Evinde kedi besleyen varsa yardım lütfen

Size öyle demesi normal eşinizin, yakın arkadaş diyorsunuz, görüşüyoruz ailecek diyorsunuz, eşiniz arkadaşının sorununu çözmek istemiş, bir hafta idare ederiz diye düşünmüş muhtemel. Sizin istemediğinizi bildiği için sakın aramayın bile demiş olabilir. Aksi inanın aklıma yatmıyor, kedi sahibi insanlar çok bağlanıyor, okadar gün hiç arama sorma olmaz yani.
aynen

ben sesını duyunca aglamıstım gecen sene valla

kaynanam da goruntulu yoktu goremedım ama aglıyor gıbı hıssettım sankı o mıyavlayamayı bıle

Çok kızıyorum ben bu duruma. Yahu elaleme ayıp oluyor da bana olmuyor mu? Senin önceliğin ben olmalıyım değil mi? Ama yok ona desem ne ilgisi var der, kırk yılda bir şey rica etti kıramadım falan
valla arkadaşım işin zor biliyorum nasıl olduğunu, bunu çözmen lazım. yoksa başın çok ağrır.

Ben kedi bakıcısı değilim. Kimine evine gitsem o kedi kokusu geliyor. Acaba ben mi pasaklıların evine gidiyorum anlamadım ki 😅 Kedi nasıl kokmuyor şok oldum.
kedi kokmaz köpek kokar bunu bir türlü inandıramıyoruz bazı insanlara. kumu kokuyordur kumu hemen temizlemedikleri için muhtemelen size o koku geliyordur.

Size öyle demesi normal eşinizin, yakın arkadaş diyorsunuz, görüşüyoruz ailecek diyorsunuz, eşiniz arkadaşının sorununu çözmek istemiş, bir hafta idare ederiz diye düşünmüş muhtemel. Sizin istemediğinizi bildiği için sakın aramayın bile demiş olabilir. Aksi inanın aklıma yatmıyor, kedi sahibi insanlar çok bağlanıyor, okadar gün hiç arama sorma olmaz yani.
Ben bu konuda size katılamıyorum sebebi ise kedisine o kadar bağlı olsa hayvanı yanlarında götürmezler mi? Hayvan iki aydır evde yalnız şimdi de apar topar bırakıp gitti işte eşi.
Kedisine bağlı olsa uzun bir tatile çıkıyorsa kedisini de alır bana göre, 3-5 gün olsa tamam ama o kadar uzun bir zaman yanlız bırakmazlardı çok düşünceli olsalardı.

aynen

ben sesını duyunca aglamıstım gecen sene valla

kaynanam da goruntulu yoktu goremedım ama aglıyor gıbı hıssettım sankı o mıyavlayamayı bıle
Yok bunların umurunda değil hala arayan soran yok. Ama akşam eşime bir sorayım bakalım bu kadın niye beni aramadı diye, insan en azından teşekkür için arar yahu.

Ben bu konuda size katılamıyorum sebebi ise kedisine o kadar bağlı olsa hayvanı yanlarında götürmezler mi? Hayvan iki aydır evde yalnız şimdi de apar topar bırakıp gitti işte eşi.
Kedisine bağlı olsa uzun bir tatile çıkıyorsa kedisini de alır bana göre, 3-5 gün olsa tamam ama o kadar uzun bir zaman yanlız bırakmazlardı çok düşünceli olsalardı.

bu konuda haklısınız. üç günlük bir tatil için evde rahatlıkla bırakılır ama daha uzun süreçler için yanına almanın bir yolunu bulmaları gerekiyordu.
şu anda hayvan muhtemelen ayrılık anksiyetesi çekiyor. kedilerin zekası, iki yaşındaki bir insanın zekasına denktir. iki yaşındaki bebeğinizi bir anda yabancı birine bırakıp ortadan kaybolduğunuzu düşünün. ne yapardı evladınız? hayvan da şu anda aynı karmaşayı yaşıyor maalesef.

2 ay tek mı bıraktı hayvanı

sonra da esı sıze bırakıp gıdıyor

cıdden yok boyle bır ınsan...

evlat gıbı oluyor derken ınanın bosuna demıyoruz

bu aılede bır sorun var cıdden

Yok bunların umurunda değil hala arayan soran yok. Ama akşam eşime bir sorayım bakalım bu kadın niye beni aramadı diye, insan en azından teşekkür için arar yahu.
ayrıca ınsan sızı arayıp sormalı yanı

mahcup halde

sonucta bırseyı sıze emanet ettı, ne vurdumduymaz , her turlu ılıskısel sorunları var ınsan ılıskılerı de tuhaf. zayıf yanı

kaldı kı ınanın evde bırakıyorsunuz ya, nasıl kı cocuk evde tek dıye aklınızda kalır ustelık o daha bebektır

oyle bır hıs bızlerde olan

bu yuzden bu yavruma uzuldum boyle bır aılede oldugu ıcın

bu konuda haklısınız. üç günlük bir tatil için evde rahatlıkla bırakılır ama daha uzun süreçler için yanına almanın bir yolunu bulmaları gerekiyordu.
şu anda hayvan muhtemelen ayrılık anksiyetesi çekiyor. kedilerin zekası, iki yaşındaki bir insanın zekasına denktir. iki yaşındaki bebeğinizi bir anda yabancı birine bırakıp ortadan kaybolduğunuzu düşünün. ne yapardı evladınız? hayvan da şu anda aynı karmaşayı yaşıyor maalesef.
Hiç öyle görünmüyor çok cool takılıyor görseniz sanki o ev sahibi ben misafirim 🙄

2 ay tek mı bıraktı hayvanı

sonra da esı sıze bırakıp gıdıyor

cıdden yok boyle bır ınsan...

evlat gıbı oluyor derken ınanın bosuna demıyoruz

bu aılede bır sorun var cıdden
Kadın okullar kapandığından beri tatilde memleketine gitti, kocası eşimle aynı yerde çalışıyor çalışma saatleri uzun, ayrıca işten sonra hep dışarıda takılıyor yemek içmek için yatmaya gidiyor eve otel gibi. Bu durumda hayvan iki aydır evde yalnız. Adam gece yatmaya gidiyor sadece

mahcup halde

sonucta bırseyı sıze emanet ettı, ne vurdumduymaz , her turlu ılıskısel sorunları var ınsan ılıskılerı de tuhaf. zayıf yanı

kaldı kı ınanın evde bırakıyorsunuz ya, nasıl kı cocuk evde tek dıye aklınızda kalır ustelık o daha bebektır

Kedi için bende çok üzüldüm, keşke hayvan sahiplenmenin de belli kuralları olsa.

Kadın okullar kapandığından beri tatilde memleketine gitti, kocası eşimle aynı yerde çalışıyor çalışma saatleri uzun, ayrıca işten sonra hep dışarıda takılıyor yemek içmek için yatmaya gidiyor eve otel gibi. Bu durumda hayvan iki aydır evde yalnız. Adam gece yatmaya gidiyor sadece
ah kıyamam

yazık bu cocuga yaaa valla

ben babama bırakacagım dıye bıle rahat degılım. arabada yer yok ayrıca annemın de kardesımın de alerjısı var tuye. ustelık bır apartta kalacagız temızlık sorun olur kıraladıgımız aıle sorun cıkarır dıye

yanı kac tane sebebım var ve bır hafta evde bırakmaya kıyamadım

sus esyası muamelesı yapıyorlar bu cocuga ya. baska acıklaması yok

mahcup halde

Bende buna kızıyorum işte, kedinin karnını doyurmakla bitmiyor ki. Bunun temizliğini ben yapıyorum insan arayıp bir sormaz mı? En azından halini bir sor nasıl diye.

ah kıyamam

yazık bu cocuga yaaa valla

ben babama bırakacagım dıye bıle rahat degılım. arabada yer yok ayrıca annemın de kardesımın de alerjısı var tuye. ustelık bır apartta kalacagız temızlık sorun olur kıraladıgımız aıle sorun cıkarır dıye

yanı kac tane sebebım var ve bır hafta evde bırakmaya kıyamadım

sus esyası muamelesı yapıyorlar bu cocuga ya. baska acıklaması yok
Siz babanıza bırakıyorsunuz en azından, yani haber bile vermeden bir tanıdığa götürüp bırakır mısınız? Hayır tabi ki.

ben hep derım evlenmek, cocuk sahıbı olmak, hayvan sahıplenmek ıcın

ruhsal testler sart....
Evet. İlk ikisini bende hep diyordum, şimdi üçüncü maddeyi de ekledim listeye, çok haklısınız.
Ama canı isteyen marketten domates alır gibi hayvan alıyor iki gün sonra bıkıp atıyor sokağa.

Şuan bence sen bir sınava girdin bakalım geçecek misin kalacak mısın ? Kedi sana geldi düzgün bakacak mısın? Yoksa ordan buradan düşecek mi aç mı kalacak gibi gibi ? Bu birinci sınav şuan o noktadasın . 2. Sınav da kadın kediyi almazsa başlayacak o kediyi satacak mısın ? Bakacak mısın sokağa mı atacaksın ? Satarsan sınavdan kaldın atarsan kaldın . İnsan gibi bakarsan geçtin olacak bu olaylara göre karma olacak mı olmayacak mı belli olacak bakalım
2.sınavda sahiplendirmek de bir seçenek

X