Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

. Hergün bir arkadaşımıza 7000 adet tesbihatımızı çekelim inş.
Tesbihatımız.:
RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA

Hayırlısıyla evlat sahibi olmak için bizde hergün bir arkadaşımıza okuyalım. Dünyada herşey duayla arkadaşlar,bizde birbirimize vesile olalım,Allahım evlat hasreti çeken herkesi o güzel duyguyu yaşatsın inşaallah..[/QUOTE]

Kızlar dün Liste yapacağımızı söyledikten sonra katılmak isteyenleri simdi Liste yapacağım ben. Nasıl okuyalım 7000 tanesi kişi sayısına bölüpmü okuyalım yoksa herkes istediği kadar alıp toplam rakamdan düşerek okuyalım

Hergün bir arkadaşımıza 7000 adet:

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA.

Okuyoruz.

Dünyada herşey duayla arkadaşlar,bizde birbirimize vesile olalım.

LİSTEMİZ:
1.Sumisali22
2.Ağustos72
3.Asabirella
4.Yasemin
5.ilkgözağrım06
6.okulum
7.aşkımınaşkıyım
8.belinyesila
9.cumba
10.narin333
11.tuuba84

12.gulucuks
13.istanbulunsultanı

Son düzenleme:

Okuyoruz.

LİSTEMİZ:
1.Sumisali22
2.Ağustos72
3.Asabirella
4.Yasemin
5.ilkgözağrım06
6.okulum
7.aşkımınaşkıyım
8.belinyesila
9.cumba
10.narin333
11.tuuba84

12.gulucuks
13.istanbulunsultanı

Kızlar katılmak isteyen olursa ekleriz listeye

Kızlar katılmak isteyen olursa ekleriz listeye
BENCE BÖLMEYELİM KİŞİ SAYISINA.
HERKES OKUCAĞI KADAR ALSIN.

LİSTE DAHA ÇABUK İLERLİYO.
ÖBÜR TÜRLÜ KARIŞIYO.OKUMAYANIN YERİNE OKUYOSUN.
ADAM 2 GÜN GİRmiyo sonra giriyo ben okudum diyip. bi torba laf söyleyip çıkıyo.
HEM ÇOK BEKLENİYO..

1- Âl-i İmran Sûresi: 38. âyetin dua kısmı şöyledir: “Rabbi heblî minledünke zürriyeten tayyibeten. İnneke semîü’d-duâ.” (Zekeriya, Rabbine şöyle duâ etti: ‘Rabbim! Bana katından temiz bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.) –Bu âyet bu şekilde duâ olarak okunabilir.)

2- Enbiya Sûresi: 89. âyetin dua kısmı şöyledir: “Rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayru’l-vârisîn.” (Zekeriya Rabbine şöyle niyaz etmişti: Rabbim ‘Beni evlatsız tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın. Baki kalan ve her şeyin hakiki sahibi Sensin.’ (âyetin devam eden meâli:) Biz de onun duasını kabul edip ona Yahya’yı ihsan ettik. Ve yaşlı hanımını da onun için çocuk doğurabilecek hale getirdik.”

BENCE BÖLMEYELİM KİŞİ SAYISINA.
HERKES OKUCAĞI KADAR ALSIN.

LİSTE DAHA ÇABUK İLERLİYO.
ÖBÜR TÜRLÜ KARIŞIYO.OKUMAYANIN YERİNE OKUYOSUN.
ADAM 2 GÜN GİRmiyo sonra giriyo ben okudum diyip. bi torba laf söyleyip çıkıyo.
HEM ÇOK BEKLENİYO..
evet sen başka bi topikte beni ekleyip sonrada silmiştin hemen cevap vermedim diye topik hakkında bilgim yoktu, insanları çok sıkıştırmamak lazım 1-2 gün içinde okunur, 1 hafta cevap vermez o ayrı o zaman çıkarırsın :KK66:

evet sen başka bi topikte beni ekleyip sonrada silmiştin hemen cevap vermedim diye topik hakkında bilgim yoktu, insanları çok sıkıştırmamak lazım 1-2 gün içinde okunur, 1 hafta cevap vermez o ayrı o zaman çıkarırsın :KK66:
ama bi hafta beklenicek bi yer değildi orası canım. 1 hafta bekleticeksen.. ona göre toplu al duanı söyle.. bi hafta boyunca okucam şu kadar de. mesaj atmadan haber vermeden sen insanları bekletemezsin tatlım... böle bi hakkın yok, günlük dualarda

ama bi hafta beklenicek bi yer değildi orası canım. 1 hafta bekleticeksen.. ona göre toplu al duanı söyle.. bi hafta boyunca okucam şu kadar de. mesaj atmadan haber vermeden sen insanları bekletemezsin tatlım... böle bi hakkın yok, günlük dualarda
işte ben o topiğe katılmak istiyorum yazdım ertesi gün girince hem katıldığımı hem listeden çıkarıldığımı gördüm, buda canımı sıktı. neyse uzatmak istemiyorum derdimiz aynı hepimiz bebeğimiz olsun diye burdayız

Okuyoruz.

LİSTEMİZ:
1.Sumisali22
2.Ağustos72
3.Asabirella
4.Yasemin
5.ilkgözağrım06
6.okulum
7.aşkımınaşkıyım
8.belinyesila
9.cumba
10.narin333
11.tuuba84

12.gulucuks
13.istanbulunsultanı
listemiz hayırlı uğurlu olsun dualarımız bitmeden bebişlerimize kavuşuruz inşallah nasıl başlıyoruz canım kaç tane okuyalım biraz sonra işe gidicem belki hemen bakamam

işte ben o topiğe katılmak istiyorum yazdım ertesi gün girince hem katıldığımı hem listeden çıkarıldığımı gördüm, buda canımı sıktı. neyse uzatmak istemiyorum derdimiz aynı hepimiz bebeğimiz olsun diye burdayız
zeytinyağ gibi üste çıkma.. senle gerçekten uğraşamıcam. ozaman kaçtane yazmışım sana mesaj bi oku isersen....

"]Hergün bir arkadaşımıza 7000 adet:

Okuyoruz.

LİSTEMİZ:
1.Sumisali22
2.Ağustos72
3.Asabirella
4.Yasemin
5.ilkgözağrım06
6.okulum
7.aşkımınaşkıyım
8.belinyesila
9.cumba
10.narin333
11.tuuba84

12.gulucuks
13.istanbulunsultanı

Kızlar katılmak isteyen arkadaşlar varsa haber verebilirsiniz bu akşam duamızı başlayalım inş.

Okuyoruz.

LİSTEMİZ:
1.Sumisali22
2.Ağustos72
3.Asabirella
4.Yasemin
5.ilkgözağrım06
6.okulum
7.aşkımınaşkıyım
8.belinyesila
9.cumba
10.narin333
11.tuuba84

12.gulucuks
13.istanbulunsultanı

Kızlar katılmak isteyen arkadaşlar varsa haber verebilirsiniz bu akşam duamızı başlayalım inş.
sen bu arkadaşlara mesaj attınmı, yoksa katılmak istiyorum diye yazdıkları içinmi ekledin görmeyebilirler belki.
katılmak istediğini belirten 1-2 kişininde ismi yok mesaj attında cevapmı alamadın henüz

sen bu arkadaşlara mesaj attınmı, yoksa katılmak istiyorum diye yazdıkları içinmi ekledin görmeyebilirler belki.
katılmak istediğini belirten 1-2 kişininde ismi yok mesaj attında cevapmı alamadın henüz

Evet canım bu listedekiler haber verip cvp aldıklarım evet cvp alamadıklarım da var bir gün dahamı beklesek yoksa

Okuyoruz.

LİSTEMİZ:
1.Sumisali22
2.Ağustos72
3.Asabirella
4.Yasemin
5.ilkgözağrım06
6.okulum
7.aşkımınaşkıyım
8.belinyesila
9.cumba
10.narin333
11.tuuba84

12.gulucuks
13.istanbulunsultanı

Bence yarın akşam başlayalım kızlar perşembe gecesinde daha sevap hem güzel bir günde başlarız.7000 i kişi sayısına göre bölelim bence daha kolay olur.Hadi hayırlısı:)

X