Evlat sahibi olmak için beraber dua edelim

Kızlar ben de size katılabilirim. Benim daha transferime var. Sizin için okuyabilirim inşallah. Her birinden 100 er defa mı okuyoruz? Bir de kimin için okuyacağız şimdi?
tabi cnm katıl yok yüz defa değil sayı belirlemedik kim ogün nekadar okursa her gün bir kişiye okuyacağız yarın liste yapacağım inş

sıraya koyalım istedim yarın konuşalım liste yaparız,senin kaçıncı günü transferin bazı kişilerin 6.gün poz görmüş idrar tahlili yapsan çıkamı ki
Cnm bana bi sen okumussun o yuzden sana okuyayim mi dedim! Idrar testim pozitif bugun kan verecegim

Cnm bana bi sen okumussun o yuzden sana okuyayim mi dedim! Idrar testim pozitif bugun kan verecegim
Cnm çoknsevindim gözün aydın hamile kalıncada bşze okumaya devam edersin dimihamilelerin duası kabul olırmş birtane bile gönülden okusan allah razı olsun.okudum diye yazarsan sevinirim.tahlil sonuçlarını bekliyorum rabbim kucağına almayı nasip etsin inş

Arkadaşlar, kim hangi aşamada yazabilir misiniz? kimden başlıyacağımızı belirleyelim

Merhaba arkadaşlar, liste yapıp 1.sayfaya eklemek istiyorum nasıl yapılacağını bilen varmı? 1. sayfada olursa takibmiz kolay olur..

echomare echomare arkadaşım burlardamsın yarın sana okuyalım diyorum az olduğumuz için liste yapmadım,ama okumaya devam edelim. D dl3434 NedaFarah NedaFarah balkupuu balkupuu
kusura bakmayin arkadaslar yatili misafirlerim oldugu icin cok ilgilenemedim burayla.Allah razi olsun simdiden okuyacak olan herkesten.bende bugun sizlere yasin okudum.Allah kabul.eder insllah. buarada ismim Pinar.dualara ismimle katilmak isterim.

kusura bakmayin arkadaslar yatili misafirlerim oldugu icin cok ilgilenemedim burayla.Allah razi olsun simdiden okuyacak olan herkesten.bende bugun sizlere yasin okudum.Allah kabul.eder insllah. buarada ismim Pinar.dualara ismimle katilmak isterim.
tamamdır yarın akşam 10 a kadar okuyalım, arkadaşlar sık girmiyorlar sanırım ama deam edeeğim ben sonuna kadar yarın okuduğumu bildiririm.

kızlar 1. sayfadakını mı okuyacagız? kıme okuyacagız? kaç tane ? benım kafam yerınde degıl su ara bana acıklayınn okuyabılırsem okumak ısterım

kızlar 1. sayfadakını mı okuyacagız? kıme okuyacagız? kaç tane ? benım kafam yerınde degıl su ara bana acıklayınn okuyabılırsem okumak ısterım
cnm 1.sayfadaki duayı pınar arkadaşımıza sayı yok ne kadar okursan yalnız akşam 10 da okudum diye yazarsan seviniriz.sen ne yaptın tahlil sonuçlerın ne oldu

cnm 1.sayfadaki duayı pınar arkadaşımıza sayı yok ne kadar okursan yalnız akşam 10 da okudum diye yazarsan seviniriz.sen ne yaptın tahlil sonuçlerın ne oldu
Ay tamm misafirlige gidecem gelince kac tane okursam yazarim.. abdest sart mi? Benim pozitiff

X