EVLÂT ISTEME DUASI

Hayirli gunler herkese benimde 8 yildir olmuyor Allah c.c herksse nasib etsin benidi hatirlasin amin in wa Allah

Tabi ki hoşgeldin akşam yazarım listeye topluca bu dua abdestli okunuyor ilk sayfadan bakarsın canım
Tamam canım ondan akşam okurum dedim okuldayım şuan o zaman 200 tane de ben alayım canım sayıdan düşer misin kaçta kalindigini bilmediğim için dusemedim

Gamzecim ben ya nasipse sabah okuyacak gibiyim inan çok yoruldum hastane ev iß yemek misafir derken bittim az öncede tefriciye bitirdim sabah meryem surelerim var onlari okur ardindan senin duani yaparim olur mu.bir de gün kararlaştirsak iyi olur.bu şekilde zor olur.en azindan 4 gunde yada 5 gunde yada ne biliyim 1 haftada denilsin ona göre ha erken biterse diğer arkadaşa gecelim olur mu.

@cibilicibilisaksak06(mazeretli)
@Ssy8491
(mazeretli)
H hediye -i rahmet(mazeretli)
M Mehlikara
@HemDeliHemAsik (Mazeretli)
@RuveydaCihad
H Harwey
ikraberraol
Umutvar123 (Mazeretli)
@Tazegelin33
muhakemat
bezginblog
annesinineseri
K Kkles
L lionyez
Gullbahcemm
@Mirac46
bezginblog
@Hayalimdi gercek oldu (Mazeretli)
C cansu_tr
S sebuhe
@glmserser
@Mucizeolsakeske (Sizler icin okuyor)
iklimasiii (Sizler icin okuyor )

kızlar liste bu şekilde olsun adet olarak 4774 toplam herkes okuduğu kadarını sayıdan düşsün lütfen

ilk sıra C cibilicibilisaksak06 (Gamze)

"RABBİ LA TEZERNİ FERDEN VE ENTE HAYRU"L VARİSİN"

KALAN:2700

SON 3 GÜN… 3 GÜN SONRA DİĞER ARKADAŞA GEÇECEĞİZ CANLAR… RABBİM DUALARIMIZI KABUL ETSİN İNŞALLAH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…