EVLÂT ISTEME DUASI

annesinineseri annesinineseri arkadaşımız için 4774 okuyoruz.

1- annesinineseri annesinineseri - Eser -682-okudu
2- nursevdi nursevdi - Nurseven -682-okudu
3- C cansu_tr - 682
4- Edanur86 Edanur86 - Sevim -682-okudu
5- V Vavin - mazeretli -
6- A almasy -Selma -682-okudu
7- junes junes -682-okudu
8- Snigurucka Snigurucka -682-okudu

annesinineseri annesinineseri arkadaşımızın duası:
“Yavrumu hayırlısıyla, vaktinde, sağlıkla kucağıma almak”.
İsimlerimizin yanındaki sayıda “Rabbi La Tezerni Ferden ve Ente Hayrul Varisin” duasını okuyacağız.
Duayı okuduğumuz arkadaşımızın duasına niyet edersek eminim daha mutlu olur.
Bugünü saymazsak yarından itibaren 5 gün yeterli olur sanırım.
Allah kolaylık versin.

C cansu_tr arkadaşımızın Bugün doktor randevusu vardı? O yüzden onu yarına kadar bekleyelim derim ben.
Aynen dün doktor kontrolüm vardı doktor bana bı hap verdi baş dönmesi mide bulantısı ishal öğürme gaz sancısı yapacak ilk bı hafta dedi gece kabus gibi geçti ayağa kalkamıyorum sürekli kusuyorum şimdi iyiyim ama birazdan hapı içince yine öyle olur muyum bilmem . Annesinin eseri için okudum geç oldu ama kusura bakmayın dün okumuştum ama siteye girip yazamadım hatta telefonu elime bile almadım

Aynen dün doktor kontrolüm vardı doktor bana bı hap verdi baş dönmesi mide bulantısı ishal öğürme gaz sancısı yapacak ilk bı hafta dedi gece kabus gibi geçti ayağa kalkamıyorum sürekli kusuyorum şimdi iyiyim ama birazdan hapı içince yine öyle olur muyum bilmem . Annesinin eseri için okudum geç oldu ama kusura bakmayın dün okumuştum ama siteye girip yazamadım hatta telefonu elime bile almadım
geçmiş olsun canım en kısa zamanda toparlarsın inşallah.. güzel haberlerini alırız :)

nursevdi nursevdi arkadaşımız için toplam 4774 okuyoruz.

1- annesinineseri annesinineseri - Eser -596-
2- nursevdi nursevdi - Nurseven -596-
3- C cansu_tr - 596
4- Edanur86 Edanur86 - Sevim -596-
5- V Vavin - 596
6- A almasy -Selma -602-
7- junes junes -596-
8- Snigurucka Snigurucka -596-

nursevdi nursevdi arkadaşımızın duası:
“bebeğimi sağlıklı sıhhatli kucağıma almayı nasip etsin ALLAH im”.

Duayı okuduğumuz arkadaşımızın duasına niyet edersek eminim daha mutlu olur.
Bugünü saymazsak yarından itibaren 5 gün yeterli olur sanırım.
Allah kolaylık versin.

annesinineseri annesinineseri arkadaşımız için 4774 okuduk.

1- annesinineseri annesinineseri - Eser -682-okudu
2- nursevdi nursevdi - Nurseven -682-okudu
3- C cansu_tr - 682-okudu
4- Edanur86 Edanur86 - Sevim -682-okudu
5- V Vavin - mazeretli -
6- A almasy -Selma -682-okudu
7- junes junes -682-okudu
8- Snigurucka Snigurucka -682-okudu

annesinineseri annesinineseri arkadaşımızın duası:
“Yavrumu hayırlısıyla, vaktinde, sağlıkla kucağıma almak”. idi. Allah inşaallah kabul eder dualarını.
okuyan, okuyamayan herkesin ağzına sağlık.. Rabbim hepimizin duasını hayırlısıyla kabul etsin inşallah...

Arkadaşlar çok üzgünüm ve bunları ağlayarak yazıyorum . Bebeğimi kaybettim . Dedim foruma bi daha girmeyecem dedim. Ama benim için okunduğu aklıma geldi. Tesekkur ederim.

Arkadaşlar çok üzgünüm ve bunları ağlayarak yazıyorum . Bebeğimi kaybettim . Dedim foruma bi daha girmeyecem dedim. Ama benim için okunduğu aklıma geldi. Tesekkur ederim.
Okadar uzuldumki canım anlatamam Rabbim sabır versin hepsi bizim imtihanimiz bunu unutma. Inşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalıp bebeğini hayırlısıyla kucağına alicaksin. Dualarını bırakma Rabbim bi kere verdi yine verecektir inşallah.

Canım benim çook üzüldüm.. hepimizin sınavı başka bu hayatta.. İnşallah yaşadığın en büyük acı bu olsun. İnşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın, güzel haberlerini paylaşırız yine..

X