Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

06-07 Aralık Perşembe-Cuma RomaRoma için okuyoruz.

1.mrvb......................okudu
2.RomaRoma..............okudu
3.gunslinger..............
4.blk10.....................okudu
5.askbebek...............
6.gnshusna...............
7.sebilem.................okudu

08-09 Aralık Cumartesi-Pazar gunslinger için okuyoruz.

1.mrvb......................
2.RomaRoma..............
3.gunslinger...............
4.blk10.....................
5.askbebek................
6.gnshusna...............
7.sebilem..................

Henüz RomaRoma için bitirmedik fakat yarın nete giremeyebilirim(aşure kaynatcaz buyrun hep beraber yiyilim ) o yüzden yarınınkiyle birlikte yazdım. Ya akşam yada pazar sabahı listeyi toparlarım merak etmeyin :)))

şimdi arkadaşlar ozaman ben badezuzumdan 350 pbsc den 300 alayım tamamlansın benim dua.sıradaki arkadaşa karar verelim. yanlız arkadaşlar o duaları sayıları ile birlikte benim adımı söyliyerek benim adıma bağışlayabilirlermi.
birde bir fikrim var.tuuraba arkadaşınkini tamamlıyalım biz yinede diğer arkadaşı da ekliyelim en sonda ona okuyalım. pazar günüde tuuraba dan sonraki arkadaşımıza okuyalım duaları ne dersişniz. herkes onaylarsa öle devam edelim...

mantıklı, ben varım.

ben çıkmak zorundayım..
şimdi bu gün ver yarın tuurubanın mı okunuyo aynen devammı ediyoruz.

ben çıkmak zorundayım..
şimdi bu gün ver yarın tuurubanın mı okunuyo aynen devammı ediyoruz.

blowhole25 kullanıcısından alıntı
canım, bende düşünmüştüm acaba okunurmu diye kafamı karıştırmıştı buda tesbih ama kuranın bir ayeti acaba okunurmu? ama yinede ilmihallerden araştırmak lazım canım...
canım dün kuran kursu bir hocamız burda yazdı okunurmuş 1-2 sayfa önde bak konunun 87. sayfası
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

alıntıyı aynen gönderdim:)

evet kimseden itiraz gelmediğine göre tuurabadan devam ediyoruz..sıra aynı sadece sonuna yeni gelen arkadaş ekleniyo
yeni arkadaş online olursa tabi.

ben okuduğum 300 taneyi sana bağışladım, bade de 350 bağışlıyor, tuuraba için okuyalım yinede cmt biter onunki,
pazar pazarteside su arkadaşımıza okuyoruz.

arkadaşlar duamnur arkadaş geldiğinde durumu anlatabilrmisiniz. tuuraba arkadaş için 1000 tane dua okuması gerekiyor...

yeni arkadaş online olursa tabi.

ben okuduğum 300 taneyi sana bağışladım, bade de 350 bağışlıyor, tuuraba için okuyalım yinede cmt biter onunki,
pazar pazarteside su arkadaşımıza okuyoruz.

tamam canım Allah razı olsun. inş dualarımız kabul olur. (nedense benim her işim böyle karışık oluyo() sonu güzel olacak inşşşş

tamam canım Allah razı olsun. inş dualarımız kabul olur. (nedense benim her işim böyle karışık oluyo() sonu güzel olacak inşşşş

bu sayfalarda okumuştum, bi arkadaş bir arkadaşa fazla bile okumuş sonrada demiştiki: belki ikizin olur fazla okuduğum için'' demişti
çook gülmüştüm...

bende sana diyorum'' gazel bütün dualarımızı al belki ikizin olur''

Evet biz 40 kişiyle birlikte okurken çok tereddütte kalmıştık kuran kursu hocası tesbihat olduğu için okuyablirsiniz demişti..

amin inş. (ee artık yardıma gelirsiniz bakmak için:))) ama bu laf bana çok söyleniyor.ikizin olsun diye...Allah söyletti belkide

Son düzenleme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…