Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

sucum sana bisey sorim acaba yarindanmi baslasak cunku bugun biraz vakit gecti yada yetistirebilirmiyiz ??birazda ben sorim:)))

5-6 aralik

1.başak2569
2.tulay_20kudu
3.flzask2003
4.bahar85
5.nekadarzor
6.blowhole25
7.su1838

arkadaslar 2.turumuza basliyoruz bugun itibariyle aeroplain arkadasimiz duaya devam edemeyecegini bildirdi ve su1838 arkadasimiz grubumuza katildi
rabbim dualarimizi tez zamanda kabul etsin aratmadan bekletmeden hayirli saglikli meleklerimize kavustursun insallah

nisanbu (25-26 kasım)

1.kuzey28 =okudu
2.umut99 =okudu
3.Ayse035 =okudu
4.nisanbu =okudu
5.nazlıefe =okudu
6.demet05 =
7.mavimenekşe =okudu

nazlıefe (27-28 kasım)

1.kuzey28 =okudu
2.umut99 =okudu
3.Ayse035 =okudu
4.nisanbu =okudu
5.nazlıefe =okudu
6.demet05 =
7.mavimenekşe =okudu

demet05 (29-30 kasım)

1.kuzey28 =okudu
2.umut99 =
3.Ayse035 =okudu
4.nisanbu =okudu
5.nazlıefe =okudu
6.demet05 =
7.mavimenekşe =okudu

mavimenekşe (1-2 Aralık)

1.kuzey28 =okudu
2.umut99 =
3.Ayse035 =okudu
4.nisanbu =okudu
5.nazlıefe =okudu
6.demet05 =
7.mavimenekşe =okudu

Canım ben demetin duasını bitirdim hemen mavimenekşeye başlıyorum bu akşam çok özür yaa yetiştiremedim bi kaç gün olmayınca aksattım hemen yarına biter söz

canım seni tenzih ederek yazdım ben o şekilde..
sen kaç gün ara verdin ve bundan hepimizin haberi var..
ama hiç sesi soluğu çıkmayan arkadaşlar var malesef..
bi daha ki gruba düzenli okumak isteyenlerle devam edelim bence..
mavimenekşe için de "okudu" olarak yazdım senin için..
Allah kabul etsin inşallah..

canım ben sebilem için 1000 tane okudum Allah kabul etsin

sebilem neree gidiyorsun ya.. okuyordum ben sana seninki bugün bitecektii. ama kaakçiçeği hiç kimseye okumamış gördüğüm kadarıyla.. sanırım çıktı listeden .. bir bilgisi olan varmı arkdaşlar.. sebilem haklı bizim brup çok yavaş... herkes yavaş davranınca bende yavaşladım hızlı gitmeyeyim dedimm..

sebilemin duasını okudum ..allah kabul etsin..Allahım biran önce bebeşini kucağına almayı nasip eder.

gazel için yarın sabah başlıyacağım ama nete giremeyebilirim bilgisayarım bozuk eşim iş yerinden getirirse girebiliyorum unuttum yada boşverdim sanmayın:)giremezsem bile bitirmiş olcam

badezuzum bende bitirdim allah kabul etsin inşallah en kısa zamanda hamile kalırsın

badezuzum bende şimdi bitirdim duanı. Allah kabul etsin ve göbüşün biran önce dolsun inşş...

Canım okudum bende Allah'ım tez zamanda kavuşturur sizi bebeğinizle inşallah...

Allah razı olsun..isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin..tabi önce bizlere ve eşlerimize sağlık versin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…