Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

gazel ciğim, saat 3e kadar bekleyelim turaba için, gelmezise hem diğer arkadaşı dahil ederiz tuurabanın yerine, hemde kimin için okuyacağımızı belirleriz ok?
duamnur arkadaşı dahil ederiz, cumartesi pazarda sırası gelen arkadaşa okuruz, bence cmt, pazar giremiyorum nete, benim duamıda alabilirsin 650 tane, badeninkinide alabilirsin, hangisini istersen:)

birde arkadaşlar yeni gelen arkadaşı listenin altınamı dahil edelim yoksa tuurabanın sırasınamı ne dersiniz?

Canım demet gelmiyosa yerine duamnur diye bi arkadaş vardı galiba onu alalım..

tamam ozaman gelmek ısteyen arkadası alalım sonra sırayla gene devam edelım bence ekleme yapmayalım basda nıyet etmıyomusunz ben genellıle baslar ken edıyorum bence gazel hakkına gırmeyellım herkes tekrar nıyet ederek eksıgını tamamlayalımm

kızlar naptınız nasıl devam edıyoruz ben daha baslamadım napalım baslayan varmı olmadı herkes 200 tane alsın bıtırelım

bence sana geçelim ..gazelin tamamdır.. benimkilerden tamamlandı..
yeni gelen biri vardı listeye girmek isteyen onu dahil edip c.tesi pazar seninkileri bitirelim
herkes için uygunsa o arkadaşı dahil edelim online mı?oda yoksa tam güzel olur

Kızlar özelden mesaj atınız mı o arkadaşa? çok çabuk çıkartıyorsunuz ya biz demeti tam 1 haftadır bekliyoruz,ayşeyide çıkartmızsınız nazlıefenin yazdığını gördüyseniz kız okumuş ayrıca,onun bilgisayarı yok ben dedim ya sizlere hergün okuyacak onu okudu yazabilirsiniz diye.. neyse o arkadaşa bi mesaj atın gelmicem derse öyle çıkartın bence..

ben sonra niyet ediyorum zaten tespih sayarda sürekli çekiyorum 1000 olunca bu çektiğim ayeti kelimeyi *** içim okudum kabul et Allahım diye bitiriyorum
zaten nickleri hatırlamıyorum yazacağım zaman bakıp bağışlayıp yazıyorum..
olmazsa niyet eder okuruz problem değil...

ya ben kendi adıma bu hafta okuyup bitirmek zorundayım ..
artık okuyamam
o yüzden kimseyi bekleyemem...
zaten herkes okunacağını biliyo 5 dak. girip yazsalar keşke..
o dediğin arkadaşı bilmiyorum ama zor oluyo böyle..

tamam bır kara verın bende aksam bakıp okumaya devam edıyyımmm

Tamam canım mantıklı düşünmüşsün duamnur diye bir arkadaş girmek istiyordu onu alabiliriz..

Demek bekleyemezsin anladım canım...

Rabbim kabul etsin:)))

ayşe hakkında biz kimseden net bişey duymadıkki, kaç gün çırpındık ayşe ayşe diye nazlıefe bize net bir yanıt vermediki arkadaşım, diğer arkadaşlarda şahit, tuurabada 4 gündür nete girmiyor öyle olunca her şey karmakarışık oluyor, duamnur sabah listeye girmek istediğinde ise, arkadaşımız öğleden sonrada gelmezse seni listeye dahil edelim demiştik oda tamam demişti, o tamam dediği için alırız diye bakmıştık.

maalesef bu ayet olduğu için hastayken okunmuyo..
bende tüm hızımla arkadaşlarınkini bitirmeye çalışıyorum hakları geçmesin diye..
o yüzden beklemek sıkıntı oluyo..öyle işte:)
canım benim bu bir dua, okuyabilirsin adetliyken. HZ.zekeriyyanın duası adı üstünde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…