Evinde kedi besleyen varsa yardım lütfen

Bence de doğru sahiplendirme olursa sınav başarılı olur . Ama konu sahibine kedi kalsa konu sahibi de kötü niyetli olsa kediyi satsa ilana koyup o zaman sınav başarısız
Aslında satışta uzmanım ama kedi satmak hiç aklıma gelmedi şimdiye kadar. Satmam da zaten alıp baksınlar yeter. Sahibi almazsa size haber veririm belki siz seversiniz?

Yalnız kedinizin hayat kalitesi premium ha.

Aslında satışta uzmanım ama kedi satmak hiç aklıma gelmedi şimdiye kadar. Satmam da zaten alıp baksınlar yeter. Sahibi almazsa size haber veririm belki siz seversiniz?
Çok isterdim fakat ben evde 3 canlıya bakıyorum 1 canlı daha bakacak durumum yok oğlum da hiç durmuyor . Geçen cumartesi bisikletten düştü burnu kırılıyordu tomografi röntgen vs bugün yine düştü bu seferde eli . Zihnim hiç birşey kaldırmıyor

Oyyyy çok geçmiş olsun yaa kıyamam nasıl şimdi durumu iyi mi?

Bence de doğru sahiplendirme olursa sınav başarılı olur . Ama konu sahibine kedi kalsa konu sahibi de kötü niyetli olsa kediyi satsa ilana koyup o zaman sınav başarısız
SdfdsaAyol kadın ne yapsın kedi üstüne kaldı tabii ki bı çaresine bakacak ama böyle alakasız bi insanı habersiz TUS a sokup sıralama yapamayinca başarısız oldun der gibi davranmak da çok adil değil bence

Ay sus Allah aşkına ya sinirim bozuldu

Bu fikir akıllarına gelmedi mi acaba? Belki anahtar vermek istememiş olabilirler. Bilemiyorum.
Kedi kendi düzeni ve ortamı değişmesinden depresyona girdiği için evde bırakılır. Düzenli birileri gelir komşu, tanıdık kontrol eder bakımını yapar. Madem eşinizin arkadaşı yanında götürseymiş farklı bir ortam olacak yine kedi için. Taşıma çantasıyla gayet seyahat edebiliyorlar. Klozet kapağının açık kalmamasına dikkat edin oraya da girebiliyor kediler :) banyo kapısı açık olmalı ki wcye gitsin rahatça. Ama bir odaya kapatmak hayvana eziyet. Kedi otelleri var ücretli oraya bıraksalardı hiç değilse. Tüy kusar, depresyona girerse farklı ortam farklı kişilerden ortalığa pisleyebilir. Bakımını bilmeyene emrivaki yapmak nedir! 8 ağustos Dünya kediler gününüz kutlu olsun :))

Bilmediğimden soruyorum af buyurun. Bende son zamanlar kedileri araştırıyorum :) Kumda kaba pislik kolay temizleniyor ama idrarı kalıyor o koku yapmıyor mu? tamamen kumu kaç gün sonra boşaltılıyor?

Hahhaahaa yaa benim başıma kalırsa ki kalmaz umarım sahiplendiririm tabi ki, sokağa atacak değililm ama ben sahiplenemem.

Bilmediğimden soruyorum af buyurun. Bende son zamanlar kedileri araştırıyorum :) Kumda kaba pislik kolay temizleniyor ama idrarı kalıyor o koku yapmıyor mu? tamamen kumu kaç gün sonra boşaltılıyor?
İdrarı da kalmıyor ki o da topaklanıyor, iyi topaklanan bi kum kullanırsanız elediğinizde tertemiz olur. Ayda 1 temizliyoruz biz daha sık temizleyenler de vardır, atladım biraz ama :))

Bütün odaların kapıları açık zaten kapatmıyorum mamasına suyuna rahatça ulaşsın diye, ama bugün salonda ki çiçeğimin yapraklarını yemiş
Çiçekten ne istedi acaba? Ogffffff

Akşam vpn indirip baktım story atmış mı diye sürekli kadını stolkluyorum umrunda değil gibi
Yahu arayın kadını konuşun bakamıyoruz bilgimiz çok yok deyin. Kedi otelleri var bırakalım ordan dönüşte alın siz deyin. Eşiniz götürür otele bırakır. Dönüşte ücreti öder alırlar. bu kadar basit. 2 aydır yokmuş hayvanı kim oynatıyor düzgünce ilgi gösteriyor kocası da işten gelince çok ilgilendiğini sanmam. İnsan arayıp sorar halini merak eder.

Çok çok haklısınız. Ben aslında arayacaktım son anda aramaktan vazgeçtim bekliyorum bakalım ne zaman arayacak? Halen aramadı. Ve ben o arayıp sorana kadar aramak istemiyorum. Bakalım ne zaman aklına gelecek aramak? Merakla bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…