Gebeliğe Hazırlık Bebek Planı Yapanlar Olarak Dua Köprüsü Kuralım Mı ♥

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba arkadaşlar :oops:

Uzun süren araştırmalar sonucu Meryem suresinin çok fazla mucizesine şahit oldum. İstedim ki bu forumda aynı amaç için şifa arayan arkadaşlar olarak birbirimize dua edelim. Hamileliğini sağlıklı bir şekilde tamamlamak için hamile arkadaşlarımız da dua listemize dahil olabilir :KK200:

Peygamber Efendimizin (sav) bize bildirdiğine göre;
Bir müslümana dua ettiğimizde, melekler "Amin , aynısı senin de olsun " derler. :dua:

Cuma gününe kadar katılmak isteyen arkadaşların isimlerini liste yapıp Cuma itibariyle listenin uzunluğuna göre 1 haftada ya da 3 günde bir arkadaşımıza 41 Meryem Suresi okuyalım :KK36:

1- @hayal alemi

2- @Sogukkahve35

3- @Elmas2326

4- @sosmivida

5- @Mevayigit

6- vuslatahasretim vuslatahasretim

7- @Melegim15

8- @hayalim mucize

9- @KimseDegil

10- @Teacher8934

11- @aah20

12- @Fyprk

13- @Canm oglmmm

14- @Ebrubeyazit

15- Ecmel-vera Ecmel-vera

16- @talena

17- @asihan

18- @yalniz kalpler
Arkadaşlar kimseden ses çıkmıyor merak ettim. 41 Meryem suresini bitiren kaç kişi var. Az kaldı kaçıncı Meryem suresini okuyorsunuz. Benim 36.bitti🙏

Okudum cok sükür yetistirdim simdi bitti. allah kabul etsin. Bu arada sureyide ezberledim nerdeyse, birdaha okuyacagim zaman cok kolay olacak :))

41 Meryem süresi bitti bugün çok şükür rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah 🤲🏻 Secdeleri 20 tane yaptım kalanıda yapıcam inşallah ☺️

Meryem suresi okumak istiyorum 41 adet okumak isteyen arkadaşlardan yardım istiyorum . Okutacak olanlara bende okuyabilirim amacım çok kişinin duasını alabilmek

X