evinizde mutlu musunuz?

HeartLess

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2007
12.735
40
52
kendi evinizde eşinizle,varsa çocuğunuzla mutlumusunuz yoksa mutsuzmu??mutlu olmak için neler yapıyorsunuz.??mutsuzluğunuzun çocuğunuza yansımaması için ne yapıyıorsunuz??aslında o kadar çok soru varki...hadi arkadaşlar ilk önce bu sorulardan başlayalım....???

Mutluyum çok şükür

Mutsuz olmak için değil mutlu olmak için çaba harcıyorum. Nasıl derseniz bardağı hep dolu görüyorum. Ufak tefek şeyleri kedime dert edinmiyorum. Etrafımdakilere sorun çıkarmamaya onları da mutlu etmeye çalışıyorum. En önemlisi alarak değil vererek mutlu olmak istiyorum, tabi herşeyin sınırı var.

çok Mutluyum Evimde Huzur Buluyorum.evimin Her Köşesine Aşiğim.1 Gün Evimden Uzak Kalsam çok özlüyorum.eşimde Bitane Evimde

eşim içinde benim içinde huzurun olduğu tek yer evimiz....inanılmaz mutlutum evimde...en önemlisi evimiziçook seviyoruz.....eşimle de çok mutlu olduğumuz için o enerji eve yansıyor....tek eksiğimiz bebek...oda olursa değmeyin keyfime....

bende evimi çok seviyorum.3,5 yaşındaki oğlum, evimizde o kadar mutluki bir yere bile gitsek hemen evimize dönmek istiyor bizde eve çok bağlı evcimen bi aileyiz eşim evinden başka bir yerde annesinde bile kalmaz Şeniz

Şükürler olsun ki bende evinde mutlu olanlardanım Yazın bile tatil dönüşü ohhh be evimiz gibisi yok diyoruz Evimizi yaşanılır hale getirmek bizlerin elinde.Hepinize evinizde bol huzurlu neşeli günler

Bizde evimide çok huzurluyuz.Aşk yuvamız,huzur sığınağımız.Tek dinlenebildiğimiz...herşeyimiz....Eşimi , evimi hiç bir şeye değişmem.Her an akşam olsunda evime gidip kocamla buluşmak için can atıyorummm.....Evime gitmek istiyorummm...

bitanecim allah kolaylık versin ama mutsuzluğu düşünme tatlım yoksa iyi olan mekan bile san kötü gözükür.bebişinle beraner mutlu olmanı diliyorum.

çok mutluyum.eşimi de evimi de çok seviyorum.akşam eşimle kapıdan evim evim güzel evim diyerek giriyoruz.hakikaten ev insanın kalesi gibiymiş derlerdi de inanmazdım.şimdi annemin evinde bile yatıya kalamıyorum.hemencik evime gitmek istiyorum.

Allahıma şükürler olsun ki; en büyük huzuru evde buluyorum.
Çoğu zaman yapayalnız olsam da evimde öyle mutluyum ki... İnsanın tekbaşına olması,kendi kendine hatalarıyla hesaplaşması ya da mutluluklarına gülümseyebilmesi öyle güzel ki.. Bütün bunları kalabalıkla beraber yaşasam belki bu kadar huzurlu olamazdım.a.s
Her gece Rabbime şükrederim zaten. Böyle güzel bir imkana sahip olup da tadını çıkarabildiğim için...

şükürler olsunki bende çok mutluyum bir bebeğe sahip değiliz ama güzel bir ikliyiz eşimle vede yanyana gelince güzel vakit geçiriyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…