Evinde kedi besleyen varsa yardım lütfen

Kedi büyük ihtimalle hasta o yüzden kolay kolay kuma alışkın olan bir kedi rahatsız olmadığı sürece eve işemez kusmaz ben hiç duymadım yani
Tepki olarak yapıyorlar koku bırakmak için.
Bizim ust komsunun kedisi evden kacip bizim eve girmisti ben yakalayana kadar bizim kedi ortam ağaligini yapip şarıl şarıl işedi eve

Eşim huylanır kaşınıyor desin evinde bakın kediye.
Alt komşumuz anahtarini birakti onun kedisinede ben bakiyorum bu şekilde.
Kendi kedimizide yolculuga cikacagimiz zaman evde birakip anahtarları onlara veriyoruz.
Evde hayvan sevmeyen huylanan insan için çok zor size saygısızlık.
Evleri çok uzak, yakın olsa bile eşim ayıp olur diyor beyefendi.

Kendilerinin de kediye değer verdiğini düşünmüyorum çok yazık. Emanet ettiğim insana 30 defa sorarım bakabilecek misin yapabilecek misin diye. Tüm rutinlerini söylerim. Gerekirse bana her baktığı günden foto atmasını isterim. Kadının pek umrunda değil gibi. Şuan en çok buna sinirlendim nedense

İşte ben çok iyi bakıyordum. İlk sahiplendigim zaman, bundan beş yıl önce falandır sanırım bayaa araştırmıştım neyi yanlış yapıyorum da kokuyor diye. Sürekli temizliyordum tuvaletini vs ama kedinin kendine has bir kokusu vardı o asla geçmemişti.
BAna bi gün kahveye gel kız konuşalım bu durumu anlatırım sana bol bol şöyle yap böyle yap diye 😂😂😂😂😂

• Komik
Reactions: sdg
Kokar, zaten konu sahibi de direkt fark etmiş. Kedi sahipleri alışıyor bir süreden sonra o kokuyu duymuyor.
Yok bazı kediler gerçekten kokmaz :) benim kedim asla kokmaz mesela gariptir. Annem çok hassastır arkadaşına gittiğinde o leş kokuyu alırım ama sizde yok derdi. Cinsle de alakası olabilir bilmiyorum

• Beğen
Reactions: sdg
Laf olsun diye söylediğini düşünüyorum ben, uygulayabilecek biri olsa şuanda da atardı.
Laf olsun diye böyle gevşek gevşek laflar etmemesini öneririm kendisine. Bir de laf olsun diye edilecek laf değil bu

Kokmaz. Emin olun. Hanımefendinin kedileri ya hastadır ya kalitesiz mama veya aktif karbonsuz kum kullanıyordur
Royal canin alıyordum daha pahalısı yoktu piyasada valla. Kedilerimin hiçbiri hasta da değildi veterinere götürmüştüm zamanı geldiğinde de tüm aşılarını yaptırmıştım. Sizin kediler kokmuyordur belki kaç tane kediniz vardı bilmem, ayrıca bir arkadasim anahtarıni vermişti kedisinin mamasını vermem için onun evinde de aynı koku vardı.

Ya bende almıyorum yazin kokuyu evde, tuvaleti balkonda zaten cam kapi pencere hep açık.
Kışında kumu temizlenmezse sadece banyoda oluyo koku
Yani milletin evine gidiyoruz biz tüm gün ev dışındayız. Koksa biliriz. Dikkat etmeyenlerin evi kokuyor o da yani kumu 2 günde 1 değiştiriyorlar mama kalitesiz oluyor evin sıcak yerine koyuyorşar veya hayvan hasta oluyor.
Ben de tuvalete girip öyle bıraksam yediğim yemeği sıcak yere koysam kokar yani

X