EVLÂT ISTEME DUASI

Gamzecim ben dün okuyamadim bugun insallah okuyacagim yalniz kafama bisey takildı enbiya 89 ayetin tamamı şöyle
وَزَكَرِيَّٓا اِذْ نَادٰى رَبَّهُ رَبِّ لَا تَذَرْن۪ي فَرْداً وَاَنْتَ خَيْرُ الْوَارِث۪ينَۚ

Zekeriya'yı da hatırla. Hani o, Rabbine, "Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın" diye dua etmişti.
Ve zekerriyya iz neda Rabbehu Rabbi le tezerni ferdev ve ente hayrul verisin

Bu şekilde olursa bizim dualarimiz yarim kalmaz mı acaba kafama takildi şimdi okusam aksam üzeri diycem tamam da ama eksik oluyo ayet. Ama dersen yok Rabbi tezerni ferden... ile baslanip bitecek öyle okuyalim bi yardimci ol canim yerini bulsun okumamız

Canım başında Zekeriyya rabbine dediği vakit diyor :) ettiği dua Rabbiden basliyor

Canım yok yazdığım şekilde... Inşallah rabbim kabul eder

Peki kizlar tamm.
Ayrıca ben bi fikrimi beyan edeyim isterseniz yinede siz bilirsiniz.
Perşembe gecesi 2 rekat hacet namazı kılınır.Diğer perşembeye kadar okunur.
Evlenmek isteyenler , çocuğu olmayanlar ve tüm yalnızlık çekenler için bir dua:Bu dua aynı zamanda Zekeriya (a.s)’ın duasıdır.

Ebcedine göre okumak isterseniz 3.743 kere okunmalıdır.

Enbiya süresi 89 ncu Âyet-i kerim

رَبَّهُ رَبِّ لَا تَذَرْنِي فَرْدًا وَأَنتَ خَيْرُ الْوَارِثِينَ

“Rabbi la tezerni ferden ve ente hayrul varisin”
Yinede dedigim gibi siz bakin kafasina yatan varsa yapsin.ben bu persembe gecesi yaparsam dua okumam gerek ya onuda ertesi günu sizlere devam edebilirim.

Gamzecim senin için 150 daha okudum kalan 750 Allah kabul eder inşallah. Hanımlar ben kendim için 41 Meryem suresi okutmak istiyorum farklı nefesler olsun istiyorum kendimde okuyorum yani iki kere Meryem suresi okunmuş olacak yardımcı olabilir misiniz . Gamze böyle bişi yazıp duanı bölmek istemedim sadece yardım amaçlı yazdım hakkını helal eyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…