Gebeliğe Hazırlık Bebek Planı Yapanlar Olarak Dua Köprüsü Kuralım Mı ♥

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Konu sahibi hanfendiciğim acaba bizim yerimize başkası da okuyabilir mi Meryem süresini ben hasta oldum okuyamıyorum napalım

şimdi anlyamadıgım 20 si ne kadar 1 numarada bulunan arkadasımıza mı okyacagız toplamda 41 adet bu kısıye okumamız mı gereklı o zaman bolelım kişi sayısına bu sekılde bıtmez lıste cok uzun arkadaşlar

Minnoşlar kimler ne kadar okudu? (Sohbet olsun maksat )

Ben 5 adet okudum :KK36:

Konu sahibi hanfendiciğim acaba bizim yerimize başkası da okuyabilir mi Meryem süresini ben hasta oldum okuyamıyorum napalım

Okutabilirsiniz ya da regl bitince devam edersiniz daha 10 gün var:KK36:

şimdi anlyamadıgım 20 si ne kadar 1 numarada bulunan arkadasımıza mı okyacagız toplamda 41 adet bu kısıye okumamız mı gereklı o zaman bolelım kişi sayısına bu sekılde bıtmez lıste cok uzun arkadaşlar

Hayır toplamda 20 Eylül'e kadar 41 adet okuyoruz. Listedeki herkes için niyetlenerek. 15 kişi olduğumuz için 615 Meryem suresi okumuş olacağız niyeti hepimiz için olacak :dua:

Canım şu an tatildeyim yarın da adet gunum günde herkese 41 meryem okunması ve sabah namazından sonra ozellikle adet olunca ara verilmesi lazım. Herkes 1 okusa olur 41 meryem suresi. O kadar kişiyi toplamak lazım bunun içinde.

Merhaba arkadaşlar :oops:

Uzun süren araştırmalar sonucu Meryem suresinin çok fazla mucizesine şahit oldum. İstedim ki bu forumda aynı amaç için şifa arayan arkadaşlar olarak birbirimize dua edelim. Hamileliğini sağlıklı bir şekilde tamamlamak için hamile arkadaşlarımız da dua listemize dahil olabilir :KK200:

Peygamber Efendimizin (sav) bize bildirdiğine göre;
Bir müslümana dua ettiğimizde, melekler "Amin , aynısı senin de olsun " derler. :dua:

Cuma gününe kadar katılmak isteyen arkadaşların isimlerini liste yapıp Cuma itibariyle listenin uzunluğuna göre 1 haftada ya da 3 günde bir arkadaşımıza 41 Meryem Suresi okuyalım :KK36:

1- @hayal alemi

2- @Sogukkahve35

3- @Elmas2326

4- @sosmivida

5- @Mevayigit

6- @vuslatahasretim

7- @Melegim15

8- @hayalim mucize

9- @KimseDegil

10- @Teacher8934

11- @aah20

12- @Fyprk

13- @Canm oglmmm

14- @Ebrubeyazit

15- Ecmel-vera Ecmel-vera

16- talena talena

17- @asihan

18- @yalniz kalpler
Benim de cokkkk ihtiyacım var

Toplanacak kişi sayısına göre okuyacağız. Muhtemelen kişi başı 3 günde 2 veya 3 adet Meryem suresi düşecek diye düşünüyorum. Sayımız çok az olmadığı için 3 günde bir yapalım tüm listeyi bir an önce okuyalım inşallah :KK200::oops:
Ben yanlış mı anladım acaba 🙁 3 günde 3 adet Meryem süresi okuyacaktık değil mi

20 Eylül’e kadar 41 Meryem suresi okuyoruz.
Herkese aynı anda okunsun diye☺️
😢😢 Ben ilk baştan yanlış anlamışım yandım yandım. 9 gün var 20 Eylül e ve ben daha birkaç tane okudum. Ve çalışıyorum sonra eve gelip yemek falan yap çalış derken ancak günde 1 tane okuyabiliyordum🙁. Başkasına versem olur mu

X