Evlat sahibi olmak için beraber dua edelim

deniz1983

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2015
1.110
287
41
Merhaba arkadaşlar,
Bu sabrımızın sınandığı yolda gelin birbirimize destek olalım. Dua nın açamayacağı kap yok! Kuran'dan araştırark birkaç dua buldum ve birleştirdim. Sayımız yeterli olursa sıra (tedavide kim öndeyse) ile okuyalım diyorum, NE DERSİNİZ..BİZİ ANCAK BİZ ANLARIZ VE İÇTEN DUA EDERİZ..

MERYEM SURESİNİN 19-20-21
YASİN SURESİNİ 82-83
HZ. ZEKERİYA PEYGAMBERİN DUASI
HZ.YAKUP PEYGAMBERİN DUASI

DUAYI EKLİYECEĞİM

ALLAH TEZ VAKİTTE NASİP EYLESİN İNŞALLAH

KİMSENİN KUCAĞI BOŞ KALMASIN

İNNEMA EMRUHU İZA ERADE ŞEY'EN EY YEKULE LEHU KÜN FE YEKUN

FE SÜBHANELLEZI Bİ YEDİHI MELEKUTÜ KÜLLİ ŞEY'İV VE İLEYHİ TÜRCEUN

KALE İNNEMA ENE RASULÜ RABBİKİ Lİ EHEBE LEKİ ĞULAMEN ZEKİYYA

KALET ENNA YEKUNÜ Lİ ĞULAMÜV VE LEM YEMSESNI BEŞERUV VE LEM EKÜ BEĞI

KALE KEZALİK KALE RABBÜKİ HÜVE ALEYYE HEYYİN VE Lİ NEC'ALEHU AYETEL LİNNASİ VE RAHMETEM MİNNA VE KANE EMRAM MAKDIYYA

RABBİ LÂ TEZERNÎ FERDEN VE ENTE HAYRU"L-VÂRİSÎN

“RABBİ HEBLÎ MİNLEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN.İNNEKE SEMÎÜ"D-DUÂ

RABBİ HEBLİ MİNES SALİHİN.

Merhaba arkadaşım. Ben varım transferimin 2. günü. Sen ne durumdasın? Bugün internetten meryem suresini dinlendim, sana da tavsiye ederim.

kimse yazmıyorki anlamadım, biraz sayıyı artırsak başlayalım hemen.ben adet bekliyorum dondurulmuşlarla olacak benim.ilk ttansferi olan arkadalara okuruz diye düşünmüşdüm bende

4 kişi olduk ama edelim arkadaşlar başlayalım bugün, balkupu arkadaşımıza okuyalım yarın. Ben diyorum kisayımız az olduğu için hepimiz yarın akşama kadar okuyalım sayı yazalım,balkupu arkadaşımızda akşam isterse meryem surasi okuyup duasını tamamlar. Hamile kalsakda ihtiyacı olan arkadaşlar için devam ederiz, zamanımızın elverdiği sürece..

Cok mutlu olurumm.. bende sizler icin okurum Allahin izniyle ne istiyorsaniz okumami. ama bana bildirin ki sureyi okuyayim Allah razi olsun

Cok mutlu olurumm.. bende sizler icin okurum Allahin izniyle ne istiyorsaniz okumami. ama bana bildirin ki sureyi okuyayim Allah razi olsun
cnm ilk sayfaya duayı yazdım onu okuyacağız.birde kişiler nasıl etiketleniyor bilgin varmı. sen bu duayı verebileceğin kişilere yarın akşama kadar okuyalım hep beraber

@ Minemacar

bedazzld01

Kızlar Merhaba bende varım transferimin 3. Günü bugün bende okumak istiyorum bol bol dua edicem sizlerede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…