Evlat sahibi olmak için beraber dua edelim

okuyalım sanada arkadaşım yazanlar birdaha gelmedi yarında

Canimmm allah razı olsun okuyup geri dönmussun birde Sağol
Bende okuyacağım bugün sana okuyacağım varsa başka bekleyen arkadaş onada okurum okuyunca yazarım buraya allahım kabul etsin hepsini insallah

merhaba arkadaslar bende varim tedavi asamasinda olan.2. denemem ve biliyorum ki kulun kula ettigi dua daha makbuldur derler.allah emeklerimizi bosa cikarmasin kucaklarimizi da doldursun son tedavilerimiz olsun insallah

merhaba arkadaslar bende varim tedavi asamasinda olan.2. denemem ve biliyorum ki kulun kula ettigi dua daha makbuldur derler.allah emeklerimizi bosa cikarmasin kucaklarimizi da doldursun son tedavilerimiz olsun insallah
amin arkadaşım bugün dl3434 arkadaşımıza ouyoruz dua 1. sayfada sayımız artıkca daha düzenli okuruz aka en geç 10 a kadar sayı bildirelim

Adete 1. Sayfadakilermi okunacak canım kaç tane yasin tebareke de okuyacağım ben

Adete 1. Sayfadakilermi okunacak canım kaç tane yasin tebareke de okuyacağım ben
yok sadece 1. sayfadakiler ben dün cuma diye okumuştum.1.sayfadakiler kuranın belli sayfalarından toplanmış evlat istemek için dualar bence sen akşama kadar bu duayı akşamda meryem suresini okuyup duanı yaparsın inş diğer arkadaşlarda görür yazmışlardı başta ama takip edemediler sanırım ben okuyacağım bugün akşam 10 a kadar

yok sadece 1. sayfadakiler ben dün cuma diye okumuştum.1.sayfadakiler kuranın belli sayfalarından toplanmış evlat istemek için dualar bence sen akşama kadar bu duayı akşamda meryem suresini okuyup duanı yaparsın inş diğer arkadaşlarda görür yazmışlardı başta ama takip edemediler sanırım ben okuyacağım bugün akşam 10 a kadar
Canım ben 1. Sayfadakilerin her birinden 100 tane okuyorum başladım burada dua isteyen herkese dagitabilirim

balkupu arkadaşım bugün sana duadan 10 tane yasin,tebareke,amme,fetih suresi ne varsa okudum allah kabul etsin
Cnm Allah razi olsun simdi gordum ya.. bende sana yarin yads ptesi okuyacagim insallah yazarim burdan 1. Sayfadakini senin adina 100 kere okiyim mii

amin arkadaşım bugün dl3434 arkadaşımıza ouyoruz dua 1. sayfada sayımız artıkca daha düzenli okuruz aka en geç 10 a kadar sayı bildirelim
bence duzenli bi sekilde liste yapalim.ben bugun evde degildim.okuyamadim ama yarin mutlaka okurum.dualara isimlerimizi de eklememiz daha iyi olur.en azindan isimlere ederiz dualarimizi..

Cnm Allah razi olsun simdi gordum ya.. bende sana yarin yads ptesi okuyacagim insallah yazarim burdan 1. Sayfadakini senin adina 100 kere okiyim mii
sıraya koyalım istedim yarın konuşalım liste yaparız,senin kaçıncı günü transferin bazı kişilerin 6.gün poz görmüş idrar tahlili yapsan çıkamı ki

Kızlar ben de size katılabilirim. Benim daha transferime var. Sizin için okuyabilirim inşallah. Her birinden 100 er defa mı okuyoruz? Bir de kimin için okuyacağız şimdi?

X