EVLÂT ISTEME DUASI

cibilicibilisaksak06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2015
1.232
1.072
35
Rabbim İnşallah kısa zamanda sağlıkla evlat sahibi olabilmemizi nasip etsin...Kızlar Enbiya Suresinin bir ayeti var
"RABBİ LA TEZERNİ FERDEN VE ENTE HAYRU"L VARİSİN" bu ayetin 4774 kez tekrarlanması ile çok sayıda gebe kalan kişi olduğunu öğrendim ancak sadece ayeti söylemekle bitmiyor buna başlamadan önce ve bittikten sonra sadaka verilmesi, ayeti söylemeden niyet edilmesi ve ayeti söylerken abdestli olmak gerekiyor...
Katılmak isteyenler buyursun :)

Canim bişey sorcam peki bunu hergun mu yapmak gerek yoksa belli bi zamani var mi gamzecim.misal ben pazartesi bunu yapcam ama ben bugun sadakami verdim vaktim olmadi sabah okusam yada pazartesi okusam duayi sonra yine sadakami versem olur mu
Bir de bunu haftada bir mi dua edecegim yoksa her zaman mi

yok bitanem her zaman yapabiliyorsun tabi belli bi gün sayısı yok atıyorum 10 günde yapıp bitirmen gerekmiyor... dağıtabiliyorsunda zaten sadaka verirken içinden geçirerek vermelisin duaya başlamadan önce bugün sadakanı verdiysen istersen bir hafta sonra bile başlayabilirsin sıkıntı yok yani

Az evvel baktim netten enbiya suresinin 89. Ayetinde bu dua okunur ama muharrem ayi die yaziyo o yüzden ikilemde kaldim
canım ben bu duayı hafız birisinden öğrendim o öyle bişey söylememişti bana hatta bu şekilde iki akrabası hamile kalmış şimdi birisi 8 aylık hamileymiş bana her zaman okuyabilirsin dedi :)

Gamzecim Allah razı olsun saol o zaman ben bunu abdestliyken okusam olur ama bir gune sığdırirsam diger dualarim kalacak zamana bölsem olur mu kafani şisirdim hakkıni helal et

Kızlar bende bişey öğrendim yapmak isteyen yapabilir bir yeşil elmaya 7 kişi ıbrahim süresinin 39 ayetınden 41 ayetine kadar okucak sonra eşinizle elmayi bolusup yiceksiniz insalalh sifa olur...

Kızlar bende bişey öğrendim yapmak isteyen yapabilir bir yeşil elmaya 7 kişi ıbrahim süresinin 39 ayetınden 41 ayetine kadar okucak sonra eşinizle elmayi bolusup yiceksiniz insalalh sifa olur...
hayirli geceler kardeşlerim sabah mevlüdumuz var çok yorgunum Allaha emanet olun

Kızlar zaten gamze arkadaşımız bu konuyu duayi dağıtalım diye açtı aynı meryem suresi gibi herkese okuyalım buranın amacı o RABBIM'IN kimin duasını kabul edeceği hiç belli olmaz o yüzden birbirimize niyet ederek okuyalım INŞAALLAH aciliyeti olan söylesin sırayı arkadaşımız ona göre ayarlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…