Evinde kedi besleyen varsa yardım lütfen

Banyoya giremiyorum kokudan. File ile falan uğraşamam ben başımı kaşıyacak vaktim yok. Ama teker teker cam açma fikri mantıklı onu deneyeceğim teşekkür ediyorum

Cidden kokuyoda bizmi almıyoruz kokuyu
Eğer kediye bakım yapılmazsa aşıları olmazsa o zaman ben bile kokarım ayrıca kokmaz ya delirtmeyin beni burda daha geçen gün eve sağlık personeli geldi serum takmak için hanımefendi evde kedi olduğu bile belli olmuyor dedi düşünün yani kediyi görünce böyle bi muhabbet oldu

Ama bizim balkon olmadığı için banyoda kumu. Kapalı alanda. Pisliği alsak bile koku kalıyor.

Kokar, zaten konu sahibi de direkt fark etmiş. Kedi sahipleri alışıyor bir süreden sonra o kokuyu duymuyor.
Kokmaz. Kedi bakan ve kokan ev gördüm niye mi kendi yediklerinden hayvana da yedirdikleri için ve kalitesiz kum kullanıp düzenli temizlemedikleri için o da kokan kedi değil yine yediklerinden dolayı dışkı. Kedi kokmaz hepimizden temizdir

3 var. Arkadaşımın 4 var diğerinin 2 var annemlerin 1 var.
Hiçbiri kokmuyor. Köpeğin kokusu vardır kendine has

umarım bizimde öyledir o zaman ne diyim
Dikkat ederim kokmamasi için aşıları vs de tam ama banada bi acabamı dedirtti.

Yok bazı kediler gerçekten kokmaz :) benim kedim asla kokmaz mesela gariptir. Annem çok hassastır arkadaşına gittiğinde o leş kokuyu alırım ama sizde yok derdi. Cinsle de alakası olabilir bilmiyorum
Olabilir, benim ikisi tekirdi. Cins olan da british. Arkadaşımın baktığım kedisi de british idi. bunlar ölümüne kokuyordu

Off bin kere yazdirtmayin yav en iyi mamayı aliyordum Royal canin, 2020de 250 TL idi küçücük paket ve bir ay bile yetmiyordu. Kumu da çok iyiydi ne yediğimden vermesi:) günde iki kere kumunu temizleyip üç günde bir de kumunu tamamen değiştiriyordum maaş mamaya kuma gidiyordu resmen

Emin olamadım ki. Dengesi kayıp düşede bilir.
Ben emaneten arkadaşımın kedisine 4 ay kadar bakmıştım. Dediğiniz gibi hava çok sıcak. İşim olduğunda camları açamayacak şekilde aralıyordum. İşim bitince sadece oturduğum odayı açıyordum gözümün önündeydi içim de rahattı. Kumu için de müsait bir odanız varsa oraya cam kenarına koyabilirsiniz. Yine açamayacak şekilde aralayıp hava girmesini de sağlarsanız fazla koku oluşturmaz. Son olarak sabah akşam kumu temizlense yine kokmaz kolayca.

Kedi büyük ihtimalle hasta o yüzden kolay kolay kuma alışkın olan bir kedi rahatsız olmadığı sürece eve işemez kusmaz ben hiç duymadım yani
bilmem her geldiğinde hasta miydi da her geldiğinde yaptı yani. abartısız 6 kez. 6 gelisinde de yani. ben kedi bakmadığım için yapar yapmaz diyemiyorum

Bir daha yaparsa onu da kediyle birlikte kapının önüne koyarım.

Sahipleri suçlu.

Eşiniz alsa bile sizi de arayıp razı olup olmadığınızı sormalılardı.

Kedilerine işkence de edebilir başka biri.

İyi mi nasıl diye bile sormamışlar.

Bence arayın kedi tüyüne alerjiniz olduğunu başka birine emanet vermelerini söyleyin.

bilmem her geldiğinde hasta miydi da her geldiğinde yaptı yani. abartısız 6 kez. 6 gelisinde de yani. ben kedi bakmadığım için yapar yapmaz diyemiyorum
KEdiler yer Değişikliği olunca çok çabuk stres oluyorlar sanki terk edilmiş gibi depresyona giriyorlar her kedi bir olmuyor tabi gördüğüm seminerde duymuştum o yüzden kendini belli etmek için işeme kusma. Sürekli miyavlama iştahsızlık gibi durumlar sergilerler bilginiz olsun

İnadımdan değil sinirimden
Başlatma sinirinden. Milletin canı burnunda yasa yüzünden. Siz milleti tahrik etmeye mi böyle yok kediyi şöyle yaparım böyle yaparım saçma sapan gevşek gevşek konuşmalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…