Evinde kedi besleyen varsa yardım lütfen

İdrarı da kalmıyor ki o da topaklanıyor, iyi topaklanan bi kum kullanırsanız elediğinizde tertemiz olur. Ayda 1 temizliyoruz biz daha sık temizleyenler de vardır, atladım biraz ama :))
Aa bilmiyordum o zaman temizlemesi kolaymış. Teşekkür ederim öğrendiğim iyi oldu. Hem kucağa gelen çok sevdiren hem de tüyü uzun olmayan çok dökülmeyen cins bir kedi bakıyorum. Birman kedisi çok sevdiriyor sahibine bağlı deniliyor ama türkiye de bulması zor. Onunda tüyleri uzun :)

Kedi türlerinden hiç anlamıyorum ya, benimki uzun tüylü ama siyah olmasından kaynaklı sanırım öyle kucağa gelen bi kedi değil serseri bi tip

Hiç aramaz beklemeyin. Eşi tatil dönüşü hemen alayım bile demeyebilir. çok rahat tipler. Hayvan depresyona girer düşünmüyor. Sahiplerini arayıp özlüyorlar. Ben 2 ay ayrı bile kalamazdım.

Kedi türlerinden hiç anlamıyorum ya, benimki uzun tüylü ama siyah olmasından kaynaklı sanırım öyle kucağa gelen bi kedi değil serseri bi tip
Süslü ve asil zeki kedilere bayılıyorum. Ragdol istiyorum aslında. inanılmaz güzel bir kedi. Sahibine de çok bağlıymış. ama Türkiye de yok Ömrü uzun olsun. Sağolun

Youtube da Kedim Lola ile diye bir kanal var. Onun gibi bakıyorsunuz sizde. Bende baksam premium seviye böyle olmak isterim :)

Ya bence biraz da nasıl büyüdüğü ile ilgili bağlı olma durumu. Benim kızım tekir, 2 aylıkken sahiplendim hep kucakta baktık, yatarken yanımıza aldık, ellerimiz sürekli onun üstündeydi. 10 yaşına girdi şimdi kendisi kucak istiyor, uyurken mutlaka eli saçımda yüzümde oluyor. Ben nereye gitsem o da orda, banyo kapısı kapalı olsa kapıda bağrıyor. Bazen huysuzlaşıyor ama o kadar da olsun

Bilmediğimden soruyorum af buyurun. Bende son zamanlar kedileri araştırıyorum :) Kumda kaba pislik kolay temizleniyor ama idrarı kalıyor o koku yapmıyor mu? tamamen kumu kaç gün sonra boşaltılıyor?
İdrar bir müddet sonra top gibi birleşiyor temizlemesi zor değil. Ben haftada 2 kez kabı genel olarak temizliyordum. Ama 1 kez temizleyince de kokmuyor.

size sorulmadan evinize hayvan alınması gerçekten olacak iş değil. Oyuncak değil bu. Bir sorumlulugu var sonuçta ve almak istemiyor olabilirsiniz veya alışkın olmayabilirsiniz.
kedi beslemedim ama besleyenlerden bildiğim kadarıyla ki buradaki yorumlarda da birkaç kişi bahsetmiş kedi evini benimser. tahminen o kedicik de sizin evinizde çok rahat edememiştir. benim çevremdeki bütün hayvan sahipleri hayatlarını evcil hayvanlarına göre düzenliyor. Büyüklük sizde kalsın siz yine cam açmayın.

Çok tatlı ya ömrü uzun olsun! sanırım bende dişi istiyorum. Dişi kuşlarım ayrı bir cilveli sevdiriyor kendini.Ama yavruluktan alışsa da kuşlara bir zarae verir mi emin olamıyorum. Atlamayı üzerine severlermiş.

Değişik ortamdan koltuklarınızı halınızı tırmalayıp hiç istemediğiniz bir görüntü ile karşılaşabilirsiniz :) önlem alın tahtasını yanına koyun.
o tırmalama şeysi mi? Ama onunla ilgilenmiyor ki ya lavaboda yatıyor ya çiçek yiyor ya koşuyor
Mobilyalarıma bi şey yaparsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…