin duasının okuyup yazmıştım okuduğumu. geçmiş yazılara bakınca gördüm okumadı demişsin de başka biri okudumu acaba tekrar o zaman fazla okunmuş olacak:S

bu arda herkesin bayramı mübarek olsun bu günler yüzü suyu hürmetine dualarımız kabul olsun

tskler cnm.Allah hepinizde razı olsun cnm.
ben hamıleydım ozman ama degerler dusuktu oyuzden nısa arkadasımız bana oncelık tanıdı.sımdı Allahıma sukur yukseldı.
rabbım herkeze nasıp etsın inş.

bahar85 ve flazk2003 arkadaşlarımızın dualarınıda okudum canım.. Allah kabul etsin inşallah..

25 ekim perşembe günü olan ESMA VE HUMESA için dualarını okuudm 350
rabbim dualrını kabul etsin inş

Esma ve Humesa için okudum cnmmm
Allah kabul etsin.........:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…