EVLÂT ISTEME DUASI

A almasy canim ben nursevdi arkadasimiz icin okumustum daha sonra mazeretlenmistim.

Günaydınlar.
Eksiğimiz var evet. Nurseven arkadaşımızın payını da okuruz diyordum ama kendisi okuyacağını söylemiş. O zaman okuyamadan mazeretlenen iki arkadaşımızın yerine okumamız gerekiyor. Normalde iş yoğunluğum olmasa ben hepsini okurdum. Ama maalesef akşam eve 9 dan önce gidemiyorum.
Velhasıl 1192 okumamız gereken.
C cansu_tr arkadaşımız 200 tane okumuş geriye 992 kalmış oldu.
200 de ben aldım 792 kaldı.
Sevgiler.

A almasy canım ben nursevdi arkadaşımız için okumuştum daha sonra mazeretlendim.benim sayimi okumaya gerek yok sadece junes arkadasimizin sayisini okumaniz gerek.

&almasy canım benim iyi akşamlar
benim adetim de dün akşam tamamen bitti, temizlendim.. adetliyken okuyamadım sırada olana kusura bakmayın
şimdi yarın akşam okuyabilirim, sıra hangi arkadaşta??

kızçeler annesinineseri için okumuştum
ancak mazaretim olduğu için nursevdi arkadaşımız için okuyamadım malum, onun için eksik kaldı mı? kaldı ise hemen yarın akşam ben kalanının hepsini okuyup bağışlarım, sonraki sıra kimde C cansu_tr mi?
bana hemen dönebilirseniz başlarım kaldığım yerden, öptüm hepinizi

Evet canim nursevdi arkadasimizin 196 eksigi var,
bunu tamamlarsan cansu_tr arkadasimiz sadakasini verdikten sonra dua paylasilip baslanir insallah.

A almasy Edanur86 kızlar okudum şimdi yazdıklarınızı
bu akşam@nursevdi arkadaşın eksiği olan 196 eksiğini okuyup bağışlıcam haberiniz olsun, tamam mı?
Akşam okuduktan sonra yazarım tekrar buraya
İşte olmasam şimdi bağışlardım ama ancak akşam eve gidince okuyabilirim

iyi akşamlar kızlar
nursevdi arkadaşımız için kalan dua 196 adet okuyup adına bağışladım, Rab'bim kabul etsin inşallah
nursevdi canım Allah'ım sana hayırlı vakitte yeniden sağlıklı bir hamilelik ve sağlığı sıhhati yerinde, hayırlı evlatlar nasip etsin AMİN.
A almasy ben kalanı bağışladım canım
sıradaki arkadaşımıza ne zaman başlıyoruz?

Ancak akşama liste hazırlayabilrim. Ben mazeretlendim. Biraz iş yoğunluğum var o yüzden giremiyorum.

C cansu_tr arkadaşımız için toplam 4774 okuyoruz.

1- annesinineseri - Eser -795
2- nursevdi - Nurseven -
3- C cansu_tr - 799
4- Edanur86 - Sevim -795
5- V Vavin - 795
6- A almasy -Selma -mazeretli
7- junes -795
8- Snigurucka -795

C cansu_tr arkadaşımızın duasına başlıyoruz.
5 gün yeterli olur sanırım.
Allah kolaylık versin.

nursevdi Nurseven hanım, siz belki biraz ara vermek isteyebilirsiniz diye düşündüm. Yok katılacağım derseniz haber verirsiniz eklerim listeye sizi de.

Okudum Allah kabul etsin inşallah

Bende okudum canım.. Rabbim gönlüne göre versin inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…