Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

"]Hergün bir arkadaşımıza 7000 adet:

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA.

Okuyoruz.

Dünyada herşey duayla arkadaşlar,bizde birbirimize vesile olalım.

LİSTEMİZ:
1.Sumisali22
2.Ağustos72
3.Asabirella
4.Yasemin
5.ilkgözağrım06
6.okulum
7.aşkımınaşkıyım
8.belinyesila(Şengül)
9.cumba
10.narin333
11.tuuba84

12.gulucuks
13.istanbulunsultanı

Kızlar katılmak isteyen arkadaşlar varsa haber verebilirsiniz bu akşam duamızı başlayalım inş.
KİME OKUNCAK PEKİ.. BEN OKURUM AMA ANLAMININYAZARSAN SEVİNİRİM.

ANLAMINI YAZSAYDIN BİDE CANİM

1. hunâlike : orada, işte orada
2. deâ zekeriyyâ : Zekeriyya (A.S) dua etti
3. rabbe-hu : Rabbine
4. kâle rabbi : Rabbim dedi
5. heb-lî : bana bağışla
6. min ledun-ke : senin katından
7. zurriyyeten : zurriyyet, nesil
8. tayyibeten : temiz, tertemiz
9. inne-ke : muhakkak ki sen
10. semîu ed duâi : duayı işitensin

1. hunâlike : orada, işte orada
2. deâ zekeriyyâ : Zekeriyya (A.S) dua etti
3. rabbe-hu : Rabbine
4. kâle rabbi : Rabbim dedi
5. heb-lî : bana bağışla
6. min ledun-ke : senin katından
7. zurriyyeten : zurriyyet, nesil
8. tayyibeten : temiz, tertemiz
9. inne-ke : muhakkak ki sen
10. semîu ed duâi : duayı işitensin

Orada Zekeriya Rabbine şöyle dua etti: “Ya Rabbi! Bana katından tertemiz bir soy armağan et. Doğrusu sen, duaları işitensin” dedi.

Hergün bir arkadaşımıza 7000 adet:

Okuyoruz.

Meali: Rabbim bana kendi katından tertemiz ve mübarek bir zürriyet ihsan et. Şüphe yok ki, sen duaları işitensin.

LİSTEMİZ:
1.Sumisali22
2.Ağustos72
3.Asabirella
4.Yasemin
5.ilkgözağrım06
6.okulum
7.aşkımınaşkıyım
8.belinyesila(Şengül)
9.cumba
10.narin333
11.tuuba84

12.gulucuks
13.istanbulunsultanı

Kızlar katılmak isteyen arkadaşlar varsa haber verebilirsiniz bu akşam duamızı başlayalım inş.

"]Hergün bir arkadaşımıza 7000 adet:

Okuyoruz.

LİSTEMİZ:
1.Sumisali22
2.Ağustos72
3.Asabirella
4.Yasemin
5.ilkgözağrım06
6.okulum
7.aşkımınaşkıyım
8.belinyesila(Şengül)
9.cumba
10.narin333
11.tuuba84

12.gulucuks
13.istanbulunsultanı

Ben istiorum canlar

Okuyoruz.

Meali: Rabbim bana kendi katından tertemiz ve mübarek bir zürriyet ihsan et. Şüphe yok ki, sen duaları işitensin.

LİSTEMİZ:
1.Sumisali22
2.Ağustos72
3.Asabirella
4.Yasemin
5.ilkgözağrım06
6.okulum
7.aşkımınaşkıyım
8.belinyesila(Şengül)
9.cumba
10.narin333
11.tuuba84

12.gulucuks
13.istanbulunsultanı
14.eymen4545

14 kişi olduk kızlar bence kişi başına herkes 500 okusun okuyabilecekler bildirim yapsın ki karışmasın

Okuyoruz.

LİSTEMİZ:
1.Sumisali22
2.Ağustos72
3.Asabirella
4.Yasemin
5.ilkgözağrım06
6.okulum
7.aşkımınaşkıyım
8.belinyesila(Şengül)
9.cumba
10.narin333
11.tuuba84

12.gulucuks
13.istanbulunsultanı
14.eymen4545

14 kişi olduk kızlar bence kişi başına herkes 500 okusun okuyabilecekler bildirim yapsın ki karışmasın
ben okuyabilirim canım bence ilk turda 14 kişide kalsın herkesin bittikten sonra yeni tura başlayalım

Bu gece benim için okuycaz hepimizin niyeti belli zaten hayırlı bir evlat :KK55: bakalım ne zaman gelecek bebişler:emir_bebek:bebişler
Hepimiz birbirimize için bolbol dua edelim inş.Mutlu haberlerimizi buradan paylasırız :KK49:Allah hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin..Amiiinnn

katılmayı isterim ama sayı benim için fazla aldığımı bitiremezsem mahcup olurum diye sessizce takip ediyorum..
dualarım sizinle..tüm bebek isteyenleri de katarsanız dualarınıza çok mutlu olurum :)
okuyabilceğin kadar al, nasıl olsa belirli bi sayı yok okumak zorunda olduğun

YAHU BEN ANLAMADIM ŞİMDİ KİŞİ BAŞI 500 TANE Mİ OKUYORUZ okuyabildiğin kadar mı alıyoruz.. liste sahibi bir açıklama..

anladım oyle olursa işşin içinden çıkamayız.herkes e bir sayı verilsin mevlam kolaylığını verir..bitiririz inşallah

Canım kişi sayısına böldüğümüz topiklerde diyelimki 15 kişiyiz hepimiz okuyorduk bildirim de yapıyorduk ama diyelim 1 kişi bildirim yapmadı hepimiz onu bekliyorduk bazen 3 yada 4 gün bekliyorduk anca bildirim yapıyordu. O bildirim yapmayanın yerine okusakmı okumasak mı diye tereddüt te kalıyorduk bazen girmeyenin yerine okuyup yeni kişiye geçiyorduk sonra o girmeyen gelip ben şuna okudum şuna okuyamadım diyordu. Okumadığı kişiye bizde o okudu diyip okumamış oluyorduk bazen ve o zamanda eksik okunmuş oluyordu. Emin ol aynısıyaşanır listemizde oyüzden herkes dua alarak sayıyı düşsün listeden daha az sorun olur.

Canım kişi sayısına böldüğümüz topiklerde diyelimki 15 kişiyiz hepimiz okuyorduk bildirim de yapıyorduk ama diyelim 1 kişi bildirim yapmadı hepimiz onu bekliyorduk bazen 3 yada 4 gün bekliyorduk anca bildirim yapıyordu. O bildirim yapmayanın yerine okusakmı okumasak mı diye tereddüt te kalıyorduk bazen girmeyenin yerine okuyup yeni kişiye geçiyorduk sonra o girmeyen gelip ben şuna okudum şuna okuyamadım diyordu. Okumadığı kişiye bizde o okudu diyip okumamış oluyorduk bazen ve o zamanda eksik okunmuş oluyordu. Emin ol aynısıyaşanır listemizde oyüzden herkes dua alarak sayıyı düşsün listeden daha az sorun olur.

anladım. sonuçta hiç girmeyecek kişinin ne kadar okuyacağını yine de bilemeyiz. ben bu akşam başlarım o zaman.

X