Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

yarına gazel için start veriyoruz, ben çıkıyorum, hepinize iyi akşamlar.

Canım ben demetin duasını bitirdim hemen mavimenekşeye başlıyorum bu akşam çok özür yaa yetiştiremedim bi kaç gün olmayınca aksattım hemen yarına biter söz

canım ben sebilem için 1000 tane okudum Allah kabul etsin

1.başak2569kudu
2.tulay_20kudu
3.flzask2003kudu
4.bahar85kudu
5.nekadarzorkudu
6.blowhole25kudu
7.Aeroplainkudu

Blowhole25 arkadasimizin duasi tamamladik allah kabul etsin rabbim tez zamanda hayirli saglikli evlatlarina kavustursun...

YARABBI YARABBİ YARABBİ... Çekmiş oldugumuz tesbihatların hasıl olan sevaplarını Evvela Peygamber Efendimiz S.a.v mın ruhuna onun al ve asabı kiramına ehli beytine ilk peygamberimiz hz. Adem as. ve son peygamberimiz muhammed mustafa s.a.v min Ruhlarına ve bu ikisi arasında her ne kadar peygamber gelip geçmişse onlarında ruhlarına hediye eyledik sen hasıl eyle alimlerimizin,abitlerimizin,şehitlerimizin,şuhedal arımızın,evliyalarımızın,embiyalarımızın ve bir Cümle Allah dostlarının ruhlarına hediye eyledik sen şuan için haberdar eyle...
ve kardşmiz her ne sıkıntı ve dilegi için okuttuysa onun dilegni kabul sıkıntısını affeyle.ve yeryüzünde ne kadar sıkıntısi olan mümin ve mümine kardşmz varsa onlarında dileklerini kabul sıkıntısını affeyle...amin amin amin

1.başak2569kudu
2.tulay_20kudu
3.flzask2003kudu
4.bahar85kudu
5.nekadarzorkudu
6.blowhole25kudu
7.Aeroplainkudu

Aeroplain arkadasimizin duasi tamamladik allah kabul etsin rabbim tez zamanda hayirli saglikli evlatlarina kavustursun...

YARABBI YARABBİ YARABBİ... Çekmiş oldugumuz tesbihatların hasıl olan sevaplarını Evvela Peygamber Efendimiz S.a.v mın ruhuna onun al ve asabı kiramına ehli beytine ilk peygamberimiz hz. Adem as. ve son peygamberimiz muhammed mustafa s.a.v min Ruhlarına ve bu ikisi arasında her ne kadar peygamber gelip geçmişse onlarında ruhlarına hediye eyledik sen hasıl eyle alimlerimizin,abitlerimizin,şehitlerimizin,şuhedal arımızın,evliyalarımızın,embiyalarımızın ve bir Cümle Allah dostlarının ruhlarına hediye eyledik sen şuan için haberdar eyle...
ve kardşmiz her ne sıkıntı ve dilegi için okuttuysa onun dilegni kabul sıkıntısını affeyle.ve yeryüzünde ne kadar sıkıntısi olan mümin ve mümine kardşmz varsa onlarında dileklerini kabul sıkıntısını affeyle...amin amin amin

canım ben sebilem için 1000 tane okudum Allah kabul etsin

tabikide canim zorlanmayacaksan memnuniyetle kabul ederiz eger uygunsan bugun baslayalim diger arkadaslar baslamislar
tamam oluurrr simdi bıraz ıncelıyımm nasıl okunacagını bız 2 gunde bır kısıye 1000 tane okuyoruz sızde aynı sekıldemı

1.başak2569
2.tulay_20
3.flzask2003
4.bahar85
5.nekadarzor
6.blowhole25
7.su1838

arkadaslar 2.turumuza basliyoruz bugun itibariyle aeroplain arkadasimiz duaya devam edemeyecegini bildirdi ve su1838 arkadasimiz grubumuza katildi
Rabbim dualarimizi tez zamanda kabul etsin daha fazla aratmadan bekletmeden hayirli saglikli bebislerimize kavustursun insallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…