Evinde kedi besleyen varsa yardım lütfen

valla ya sokaktan aldık diye kokacak mı bu hayvanlar ... nasıl bır sacmalık

kumun ıcerıgı, temızlık suresı onemlı

ha hayvan rahatsızlanır falan belkı koku olur ama o da yıne temızlık ya da hastalık ıle alakalı olur

cınsıne gore kakası mı kokacak bu hayvanların ya

benım evım dar, havalandırması kotu, bazen her gun temızlık yapma fırsatım da olmuyor her gun kum. ama ne kedım kokar ne evım

yatagımda yatar kucagımda yatar koklar dururum burnunu yuzunu. koku falan yok kızımda

valla biz insanlardan daha temiz bu canlar. zaten dillerindeki dikenli yapı antibakteriyeldir. temiz hayvan yani. benimki tek tek tüm gün o tüylerini tek tek temizliyor. ben dokununca bile temizler kızıyor bide dokununca ben yeni temizledim orayı der gibi. sokaktakiler belki kokar o da çöpe giriyordur veya hastadır hayvan o zaman pis kokar. evdeki kedi niye koksun ya. kimse bana şimdiye kadar 2 senedir evin kokuyor demedi.

Aramadım askında aramayı düşünüyordum ama özellikle aramadım, merak ediyorum bakalım ne zaman kedisi aklına gelip arayacak?
Hala aramadı tabi ki
Ya bu kadının kedinin sizde olduğundan haberi olmayabilir mi acaba? Bir kedi annesinin günlerce arayıp sormaması bana pek mümkün gelmiyor. İnsan hiç mi merak etmez?

Ben tekirden çok korkuyorum ya onlar bambaşkalar . Annemin sokakta ve bahçesinde beslediği tekir var oda çok fena bizim veterinerimizin evinde 2 tekir var onlarda çete gibiler aynı odada tek kalamam
Ya hiç öyle değiller tugce ben cins kedi-kopek üretimi ve pet satın olma olayına prensipte aşırı karşı olduğum için sütten kesilir kesilmez ortada kalan bı tekir bakıyorum evde 2 yıldır, sokakta buyuyenler haliyle hayatta kalmak için hircinlasiyorlar belki bı noktadan sonra ama mesela bizimki sanırım hiç sokak görmediği için cok sakin, terbiyeli, sevgi dolu bı çocuk oldu o kadar ki bazen kızım (doğurduğum) sevgisinin dozunu kaçırıp az sert sevse veya kazayla canı yansa bile hiç sesi çikmiyor kuzumun, ne tırnak atmayı ne ısırmayi bilmiyor, kendini koruyamiyor bile prensesim o kadar diyim

Annemlerde
Tekir değil, british gibi hani gri herkeste olan

Benim kedim duragan su sevmiyor sebil vs kâr etmedi cesmeden iciyor. Biz bazen ip gibi acik birakyrz. Tatildeyken komsum bakiyor oda özellikle suyu acmak icin ugruyor sagolsun. 5 gun bir tatil yaptik. Kizlar kediler icin hic abartmiyorum zirlaya zirlaya eve donduler ki defalarca arandik fotograflar geldi videolarini attilar. Buna ragmen cok ozledik biz

Ya bu kadının kedinin sizde olduğundan haberi olmayabilir mi acaba? Bir kedi annesinin günlerce arayıp sormaması bana pek mümkün gelmiyor. İnsan hiç mi merak etmez?
Yok biliyordur eşi demez mi bıraktım kediyi diye yani bilmemesi mümkün değil diye düşünüyorum.
Ama arayıp sormaması konusunda söyleyecek söz bulamıyorum. Bana sormadan kedisini yollaması, üstüne hiç arayıp sormaması inanılır gibi değil.

Şu "kedi kokar"cıları anlayamadım gitti... 3 kedim var, üçü de tekir ve üçü de sokaktan alınma bir iki aylıkken. Bahçede de 7 tane var, hepsi tekir. Şu yaşıma kadar kokan kedi ne gördüm, ne duydum. Her gördüğüm sokak kedisini, insana alışkın ve kaçmıyorsa kucağıma alır, öper kokarım üstelik.

Evde iki tane kedim var evet camlarınız kapalı olmak zorunda kediler kuşlara atlarlar
Tuvaletinin neden koktuğuna gelirsek kalitesiz mama ile besleniyorsa ya da yaş mama ile besleniyorsa koku yapar günaşırı kumunu değiştirmeniz gerek..1 haftadan bişey olmaz bunun size dönüşü güzel olacaktır sıkın dişinizi

aynen aynen kokan ev halbuki o da tuvaletini temizlemiyorsun. mamasını açık bırakıyorsundur kötü mamadır o kokuyordur yani. sonra kedi kokuyor. mis gibi onlar

sosyal medyaya foto atıyor kadın diyorsunuz cevap yazsanız fotosuna kedin bizde merak ediyorsundur istersen görüntülü konuşalım filan diye laf atsan ben duramazdım sanırım da. sinir oldum kadına insan hiç mi merak etmez yavrusunu.

Okadar kesin değilim ben açıkçası. "Kedi arkadaşımda, emin ellerde boşver" diyebilir adam, size sormadan size bıraktığı için, iletişim olmasın diye. Kedi yollama kısmı da şüpheli bende. Adam ne yapacağım, kimseyi bulamadım bırakacak vs diye sızlanırken eşinizin "bana ver, bir hafta bakarız, nolacak" dediğine yemin bile edebilirim.

ama benim istemediğimi bilir arkadaşı rica atmese böyle bi işe kalkışmaz bence. Çünkü napim kimse yok bakacak kırk yılda bir şey istedi dedi.

valla oyleler

:)))

sankı ora kırlendı mı dusunup yenıden temızlıyorlar

aynen aynen kokan ev halbuki o da tuvaletini temizlemiyorsun. mamasını açık bırakıyorsundur kötü mamadır o kokuyordur yani. sonra kedi kokuyor. mis gibi onlar
Yalnız ben kedi kokuyor demedim orada bşr bir yanlış anlaşılma oldu sanırım, kumu banyoda olduğu için banyo kokuyor demek istedim.

ama benim istemediğimi bilir arkadaşı rica atmese böyle bi işe kalkışmaz bence. Çünkü napim kimse yok bakacak kırk yılda bir şey istedi dedi.
Size öyle demesi normal eşinizin, yakın arkadaş diyorsunuz, görüşüyoruz ailecek diyorsunuz, eşiniz arkadaşının sorununu çözmek istemiş, bir hafta idare ederiz diye düşünmüş muhtemel. Sizin istemediğinizi bildiği için sakın aramayın bile demiş olabilir. Aksi inanın aklıma yatmıyor, kedi sahibi insanlar çok bağlanıyor, okadar gün hiç arama sorma olmaz yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…