Evinde kedi besleyen varsa yardım lütfen

Bende ona kızıyorum. Madem bırakıp gidiyorsun alma veya götür gittiğin yere. Emrivaki ile kediyi bana yollamak nedir?

kadın aramadı bile. Bende en çok buna kızıyorum zaten.
Yasadıgım yerin yakınında piknik yeri var, pandemide oncekınden daha fazla hayvan salıverildi ortama.Oyuncak gibi edinilip bıkılmış hayvanlar:/İnsanlar yardımcı oluyor, yiyecek mama veriliyor, fakat alıstıgı ortama benzer mı Ben hayvan sevmeyene bir sey demiyorum, yeter ki zarar vermesin.Asıl sorun sever gibi sahiplenenler. Ben de evimde beslemem fakat bahcemde yardımcı oluyorum, yiyecek veriyorum, yavrulu annelere bakıyorum, yuva saglıyorum ki ben normalde fobisi olan biriydim, şimdi hele bir mumuşak patilim var, agzını muynukunu yediğim

Bence bu kişinin başka sorunları var hiç normal değil, algıda bozukluk olabilir diye düşünüyorum. O yüzden yazdıklarını ciddiye bile alamıyorum.

Fakat kucagında baskasının cocugunu buluvermekten ne farkı var, cok gerginlik yasatacak bir durum

Herkes suçlu ama kocaya laf yok.

Şu atarın giderin yarısını kocişkonuza yapsanıza belki bi çare bulur da hayvancağız sizden kurtulur.
Kız kocişkoya atarlanmadığımı nerden bildin? Vallahi bravo şeytanın aklına gelmez. Dur iyi dedin gidip iki laf edeyim aklı başına gelsin.

Kum kabını yıkamamıştır belki? Kediler bazen iyice kazıp plastiğe çiş yapabiliyorlar. O da zamanla kokuya neden oluyor.
Yok koku varsa öyle yapmışlardır muhtemelen de eşi yoksa adam 2 aydır hiç temizlememiştir demiş ya onu anlamadım, bizim kedonun tüm kum bakımı eşimde asla da aksatmaz ben olmadığımda da temizler ondan şaşırdım

Benimde kedim var bi kaç kez balkondan düştü. Şu an iyi şükür eğer camlarda sineklik tarzı bse varsa sıkıntı olmaz ya da üstten açabilirsiniz

Kız kocişkoya atarlanmadığımı nerden bildin? Vallahi bravo şeytanın aklına gelmez. Dur iyi dedin gidip iki laf edeyim aklı başına gelsin.
Komik misin?

Demek ki kocan seni ve fikirlerini ciddiye almıyor, eve bir hayvan getirirken bile senden fikir alma, sana danışma ihtiyacı duymuyor yaniii sana saygı duymuyor mu deseydim? Okumuş kadınım ancak bu kadarını yazabildim.

Fakat kucagında baskasının cocugunu buluvermekten ne farkı var, cok gerginlik yasatacak bir durum
Bence yapılan yanlış, onda hemfikirim. Evinde evcil bir hayvana tahammül edemeyecek olan birine bir kedi emanet etmek çok yanlış.

Konuya, böyle bir durum oldu, eşime ve kedinin sahibine çok kızgınım. Şöyle bir sorun oldu, kediyle ilgili bu problemleri nasıl cozebilirim yazilsaydi cevabım çok farklı olurdu.

" İçine ettiği banyo " gibi bir ifade, böyle bir nefret dili hoş değil. Cevabım da soruya göre oluyor genelde böyle durumlarda. Kedinin bir suçu yok. Zaten alışkın olduğu ortamdan ayrı, bir de sürekli stres ve sinirli birini etrafında görecek. Sahibinin hatası onun suçu değil. Bu yüzden de şu konuda sadece kediye üzüldüm.

Ay bu emanet sayılmaz ama ben bi arkadaşım aracılığıyla sahiplendim kedimi. Veteriner kliniğinden gittim aldım. Veteriner hekim neredeyse 2 yıl boyunca haftada 1 sordu kediyi. Her seferinde fotoğraf video attım, kadın en son rahatladı herhalde sormayı bıraktı. Ama 2 sene hiç vazgeçmedi. Helal olsun demiştim hala da diyorum inşallah verdiği her kediyi böyle takip ediyodur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…