EVLÂT ISTEME DUASI

nursevdi arkadaşımız için okudum.
Canım inşallah Rabbim tekrardan en kısa zamanda sana hayırlı sağlıklı bi evlat nasip etsin.
Sakın üzülme herşeyde vardır bi hayır biz bilemeyiz.Bak ne güzel kendiliğinden hamile kalabiliyorsun,inşallah tekrardan hamile kalıp bu defa Rabbim kucağına almayıda nasip etsin.

A almasy canım selam, ben bu sabah regl oldum, nursevdi için okuyamayacağım, nasıl yapalım şimdi? çok üzgünüm mazeretim bitince mi okuyup bağışlasam acaba, 5 günde bitmiyor ama??

nursevdi arkadaşımız için toplam 4774 okuyoruz.

1- annesinineseri - Eser -596-okudu
2- nursevdi - Nurseven
3- C cansu_tr - 596
4- Edanur86 - Sevim -596-mazeretli
5- V Vavin - 596-okudu
6- A almasy -Selma -602-okudu
7- junes -596-mazeretli
8- Snigurucka -596-okudu

nursevdi arkadaşımızın duasını bitiremedik arkadaşlar. Mazeretlenen arkadaşlar oldu. Nurseven arkadaşımızın durumu malum. Paylaşmak durumundayız. Alabileceğiniz kadarını yazarsanız bitirmeye çalışalım. Sevgiler.

nursevdi arkadaşımız için toplam 4774 okuyoruz.

1- annesinineseri - Eser -596-okudu
2- nursevdi - Nurseven
3- C cansu_tr - 596-okudu
4- Edanur86 - Sevim -596-mazeretli
5- V Vavin - 596-okudu
6- A almasy -Selma -602-okudu
7- junes -596-mazeretli
8- Snigurucka -596-okudu

nursevdi arkadaşımızın duasını bitiremedik arkadaşlar. Mazeretlenen arkadaşlar oldu. Nurseven arkadaşımızın durumu malum. Paylaşmak durumundayız. Alabileceğiniz kadarını yazarsanız bitirmeye çalışalım. Sevgiler.

Gözümden kaçmıştır. Bakmama gerek yok. Neden öyle söylediniz anlayamadım.
Kötü amaçla söylemedim yanlış anlasildiysam özür dilerim hani acaba okumadım diye mi tereddüt de kaldım . Gözden kaçırabilirsin bu çok normal hepimiz insanız hepimizin farklı farklı dertleri var sadece söylemek istedim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…