Evinde kedi besleyen varsa yardım lütfen

Bence kedi aşısı aldın, bagısıklık kazandın, o gitse de duramazsın, zaten besliyormussun dısarılarda gerçi:) Ama kara elmas gibi mubarek, anası nasıl aramadı hayret, kesin sevmiyor, instagram oyuncağı yapmıstır:/
Benim bahce tekirishlerine otobusten iner inmez seslenmeye baslıyorum, yollarıma kosuyorlar, evde yoksam aklım kalıyor valla tavsan patililerim benim🥰
Yaa gerçekten çok isterdim daha önce çocuklarda çok yalvardı ama ben yapamam çünkü çocukların sorunu çok eşim zaten çok pasaklı oğlumun astımı var birde üstüne kedi ıııı çok çok zor. Bahçeli evşm olsun yine alır bakarım ama bu evde yok yok çok zor

Başından beri konuya bakıyorum. Bir hanım çocuğunu aramıyor sormuyordu. Bi patili güzelliği de arayıp sormayan ailesi var. Ne kadar üzücü... Halbuki aileden olması gerekiyordu. Bence ikisi de aynı kefede... Resmini de gördüm, çok sevimli... Mutsuz da görünmüyor. Her ne kadar zorlsnsanızsa evinize uyum sağlamış...

Alerjim olmasa bende bir pisicik sahiplenirdim... (tıbben alerjim var. Hoşlanmama gibi bir durum değil 🤭)

Yaa gerçekten çok isterdim daha önce çocuklarda çok yalvardı ama ben yapamam çünkü çocukların sorunu çok eşim zaten çok pasaklı oğlumun astımı var birde üstüne kedi ıııı çok çok zor. Bahçeli evşm olsun yine alır bakarım ama bu evde yok yok çok zor
Öyle, haydi buyurun kedi bereketi için duaya🤲🤲🤲 Allahım bu halleye tezz vakitte 4 +1 bahceli ev nasıp eyle yarabbii , amin diyenler daha çoguna kavuşsun 🤲🤲🤲aminnn

Başından beri konuya bakıyorum. Bir hanım çocuğunu aramıyor sormuyordu. Bi patili güzelliği de arayıp sormayan ailesi var. Ne kadar üzücü... Halbuki aileden olması gerekiyordu. Bence ikisi de aynı kefede... Resmini de gördüm, çok sevimli... Mutsuz da görünmüyor. Her ne kadar zorlsnsanızsa evinize uyum sağlamış...

Alerjim olmasa bende bir pisicik sahiplenirdim... (tıbben alerjim var. Hoşlanmama gibi bir durum değil 🤭)
Ben de her dokunuşta kaşınıyorum, fakat yine de yumuuuuş yumuş yumuş oyyy oyyy yiyerim yiyerim🤤Alerjim olsa mecburen uzak dururdum tabii

Öyle, haydi buyurun kedi bereketi için duaya🤲🤲🤲 Allahım bu halleye tezz vakitte 4 +1 bahceli ev nasıp eyle yarabbii , amin diyenler daha çoguna kavuşsun 🤲🤲🤲aminnn
Ağzın bal yesin mi derler ne derler buna? Allah kabul etsin amin diyenler hepimize inşallah bahçeli evim olsun bahçeye kedi evi yapar kedi çiftliği kurarım🤣🤣🤣

Kedinin evini değiştirmek mantıksız olmuş. Size anahtar vermeliydi bi hafta kısa bi süre 2 günde bir gidip mama su tazelesiniz kum değişseniz biraz sevip gelseniz yeterdi. Kedi de strese girmiştir ondan tüy döküyodur daha fazla. Eğer anahtarı varsa sahibiyle konuşup kediyi evine geri götürün bence.

Kedinin evini değiştirmek mantıksız olmuş. Size anahtar vermeliydi bi hafta kısa bi süre 2 günde bir gidip mama su tazelesiniz kum değişseniz biraz sevip gelseniz yeterdi. Kedi de strese girmiştir ondan tüy döküyodur daha fazla. Eğer anahtarı varsa sahibiyle konuşup kediyi evine geri götürün bence.
Anahtar bırakmamış gitti zaten başka şehre gelmesini bekliyorum, yapacak başka bir şey kalmadı.

Ağzın bal yesin mi derler ne derler buna? Allah kabul etsin amin diyenler hepimize inşallah bahçeli evim olsun bahçeye kedi evi yapar kedi çiftliği kurarım🤣🤣🤣
Aaahhhahhhahhh Rabbim eminim su karısımda duygu sömürüsü yapan az once yahni yemiş aç küpekcikler hürmetine o evi nasıp eder amin amin 🤲🤲

Ben de arkadaşlarımın kedilerine baktım ama kendi evlerinde. Evime getirmek kedi için de evdekiler için de travma. samimiyse anahtar bırakmıştır. Eşin evine bıraksın her gün gidip kumunu temizlesin mamasını versin sevsin beş dk kedi isterse gelsin.
Kapı cam açmadan klimasız evde olmaz. Kokulursunuz.
Şu an aklıma geldi eve bıraksalar cam açık bırakmaları lazım hava alması için bu sıcakta. Onu da istememişler anlaşılan. Ya da anahtar vermek istemiyorlar. sıcakta havasız ortamda yalnız kalması da bir mesele.

Şu an aklıma geldi eve bıraksalar cam açık bırakmaları lazım hava alması için bu sıcakta. Onu da istememişler anlaşılan. Ya da anahtar vermek istemiyorlar. sıcakta havasız ortamda yalnız kalması da bir mesele.
Klima açsınlar. Senin problemin değil ki o. Bütün merkezi klima açıp gidiyor arkadaşım kedi için. Sizinle o evde sıcakta duruyor zaten. Her dakika camın başında nöbet mi tutuyorsunuz? Kediler yabancı insan sevmez zaten

Klima açsınlar. Senin problemin değil ki o. Bütün merkezi klima açıp gidiyor arkadaşım kedi için. Sizinle o evde sıcakta duruyor zaten. Her dakika camın başında nöbet mi tutuyorsunuz? Kediler yabancı insan sevmez zaten
Evinde ne yapıyor bilmiyorum belki camlarda sineklik vardır, ben onun olmadığı yerleri açıyorum o gelirse kapatıyorum şimdilik.

klimaları da yoktur belki. Tuhaf insanlar ne diyim. Kedi oteline bıraksalardı onu da beleşe getirmeye çalışmışlar gibi.

bebek gibi bakıyorum ben ona o benim can yoldaşım ben kötü şeyler yaşadım onun sayesinde iyileştim biraz onunda etkisi var. çocuk istemiştim boşandım olmadı birazda o özlemi onla gideriyorum sanırım duygusal olarak bağlıyım yani :)

ben de sizin gibiyim boşanma dışında.

ve sizi anlıyorum

Dişi kuşuma böyle bağlıydım ansızın kaybettim. Çok çok acı oluyor. Bambaşkaydı sevgisi yeri... 3. tedavideyim olmazsa bana bağlı bir kedicik hakkında bilgi ediniyorum. İnşaAllah hayırlısı olur evlatlarımla bakar büyütürüz 🥲 sizi çok iyi anlıyorum.

bebek gibi bakıyorum ben ona o benim can yoldaşım ben kötü şeyler yaşadım onun sayesinde iyileştim biraz onunda etkisi var. çocuk istemiştim boşandım olmadı birazda o özlemi onla gideriyorum sanırım duygusal olarak bağlıyım yani :)
ben de sizin gibiyim boşanma dışında.

ve sizi anlıyorum

Dişi kuşuma böyle bağlıydım ansızın kaybettim. Çok çok acı oluyor. Bambaşkaydı sevgisi yeri... 3. tedavideyim olmazsa bana bağlı bir kedicik hakkında bilgi ediniyorum. İnşaAllah hayırlısı olur evlatlarımla bakar büyütürüz 🥲 sizi çok iyi anlıyorum.[/QUOTE]

Dişi kuşuma böyle bağlıydım ansızın kaybettim. Çok çok acı oluyor. Bambaşkaydı sevgisi yeri... 3. tedavideyim olmazsa bana bağlı bir kedicik hakkında bilgi ediniyorum. İnşaAllah hayırlısı olur evlatlarımla bakar büyütürüz 🥲 sizi çok iyi anlıyorum.
[/QUOTE]
bende kuşumu kaybettim üni de öğrenciyken yine tek kalıyordum kuş almıştım. 2 sene beraber yaşadık sonra öldü ansızın o da çok etkiledi beni ona da aynı şekilde bağlıydım. bi daha kuş alamadım. insan bağlanıyor gerçekten evlat gibi oluyor tüyleri kadar ömürleri olsun inş :KK200:

Merhabalar öncelikle
Eşimin samimi olduğu bir arkadaşı var, eşi öğretmen olduğu için okullar kapandığından beri memleketinde, evde kedisi var. Şimdi eşi de gitmiş onların yanına giderken kediyi de eşime bırakmış 😤😤
Yahu insan bir arayıp sorar bakabilir misin diye değil mi? Eve bir geldim şokk kedi lavabonun içinde. Her yere tüyü dökülüyor sinirden patladım.
Bir hafta idare et diyor birde paşam zaten evde balkon yok banyoya koymuş kumunu banyo kokuyor katlanılacak gibi değil.

Asıl sormak istediğim şey şu, evde klima yok balkon yok bu sıcakta dolayısı ile camlar açık, ama camları açmayacakmışız sebebi ise, yüksek katta oturuyoruz ve camın önünde sürekli martılar uçuyor kedi martıları görünce onların üstüne atlarmış aşağı düşermiş örneği çok görülmüş.
Ben bu sıcakta camlar kapalı nasıl nefes alayım acaba? Atar mı kendini bu hayvan aşağı?

Çok sinirim bozuk, bu arada yanlış anlaşılmak istemem hayvanları da kedileri de çok severim, dışarı çıkarken yanımıza mama alır besleriz sokakta ki hayvanları, ama evimde hayvan istemiyorum. Ve bu konuda kimse fikrimi sormadı.
Haliyle sinir oldum. Cam falan kapatamam dedim eşime de.
Bende yeni taşindım henüz 4 gündür 7 kat,kızım dedi anne açmayalım düşebilir dedi ama gel görün ki piştik sıcaktan şimdi yavaş yavaş kontrollü bir şekilde açıyoruz camları iNŞALLAH bişey olmaz.

X