Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

Kızlar dün girenler henüz Liste yapmamış az kişiler diye bende o yüzden sizlere haber verdim çoğalalım diye. Dünkülere özel msj attım görüp gelirler Liste yapıp başlarız hemen. Hergün bir arkadaşımıza 7000 adet tesbihatımızı çekelim inş.
Tesbihatımız.:
RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA

Hayırlısıyla evlat sahibi olmak için bizde hergün bir arkadaşımıza okuyalım. Dünyada herşey duayla arkadaşlar,bizde birbirimize vesile olalım,Allahım evlat hasreti çeken herkesi o güzel duyguyu yaşatsın inşaallah..

Kızlar dün girenler henüz Liste yapmamış az kişiler diye bende o yüzden sizlere haber verdim çoğalalım diye. Dünkülere özel msj attım görüp gelirler Liste yapıp başlarız hemen. Hergün bir arkadaşımıza 7000 adet tesbihatımızı çekelim inş.
Tesbihatımız.:
RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA

Hayırlısıyla evlat sahibi olmak için bizde hergün bir arkadaşımıza okuyalım. Dünyada herşey duayla arkadaşlar,bizde birbirimize vesile olalım,Allahım evlat hasreti çeken herkesi o güzel duyguyu yaşatsın inşaallah..
Amin canim rabbim her kesin muradı neyse onu nadip etsin bizlerede hayirli evlatlar nasip etsin bizlerede söyledegin icin cok tşk ederim

Kızlar yarın da bekleyelim belki gelenler de olur ona göre başlarız yarın listeye

Yanlış saymadıysam 14 kişiyiz:)Eğer listeyi yapmaya gönüllü bir arkadaşımız varsa yapsın listeyi.Her gün bir kişiye okuyalım,okuyan arkadaşlar hergün bildirsin ki sayı karışmasın:KK56:Herkes günlük 500 okusa günlük sayıyı tamamlarız inş :KK19::KK54:Rabbim en kısa zamanda bizimde meleklerimizi göndersin inş :KK70:Haydi hanımlar bu topik sayesinde hepimiz hamişş kalırız inş:KK73::KK73::KK9:

Amin canım şu 2015 te kimse bebişsiz kalmasın Allahım kun fe yekun "ol" dersin ve oluverir ol de Rabbim ol de ya aklımızdan al yada evlatlarımızı nasip et Aminnn

Bugun kac tane okuyalim kizlar bir de abdestli olmak gerekiyor mu

X